Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helal Denizbank!

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Denizbank calisani filan degilim ama helal yahu, Garanti'de surundukten sonra (15 dakika ugrasip musteri temsilcisine ulasamadigimi bilirim) super geldi.

Ne super derseniz arar aramaz menu, sesli komut sistemi (icat edenin...) filan olmadan aninda, arar aramaz 10 saniye filan bekletip musteri temsilcisine bagliyorlar. Menu yok, kac kisi calistiriyorlarsa artik bekleme de gormedim hic, 4 aydir kullaniyorum bankayi. Rahatlik buymus.

Is Bankasi ve Garanti hesaplarimi ve kartlarimi iptal edip buraya geciyorum.

Tabii bunu düşünürken "lan denizbank ın müşteri adedi kaç, iş bankasının kaç, garantinin kaç acaba?" diye düşünmemiş olman da süpermiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok abartmışım gibi olmuş ama harbiden dünyanın ekonomik olarak bu halde olmasının sebebi bankalar , yatırımcılar , sigortacılar yani kısaca finans dünyası. I want the earth and %5 more diye bir hikaye vardı onu okuyan aşağı yukarı ne demek istediğimi anlar.

Hiç ama hiç sevmiyorum bankaları , mecburen maaş yattığından bir hesabım var ondanda bütün nakit paramı maaş yatar yatmaz çekiyorum o kadar nefret ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Hiç ama hiç sevmiyorum bankaları , mecburen maaş yattığından bir hesabım var ondanda bütün nakit paramı maaş yatar yatmaz çekiyorum o kadar nefret ediyorum.

kredi kartı
tüketici kredisi
araba ev kredisi
ek hesap
fatura ödeme
para transferi

gibi şeyleri de kullanmıosan takdir edicem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...