Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihat Hatipoğlu ile pvp atmak

Kyra

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

HAHAH off yine güldüm

ben bunu neden mode z e eklememişim ya

o kadar çok hesap banlattı ki hangisi hangisi anlamak imkansız

Noyzura'yı banlattınız sadece. 1 yıl bekledim banımın açılması için fakat Dynamick her ne kadar yardımcı olmak istesede hater kankalarınız bu duruma çok karşı. Hala anlamıyorum forum kurallarına aykırı birşey ne yaptım Mc Loving özel mesajla haraslarken küfürlü ayar verdim diye. O da perma ban nedeni oldu hayatın boyunca gurur duyabilirsin.

Ama şunu bil ki tuhaf biri olmam, ya da hakaret ettiğiniz gibi olmam sen ve senin gibilerinin sürekli bana hakaret ederek orgasm olmasını sağlıklı kılmıyor bilesin. ;)

neden bu kadar birilerine dert oluyorum anlamıyorum bile dünyanın mevcut durumunda. Neyse =))
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

alıntı geldi, okumadan sildim

benden alıntı yapma hacı

ya şu bingil'in mantığına hastayım.
beni alıntılama, şunu alıntılama, bunun hakkında yazmayın :)
buna küçüklükten beri paşa torunu gibi davranmışlar sanırım, alışmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

bingildak said:

HAHAH off yine güldüm

Noyzura'yı banlattınız sadece. 1 yıl bekledim banımın açılması için fakat Dynamick her ne kadar yardımcı olmak istesede hater kankalarınız bu duruma çok karşı. Hala anlamıyorum forum kurallarına aykırı birşey ne yaptım Mc Loving özel mesajla haraslarken küfürlü ayar verdim diye. O da perma ban nedeni oldu hayatın boyunca gurur duyabilirsin.

Ama şunu bil ki tuhaf biri olmam, ya da hakaret ettiğiniz gibi olmam sen ve senin gibilerinin sürekli bana hakaret ederek orgasm olmasını sağlıklı kılmıyor bilesin. ;)

neden bu kadar birilerine dert oluyorum anlamıyorum bile dünyanın mevcut durumunda. Neyse =))

bırak şimdi atışmayı da öm'ye bak
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

NİHAT HOCA CANLI YAYINDA ATEİST GENCİ İMANA GETİRDİ

VİDEO İÇİN TIKLAYIN...

gazetelerde görürüz artık yarın :p

Dinsizsin hakkında imansız gelir derler ya.

İmanlıyım ama dinsizim sınırlarımı merak ediyorum ultimate bir pro yobaz karşısında ultimate iman duygum ile nasıl yüzleşebileceklerini =))
Sosyal ağlarda paylaş

Kyra said:

bingildak said:

HAHAH off yine güldüm

Bu adamın aklı başında sayılı mesajlarından biri bu sanırım ve çok haklı. Bok gibi bir ortam var şu an dünyada, globalleşme ayağına damına kodular iyice herşeyin her kültürün. Bu elemanın garipliği mi fazla geliyor, noolcak takılıyor işte kendince hikayeleriyle veya hayalleriyle, en azından kimseye nutellalı şöbiyet yedirme Maholuğu yapmıyor.
Sütyen olayında da mağdur Noyzura zaten, eşcinsel olduğunu da gizlemiyor, para için onu giymesi de normal o açıdan bakınca. Bence çok takılacak bi durum yok, herkesin kendi hayatı kendi seçimi.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

adam gaylik düşmanı eşcinsel demişsin bi de dsbjgsşkdg

aslında resmi kayıtlara göre psikoseksüel cinsel kimlik bozukluğum var yani prosüdür bunu gerektiriyor ki böyle olmasa bile kızların iç çamaşırarını giyip onlarla yarazmalıklar yapmaktan çok kaltakça bir zevk alıyorum ;D

Kızların ortamala karşılabileceği erket standartlarını göz önünde bulundurduğumda elbette benim saçmalıklarımı çok eğlenceli bulanlar var.üstüne tabi hardcore untlimited sex ve hentai wisdom akıyor <3

Ha birde elimden geldiğince eşcinsel dostların eylem ve protestolarında destekçi olarak bulunuyorum. Hayatımdaki eşsiz duruşum bunu gerektiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...