Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

iyiliği, eğlenceli olması göreceli ya

ondan diyorum zaten farklı kesimlere hitap ediyor oyunlar. hepsi kendine ait kesimden bir şeyler alıp götürüyor işte. ben yıllarca hon, dota oynadım. hots'u denemeye zorladım, 10 oyun falan oynadım. en ufak iyiliğini veya eğlencesini görmedim. bence dota daha eğlenceli. blizzard zaten dotayı seven kesimden oyuncu koparamaz. ancak tatlı su oyuncusu olan dotadan haz almayan oyuncuları topluyor işte. her zaman yaptığı gibi casuallaştırıp başka segmentte penetrasyon kovalıyor. iyi de yapıyor yani. herkese hitap eden oyun olsun işte, ne güzel.

insanların dota iyi, hots iyi tartışmaları çok saçma gerçekten.

ne dota patlar, ne hots patlar, ne lol patlar.
Sosyal ağlarda paylaş

tembel? oha ayıptır günahtır. her heronun tipinde efeklerinde bin türlü detay var.
sırf harita sayısı haritaların nakışl gibi işlenmiş olması tembel olmadıkalrını kanıtıdır yahu.

Hani yaratıcılık ksımı tartısılır ama tembel demek ayıp olur
Sosyal ağlarda paylaş

Hearthstone un bi alternatifi yoktu çıktığında, online kart oyunu boşluğunu iyi gördü blizz ve doldurdu. Witcher3te minigame olarak gwente sırf hs yüzünden dönmüş olabilirler hatta lel

Hem moba, hem de squad fps piyasasında boşluk yok, bıngılın dediği gibi penetrasyon kasıyorlar yeni ürünlerle. İkisi de hs kadar başarılı olamaz zaten piyasa müsait değil. Ama ürünler güzel görünüyor, özellikle motordur arttır assettir maliyetli yeni bişey de yok overwatch motoru hariç, ticari anlamda başarılı olmamaları için bi neden yok.

Çok izlenme tabii ki bi başarı kriteri ama kıyaslamayı hakim ürünlerle yapıp patlamış demek hatalı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç umrumda değil heroların birbirlerine gönderme yapıp atışmaları yok shopta sağa sola sallayınca stun olmaları falan. 3 farklı oyun dünyasından yüzlerce potansiyel karakter varken 3 ayda 1 hero tembellik sadece. aynı şeyi diabloda da yapıyorlar.

poe 3 ayda bir yeni sezon getiriyor. her yeni sezonda yeni oyun mekanikleri vs bir dünya şey. diabloda yaptıkları 3-5 yeni legendary ve release de olması gereken şeyleri sonradan eklemek.
Sosyal ağlarda paylaş

Boktan konusu olan bir şeyi çok iyi yönetip iyi eser çıkaran bir yönetmen gibi,
blizz yine güzel bişi çıkartıcaktır abi.

HOTS BAYA BAYA iyi. Yani dotayı 30 dakka oynayıp sıkılmıştım, lol'e başlamadım bile saçma sapan last hit zart zurt muhabbetleri yüzünden.

adamlar casual friendly, süper zevkli moba yapmışlar. Öğrenmek için 234113214 item adı bılmene gerek olmayan, skilleri zmaanında kullanıp akıllı oynayınca karşı tarafı yenebıldıgın, çıtır çerezlik her aksam 1-2 saat oynamalık oyun yapmıs adamlar.

Buda muhtemelen pıyasadakı en ıyılerden bırı olcaktır

bu arada sparka cevaben,
yeni heronun 2 haftada 1 olması normal, hero sıkılma suresı 2 hafta abı zaten. Yanı aksam gelıp 1 saat adam ıcın boyle.

tıngır mıngır gelsın ıste sureklı oynayak.
Sosyal ağlarda paylaş

Kael üstüne johanna çok hızlı çıktı ki zaten demişlerdi artık hero eklemeyi hızlandırıcaz diye (daha önceden ay da 1 hero diye söz vermişlerdi) ama tabi en başta şöyle bir 60-70 heroyla girip sonra ay da 1 ekleselerdi göze batmazdı hero azlığı şimdi sayı olarak beta'da olması gereken sayıya yaklaştı, eğer dedikleri gibi 2-3 hafta da 1 hero eklerlerse bu sene bitmeden baya güzel sayıya ulaşır biraz geç olsa da.
Sosyal ağlarda paylaş

Moba vs Moba tartışmasından gelmedi konu buraya ki zaten yanlış başlıkta gelişti ama lol bile dota 2 den iyidir bence :P

Edit: Derailin dibine vurduk herhangi bir post için yorum yapmak isteyen olursa bence alıntılayıp hots başlığı altında cevaplasın dağıldı burası.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Daesu said:

Aceace said:

İşte budur. Tamam sustum.

ya adam outdated fln diyip belli etti seviyesini, suç sende cvp veriyosun asdsad

Ne seviyesi ? He pardon tabi siz hala denyı savunan tiplersiniz dimi gözünüzü seviyim warcraft 3 dota sı oynamayı devam edin.

Oyunculukla alakası olmayan 2-3 yeto gelmiş f2p olarak AAA kalite tasarlanmış ve denge + kalite + map yeniligi + homezonije olarak cok iyi olup daha da icerik olan oyunu 2 kelimeyle eleştiriyor. Yoo oyun kötü. Twitchte izleyeni yok kötü. Asdf komiksiniz ya kahvede oturan yarali parmağa işemeyip, sağa sola b.k atan kekolar gibi :d.

Twitchte az izleniyor bence oyun kötü.

Ayrıca bence hots sağlıksız çünkü içinde et yok. Asdf kimlere laf anlatıyosun.

oyle kotu savunmussun ki hotsu birakip dotaya geri mi donsem dedim. arkadaslar da cagirip duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

HOTS un şöyle bi faydası oalcak ama ilk defa moba türünü oynayacaklara dotaya gelmeden önce hots oyna bi sisteme alış sonra dota ya gelirsin diye bir zemin olacak. orada mevzuyu az biraz öğrenip sorna dotaya gelirler birden zora girmezler :) ^^ hots böyle bişey işte.

hatta iyi abi oynasınlar dota oynayamayanlar yetemeyenler hots u sonra bizim maçları mahfediyorlar dota da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...