Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

benim 2200 sr.

geçen di'ye firent attım almadı. esh gibi uyduruk kübürbaz soldierlarla uğraşmayacaksınız halbuki tanısanız.,,

bana da at

oynayanlar eklesin

Blackice#22590

dinan ve di lere takılıyorum bi kaç gündür ama herkesin bissürü yıldızı var benim level daha 51 ve kıskanıyorum. diğer arkadaşların nickler farklı bilemiyorum kim ama öğreniciğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Bugün GMT+0 ile saat 21.00'de doğuya bakın.

Daha once kebapciya goturdugum Ingilizlerden biri "we need to catch up!" sonrasi "are you up for Turkish?" diye devam ederek kebap vaktinin geldigini belirtti, aksam kebaba dusucem ama bi ihtimal yetisirim. Yetisemezsem de yemek agir geldigindendir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

goldbären said:

benim 2200 sr.

geçen di'ye firent attım almadı. esh gibi uyduruk kübürbaz soldierlarla uğraşmayacaksınız halbuki tanısanız.,,

bana da at

oynayanlar eklesin

Blackice#22590

dinan ve di lere takılıyorum bi kaç gündür ama herkesin bissürü yıldızı var benim level daha 51 ve kıskanıyorum. diğer arkadaşların nickler farklı bilemiyorum kim ama öğreniciğim.

Dynun -> Dynun
Thardas -> Ben
Eshreff -> Esh
Gladmir -> Gladmir
Modafhar -> Forum disi
Walrus -> kingpelvis
Rahan -> Rahan (foruma takilmiyo yillardir)
Sharky -> sharky
Dragonfire -> Dragonfire

baska da kalmadi sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Abi niye hiç GM yok patide? Herkes 3k altı lan dram resmen. Hayvan gibi FPSciler vardı noldu onlara?

olm önce 4chan ekibinle oynadın hep, sonra da küstün gittin. gel kanser sr'dan kurtar bizi paşa paşa oynayalım yani. 2900'e kadar dayandım işte solo que ile.

miraul senden iyi tracer diye mi bıraktın anlamadım ki.

bak gene turnuva var, beygir gücü rising hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Black-ice said:

goldbären said:

benim 2200 sr.

bana da at

oynayanlar eklesin

Blackice#22590

Dynun -> Dynun
Thardas -> Ben
Eshreff -> Esh
Gladmir -> Gladmir
Modafhar -> Forum disi
Walrus -> kingpelvis
Rahan -> Rahan (foruma takilmiyo yillardir)
Sharky -> sharky
Dragonfire -> Dragonfire

baska da kalmadi sanirim

Samaella = samaella

Üzüyonuz beniiiiii
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...