Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

ya bu arada herhangi bir bilgisayar oyununa yetememek diye birşey yok arkadaşlar.
gerekli eforu harcamak istememek var çünkü o bir bilgisayar oyunu.

dotaya yetememek yok yani, "salakmıyım olm bu kadar ugrasıcam" var.
fyi
hots en guzelı en superı, zaten dota oyuncuları patates oluyor hotsun ıcınde
"amağüü last hit yok"
"amağğğ bu takım oyunu"
"amağğ aytım yok"

Point clickli oyuna yetebildiğini iddia eden arkadasları dark soulsa falan beklerız.
GIT
GUD
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya bu arada herhangi bir bilgisayar oyununa yetememek diye birşey yok arkadaşlar.

fyi
"amağüü last hit yok"
"amağğğ bu takım oyunu"
"amağğ aytım yok"

Point clickli oyuna yetebildiğini iddia eden arkadasları dark soulsa falan beklerız.
GIT
GUD

Edriel said:

Baya önceden çekilmiş ve amatör vid ama yeterli bence

Dota2 nin ne kadar leş ve hammalık istediğini gösteren video.

https://www.youtube.com/watch?v=RvgK5kox8i4&feature=youtu.be

Arkada kalmasın böylece konu kapanmıştır teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

fyi
"amağüü last hit yok"
"amağğğ bu takım oyunu"
"amağğ aytım yok"

GIT
GUD

yapay zekaya karşı oynamak ile competitive player'a karşı oynamak ayrı şeyler bir kere. yetememek gayet var ayrıca. X kişisi ile Y kişisi aynı zaman/efor yatırıp çok farklı sonuçlar alabiliyor. X istediğini alırken Y istediğini alamıyor = yetemiyor.

olay sadece "aslında yaparım da kim uğraşacak ağbi yağgh" değil, uğraşıp da yapamayan ve sonra downgrade'e giden adamlar var.

ben hots oynayan adamların geneline baktığında genel olarak dota oynamış ve bağlanmamış adamları görüyorum. hani burada mevcut yetememek değil. adama hitap etmemiş olabilir, moba'dan beklentisi o olmayabilir, ruslardan nefret etmemiş olabilir ama YETEMEYENLER de mevcut :)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

fyi
"amağüü last hit yok"
"amağğğ bu takım oyunu"
"amağğ aytım yok"

GIT
GUD

yetememek diye bir şey tabi ki var da last hit deny'a yetememek veya itemleri bilmeye yetememek gibi bir şey yok. onu savunan da salaktır
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Suark said:

fyi
"amağüü last hit yok"
"amağğğ bu takım oyunu"
"amağğ aytım yok"

GIT
GUD

yetememek diye bir şey tabi ki var da last hit deny'a yetememek veya itemleri bilmeye yetememek gibi bir şey yok. onu savunan da salaktır

HAHAHAHAHAH dota2 de ilk 10 dk minionların hplere bakıp tek skille başlıyıp 23896529378659238 rpm click kasıp birşeye yettiğini savunmak pricless offf HAHAHAHAH okadar iyi savundun ki yakıştırdığın sıfatı hakettin gz.
Sosyal ağlarda paylaş

overwatcha ilgili bisi yok 5 sayfa konusulsa nolcak, koyyim öle foruma hayret bişey

şimdi moba yapıyoruz tüm outdated özellikleri cıkarıyoruz, klavye mouseda yok herolar bakarak birbirine bakarak öldürücek kendini.
ıslak ıslak bliz fanları konusuyo işte, cehalet tam gaz. bide edar mıdır eledir midir bebe atarlanıyo burda nerden cıktıysa lavuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

overwatcha ilgili bisi yok 5 sayfa konusulsa nolcak, koyyim öle foruma hayret bişey

şimdi moba yapıyoruz tüm outdated özellikleri cıkarıyoruz, klavye mouseda yok herolar bakarak birbirine bakarak öldürücek kendini.
ıslak ıslak bliz fanları konusuyo işte, cehalet tam gaz. bide edar mıdır eledir midir bebe atarlanıyo burda nerden cıktıysa lavuk.

Daha medeni insan gibi yorum yapmayı başaramıyan rage kidlere dota2 de click farmda başarılar diliyorum. Büyünce birinin karşısında bu lafı söylersen ne olucağını öğretirler sana ufaklık :) kaliteni ayakta alkışlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu çok super "yetebilen" pleblerı bıde darksouls ta falan gormek ısterız cıdden.

Yenı cıkan daha ıyı bır oyunu sırf boklamak ıcın "amağğn yetemedıklerınden onu oynuolar" demek ne ya.

hots her turlu fersah fersah ustun dotadan falan. 30 dakıka dayanabıldım dıyorum, oyun o kadar sıkıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

dota2 ye click farm diyolar ya. moba ne biliyor musunuz abi siz cidden tartışılmayacak bir durumdasınız abi ama cidden oynayın yani. valla bak. hots oynayın daha iyi yani valla. dark souls a bekliyormuş beni bide yarabbim. fallout 3 ü de beğenmişsinizdir siz. aa bi dakka lan onu blizz yapmadı lol ben kaçtım ya işim var.

PS: ben dark souls u demons soulsdan itibaren oynadım bitirdim suarkcığım hani illa bi ispat a falan girişeceksek niye böyle bi kendini kantılama çabasına girdin bilmyiorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...