Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

şu Moira ile ilk sezondan sonra ilk defa comp atmaya başladım. Plat'ın diplerinde bi yenip bi kaybediorum hiç bir ilerleme yok. Keyif aliorum oynarken ama bariz boşuna oynuo gibiyim ya. Carryleyemediğim için böle sonsuza kadar oynayacakmışım gibi geliyor

Moira çok sert carry herosu abi yanlış oynuyosundur dfgdh. Ha üstüne bir de elo hell var düştükçe kötüleşiyor o.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi carry herosu değil

gold elimination ve gold heali aliorum o sorun deil ama etrafa vurduğu için sürekli aliosun yoksa damage olarak zenyatta gibi vuramıyor o yüzden öle carryleyemiosun.

baya lose streake e girdim şu an inat ettim devam ediom gittikçe de düşüyorum dengeli gidiodu son maçlar felaket adamlar gelmeye başladı oyundan habersiz.

neden oynamadığımı hatırladım
Sosyal ağlarda paylaş

abi 3 gündür aralıksız oynuorum baya neyi yapabilio neyi yapamio öğrendim

heroları teke tek de alabiliyor rahat ama dps i çok düşük ağır ağır drain ede ede alıyor. O değil olay. Yani öle gezeyim insanları öldüreyim carryleyeyim yapmaiosun hala healersın ve baya takıma bağlısın. Takım etrafta mal gibi geziosa sen de mal gibi kaliosun.

Oyna gör
Sosyal ağlarda paylaş

Gene bene ama yazmadan da edemiyorum yoksa patlayacağım.

Cumartesi akşamı 15 el pazar günü de 25-30 el attım arkadaşlarla ranked şunu kesinlikle fark ettim abi mercy mainler artık maçları trollemeye başlıyorlar. Ne anlamda diye soracak olursanız abi şöyle özetleyeyim. Roadhog felan ulti açıyor adam direk ultinin içine giriyor onu geçtim heal atmıyor abi zıplayıp zıplayıp hello hello deyip duruyorlar. Bu bana 5 kere felan oldu ranked da hani karşılaşan var mı bilemiyorum. Niye bu kadar rage bunlar onu da anlamış değilim voice chat felan da gelmiyorlar. Tank main sayısı hala diyorum gittikçe azalmakta insta-lock dps daha maç başlamadan sinir bozucu. Bir bakıyorum genji hanzo mcree instalock şaka gibi. Hadi diyorum bakalım oynasınlar da abi tek tank olmuyor rein alıyorsun kalkan kırıldığı vakit sıçıyorsun zarya alıyorsun gene olmuyor. Blizzard'ın bunu çözmesi lazım yani. Saçmalık abi hayır sonra bir laf söylüyorsun toxic diye etiketleniyorsun. Geçen bir mercy geldi soldier aldım tank almıştı 2 tane adam. Sonra maç başladı karşı takım da bir zarya var adamı full charge yapıyor reaper. Tek yiyoruz bu başladı useless dps bana yazıyor reaper arkadaşı bunun. Bende dedim ben useless'ım işte sen haklısın ben malım felan filan. Egosu tatmin olsun. Şunu da anlamıyorum tank main benim soldier main adam gidip tankını kilitliyor değişelim deyince de vermiyor. Oynayabilse....
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şikayeti geçtim yemin ediyorum gold çerçeveli adam geldi dedim yaşadık işte iyi player felan 14 yaşında velet geldi. Lucio ile duvardan duvara zıplaya zıplaya ölüyordu ya. Acı veriyor. Takımla durmuyor heal desen atmıyor speed boost paso solo ulti atmalar. Oğlum TEAM BASED lan bu oyun diyesi geliyor adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

Var abi. En azindan DPS calisiyo mu calismiyo mu onu gorursun. D.va olarak elims + damage bendeyse donup DPS calismiyo diyorum da healer falan oynuyosam mumkun olmuyo.

Bir de scoreboard deyince illa frag sayman gerekmiyo. Tank tanklamis mi, healer heal'lemis mi falan hepsini gorebilirsin ayni dashboard'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben elim felan onu geçtim artık ya zarya ile 68 kill alıp oyun kaybediyorum 22 k damage ile onları geçin. Bana şu gold çerçeveli olup ta solo ulti atan veledi niye veriyor oyun bana bunu ateizler açıklasın. Neden yani. Ne yaptım oğlum ben tank oynuyoruz olmuyor heal alıyorsun gene olmuyor ha ebenin .. blizzard yani diyesim geliyor. MMR'ına da SR'ına da sokasım geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

çünkü oyundaki SR MMR ve queue sırasına sokma metodlarının tamamı balon

oyun random -1000 +1000 çevrende kim varsa queue girmiş first come first serve verip geçio

çok fazla sırada bekleyen yani "pool" çok varsa, kazandığın anda kaybedenlerin arasına verio çok kaybedersen de dur seni 5 tane winner arasına sokayım diyor hiç bişey yapmadan hanamura'da sit emote ile oturup maçı izlediğimi biliyorum symetra/torbjörn ile böyle takıma geldiğimde. yani zaten 5v6 kazanabileceğin bir takıma gelmiş oluosun. zaten karşıda senin o loss streak sürecini yaşayan max 1 kişi oluo deli gibi sorun yaratanı öldürmeye yada control pointe girebilen tek kişi oluo hemen belli edio.

çok belli yani insanı delirtecek bi sistemi var oyunun eşitlik gibi bi kavramı yok. amaç hırslandırmak sadece OW bokunu çıkarıp kanser rate seviyesine çıkmış durumda EU region'da. CYKA BLYAT ve çığlık atan fransız löböleri ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

zaryayla 68 kill alinan oyunun leveli 1500 olmali

Darkageman#2431 istatistiklere bakarsın :) Ben zarya ile en az 50 kill le oynuyorum. 15-18 k arası damage yapıyorum. Ama işte bunlar bi bok değil abi önemli olan takıma gelen adam diyorum. Gelmediği sürece bir bok olmaz. Elo hell okey yani ona da tamam da illa gidip 0 dan account mu alacak arkadaş herkez. Demek ki blizzard bunu istiyor adamı delirtiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...