Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Pişkin'in İntihar Notu

cabiria

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

ginaly said:

intihar çok makul bir şey lan under that condition:
projeksiyon yaparsın, eğer ki bugün, ilerideki tüm günlerin arasında en iyi günün olacaksa devam etmenin anlamı yok.

laf..

bugun karlie kloss yattın, ilerki günlerde sadece düz super model götürüceksin diye intahar etmezsin.

iyi gün kavramını gerçekten sadece bunun üzerine kuramayacağın için yüzeysel örnekler vermen yersiz.
konsepti anlamanı beklerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

iyi gün kavramını gerçekten sadece bunun üzerine kuramayacağın için yüzeysel örnekler vermen yersiz.
konsepti anlamanı beklerdim.

ay övgülerle yerildim, içim bi hoş oldu valla saol.
elbette abide, bende daha bi yansımayla konusmaya calısıyodum.

intahar falan cok normal ve makul durumlar bunlar. olur yani, sasılacak bişi yok zaten bencede. yalnız burdaki durumun daha cok artık sıkısıp yüklenmektenmiş gibi geldi bana onu demek istediydim
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

doğru ya ciddi cevap vermicektim ben bu arkadaşa evet.

cevap: gizli pati underground bölümde tüm paylaşımlar

benle ne alıp veremediğin var yahu?
bi kaç yede baktım videolar hep kaldırılmıştı google'lamadım sorayım dedim burdan.

herkes pms anasını satıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

Dworgian said:

doğru ya ciddi cevap vermicektim ben bu arkadaşa evet.

cevap: gizli pati underground bölümde tüm paylaşımlar

benle ne alıp veremediğin var yahu?
bi kaç yede baktım videolar hep kaldırılmıştı google'lamadım sorayım dedim burdan.

herkes pms anasını satıyım.

dur bulcam klasjdaskldj

ismi mi karıştırıyorum diye bakıyorum şu an

EDİT: Evet ya pardon Anhora ile karıştırmışım :D

google da adamın ismi ile çıkıo olmalı =)
Sosyal ağlarda paylaş

intiharın normal birşey olmadığı adamı izlerken bile apaçık ortada. bakkala gitmek, balkona çıkıp hava almak vs normaldir ve bunları yaparken bir an önce dışarı çıkayım da patır patır salayım osuruğu niyetinde değilsen suratın şekilden şekile girmez.

hayat bana tat vermiyor, herşey hep aynı zart zurt deyip insan kendini öldürmeyi haklı mı görür lan? bariz depresyon altında ezilip gitmiş işte adam. ama fizyolojik ama psikolojik birşeyler eksik işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan eşşek kadar adamsın, it gibi paran var, karizman var, bi dolu sevdiği dostu var partiden partiye akıyosun... sonra kız arkadaşımdan ayrıldım mutsuzum mıymıy. bırak mk o zaman topla tası tarağı bi yardım kuruluşu kur bişiler yap insanlık adına. yaşadığımı yaşadım artık istemiyorum saçmalıktan başka bişey değil.

bu herif mutsuzsa biz ne bk yiyelim?
sabahın köründen akşama kadar gerek bilgisayarda proje çiz, yetmedi şantiyeye git toz yut, ay başında 3 kuruş paran da kiraya markete derken bitsin bi tatil için 6 ay bekle...

sonra neymiş mutsuzum motivasyonum yok hadi bye bye
sie derler adama..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...