Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dunyanin en komik davasinin tanigiyim.

swod

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

avukat arkadaşın sana "tanık olur musun?" diye sormalıydı. bu konuda senin şahsını ilgilendiren bir durumda sana sormadan hareket ettiği için gerçek bir arkadaşın sayılmaz bence.

ben sırf bu düşüncesiz tavrından dolayı tanık olmama şansım varsa olmaz ya da diyaloğu hatırlamadığımı söyler çekilirdim.

ha diğer arkadaşın da densizmiş cidden o ayrı tabii.

gundelik hayatta beni tanidigi icin bana sormadan is yapabilecek samimiyettiz, muhtemelen ona guverek yapti ama burada sormasi gerekiyordu. Diger arkadasim da sevdigim bir arkadasim. Ipe goturecek adam ben gidiyim burada ve bu hic hosuma gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

avukat arkadaşın sana "tanık olur musun?" diye sormalıydı. bu konuda senin şahsını ilgilendiren bir durumda sana sormadan hareket ettiği için gerçek bir arkadaşın sayılmaz bence.

ben sırf bu düşüncesiz tavrından dolayı tanık olmama şansım varsa olmaz ya da diyaloğu hatırlamadığımı söyler çekilirdim.

ha diğer arkadaşın da densizmiş cidden o ayrı tabii.

abi diğerinin densizliği < öbürünün dik kafalı olması.

ha sormadan şahit yazdırdıysa ben de onu trollerim, aklınca sistemi kullanıp adamı mahkum ettirecek. adam gibi çekip konuşmak ya da kafasına 2 tane indirmek varken işsizlik yapmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...