Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Uğur pek alışık olmadığı yere doğru koşu yaptı. Kerim Frei gibi gitti ve ayağından da top biraz açıldı daha sonra da İsmail Uğur'un ayak bileğine bastı

demiş rıdvan

pozisyonda sivok var.
o da basmıyor. topu kesiyor, istemsiz olarak ayağını yere koydugunda üstüne denk geliyor

istemsiz olarak :D ausdfhushduasd uğur topu sağına çekiyor sivok müdahale ediyor top sivokun tabanına çarpıyor sivok uğurun ayağına basıyor, uğur normalde o darbeyle düşmez, kendini yere geç bırakıyor, pozisyon penaltı bence ama uğur almayı becerememiş
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=-yC9Y6UrQc8

Hahahaahahaahahahahaa ya geceme renk geldi yemin ediyorum.
Neden sürekli beşiktaş taraftarını alay konusu yaptığımı bu videodan daha iyi anlayabilirsiniz.
Bu kadar uçuk olmalarııdjdbfhdbsgssgsyshsvss abi yok daha fazla ciddi yorum yapamıcam, ben şunu bidaha dinliyim gdgdgsgs sonu efsane ya shshsh

Allah uzun ömür versin abi ya iyi güldüm.

Eskiyse, yeni gördüm yapacak bişi yok
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetimin Ankara'ya yerleşelim bir ay diye söylenmesi o kadar doğru bir hamle ki aslında millet yine tatava yapıyor.

Dar bir kadro yapımız var, ne kadar rotasyona gidersen git yıpranacak. İstanbul'dan şu deplasmanlara gitmek bile zulüm olacak. Üstüne iç saha maçları da çok ciddi efor sarf edilmesi gereken maçlar olacak ki Olimpiyat'ta takım daha top tutamıyor ayağında, kışın Olimpiyat'ta bunlarla mı oynayacağız?

Takımı yok etmek demek.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Martin Linnes sürpriz bir şekilde Norveç'te yılın savunmacısı seçildi.
Manchester, Chelsea, City gibi takımların peşinden koştuğu ve istatistiksel olarak ligin en iyisi olan takım arkadaşı Forren'in önünde hem de seçildi.
Beşiktaş'a kapılar iyice kapanıyor gibi duruyor asdfasd

Norveçli adamın ne işi var TRde, zaten default İngiltereyi seçer o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...