Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Valla şu gerçekleri artık bende kabullenmiş bulunmaktayım abi elo hell harbi harbi insanın sinirini bozuyor ve real harbiden. Bir de geçen forumda şu muhabbetler dönüyordu 0 dan hesap alıp 10 maç atıp diamond olanlar olmuş ki bu şaka felan sandım adam harbi baktım 35 level profile 10 maçını atmış onu diamonda atmış ve bu adam gold dan çıkamamış 8 aydır plata. Bir saçmalık var çözebilmiş değilim. İnsanın sinirini de bozmuyor değil. Bakalım neler bekliyor bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Valla şu gerçekleri artık bende kabullenmiş bulunmaktayım abi elo hell harbi harbi insanın sinirini bozuyor ve real harbiden. Bir de geçen forumda şu muhabbetler dönüyordu 0 dan hesap alıp 10 maç atıp diamond olanlar olmuş ki bu şaka felan sandım adam harbi baktım 35 level profile 10 maçını atmış onu diamonda atmış ve bu adam gold dan çıkamamış 8 aydır plata. Bir saçmalık var çözebilmiş değilim. İnsanın sinirini de bozmuyor değil. Bakalım neler bekliyor bizi.

Daha önce sayfalarda da konusuldu abi, malesef blizzard'ın elo sistemi böyle, starcraftta da böyleydi.

Yeni hesaplar için bir referans noktası olmadığı için attığı 10 maç sonucu heryere koyabiliyor, ama siz son sezonu gold tamamladıysanız ne kadar iyi oynasanız oynayın 300 puan falan üstüne atıyor en fazla ve gene elohellde kalıyorsunuz ki diamond'ın seviyesi de suan o şekilde 10 yaşında ingiliz çocukları maç boyunca konusuyor, durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gold da imkansız yani o tarz olaylar. Canı sıkılan adam paso hero değiştiriyor. Tank veya heal oynaman zaten bir şey ifade etmiyor bazen. 5 dps alıyor adamlar mercy veya ana alıyorsun gene olmuyor sonuçta. Tank mainim ben adamlar bana tank oynatmıyor gidip ana mercy oynuyorum sen düşün :) Cidden yeni hesap alıp denemek, görmek şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zarya, Rein, D.va oynuyorum genellikle. Ana ile atlayabilirsin soldier konusuna belki katılabilirim ama dps oynamak yerine tank oynamayı hep tercih etmişimdir. Geçen maçta zarya ile 58 kill 23 k damage olduğu halde adama ulti atacağım overtime da iken payload da durun dedim 5 kişiyi de yakaladım mis gibi ulan bi baktım defeat c9 is real olduk. Hayır communication hiç yok bazı maçlarda bi bakıyorum 2 kişi varız voice da. Adamlara diyorum hanzo oynasan bile gel işte ulti atarken konuşuruz adam direk shut up bilmem ne. Bir söz vardır ya ölme eşşeğim ölme. Bir de one trick olayına çok gıcığım tank lazımken gidip dps oynamak nedir abi. Anlıyorum dps seviyorsun hep onu oynuyorsun da takımda ki adamlar g.t olduktan sonra 3 kill alsanda pointi geri veriyorsun şak diye.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 6-7 dk'da hedefledikleri karakter gelişimini gayet iyi veriyor. tabi context'e hakim olmak da lazım biraz, crusader ne overwatch kim vs. ama rein'ın öyle show-off bi karakteri olduğunu ilk kez gördük mesela. (tüm çizgiromanları okumadım gerçi ama rein'la ilgili o dragon çetesini dövdüğü harici yok sanırım)

ek olarak direk gameplay'i çağrıştıran mekan seçimi, or-14'in charge'ı durdurması vs güzel detaylar.

gerisi de production value blizz polish işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...