Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

yahu competetive oynayan herkes takımla mı oynuyor burada
tek çok oynayasım var competetive ama açıkçası kim gelecek salak mı gelecek diye telaş yapıorum girmiyorum hiç. salak dediğim hani ben de pro değilim ama şimdi takımda tank yok gidip genji fln alıyor adamlar. öyle salak. hadi ben main zenyatta oynuyorum ondan heal sıkıntısı olmuyor ama yine de tek başına yeterli bi healer da değil zenyata.

özeniyorum da geçen girdim yine iyiydik ama dövdüler eyvallah da kurdeşen döktüm lan stres yaptım en iyisi quick play dedim yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

yahu competetive oynayan herkes takımla mı oynuyor burada
tek çok oynayasım var competetive ama açıkçası kim gelecek salak mı gelecek diye telaş yapıorum girmiyorum hiç. salak dediğim hani ben de pro değilim ama şimdi takımda tank yok gidip genji fln alıyor adamlar. öyle salak. hadi ben main zenyatta oynuyorum ondan heal sıkıntısı olmuyor ama yine de tek başına yeterli bi healer da değil zenyata.

özeniyorum da geçen girdim yine iyiydik ama dövdüler eyvallah da kurdeşen döktüm lan stres yaptım en iyisi quick play dedim yine.

quick play'de 7-8 tane kız arkadaşım oynuyor onlara takılabilirsin ;)

tabi gerçek erkek isen competitive diye bir mod var ona gelmen lazım
Sosyal ağlarda paylaş

abi aklina hic "bizim kotu olabilecegimiz" geldi mi :D

simdi her karakterle oynayamiyoruz eyvallah. ama karsida gree+soldier+orisa varken pharah alinmaz.

karsi takim mei orisa gree rein mercy lucio iken bizim dva+zarya kombolamamiz gerekiyodu. hadi onu yapamadik sombrayla kalkan hacklemek gerekiyodu. hani onu da yapamadik iki tank bastion koruyup delmek gerekiyodu. o da olmadi widowla gree ve mei avlamak gerekiyodu.

simdi egri oturalim dogru konusalim :D
Sosyal ağlarda paylaş

anaa eşref sen miydin lo :D

ya kötü oynamakla alakalı değil ne biliyim adama lvl 100 olmamış düşük ratingli bir adamdan beklenmeyecek aim ve dodgelar oluyor. Son maçta mesela mcree ulti açtı hepiniz onun karşısındaydınız, ben balkondan arkalarına dolaştım, herif arkasını döndü ulti ile beni öldürdü. Kendimi belli etmediğime emindim orada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...