Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hemşiranıma Bahşiş

Kostok

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

Kostok said:

Selam,

Doğumhanede çocuğunuzun doğumunu beklerken kapı açılıp hemşiranım yanınıza geliyor ve oğlun/kızın oldu deyip size müjdeyi veriyor ya, o sırada bahşiş vermek gerekiyormuş, adettenmiş, siz ne kadar bahşiş verdiniz? ben bir 200'lük banknot vermeyi düşünüyorum. daha aşağısı uygunsuz olur gibime geliyor. babalar, bu konudaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bu resmen şerefsizlik, kimse kusura bakmasın, yok kesip haraç almaktan bir farkı yok

senin işin o ve o işi yaptığın için para kazanıyorsun ve üstüne insanların mutlu anlarını kollayarak onu sömürmeye kalkıyorsun ve bunu bir zorumluluk muş gibi görüp insanlara baskı kuruyorsun

evli miydin abi sen ? evliysen bilirsin de evlenmediysen çok acele etme bence. yoksa sinir hastası olursun. düğün günü derim başka birşey demem.
Sosyal ağlarda paylaş

benim peder annem beni doğururken kafası güzel dışardaymış. haber veriyolar buna hastaneye koşuyo. yenide maaş almış şimdinin parasıyla 4 5 bin almışımdır diyodu. merdivenden çıkarken bi hemşire görmüş, kadın oğlunuz oldu diyince o kafayla bütün maaşı kadının eline tutturmuş ahsdgasd
Sosyal ağlarda paylaş

abi yardım ihtiyacı olana yapılır

iş yerinde senden çok maaş alan adamlara ot bok olur tatlı bir şey ısmarlartma geleneği en saçma bulduklarımdan

araba alırsın hadi bize tatlı ısmarla
pompalnaan benim, üstüne son vakumu yapıyorlar

pompacıya vermek laızmdı ama
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ulan araba aldığınızdada benzin pompacısına bahşiş veriyosunuz hayırlı olsun dedi diye. onuda bilmeyen vardır kesin.

hayırlı olsun demiyorlar ya. abi pompa sıkıştı çıkaramıyoruz diyorlar. 20tl veriyorsun pompayı çıkarıyorlar sdfs. ha sonra hayırlı olsun diyorlar tabi. sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...