Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Gun olur devran doner ama en az 5-6 sene surer. Exchange riski asiri yuksek ulkeler icin kacinilmaz bir durumdu. Ekonomi stabilize olursa, steam de regional purchasingi biraz daha kontrol ederse tl ye geri donulmemesi icin engel kalmaz.

Su an icin ucuzdan aldiklarimiza sevinip, ustune bir bardak soguk su icme vaktidir 🙂

Artik bundle filan kovalayacagiz.

Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_, 21.11.2023 09:42 tarihinde dedi ki:

evet ben de biliyorum, "e nolacağdı akymk, post taa 2014'den" ama işte... çocuklarımıza anlatacağız ileride sanırım, 1 doların 2 tl, hatta daha bile ucuz olduğu zamanları gördük biz diye  

Aklıma "dolar 1.7 olmuş, bu devirde bilgisayar alınmaz" postu geldi.

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

ohh pompa reloaded olmuş.

9-10 oyuna baktım steamdb den mena regional Price falan yalan olmuş.

Dead cell, hollow knight gibi popüler indie ler bile uğraşmamış fiyatı ayarlamakla geri kalanı da muhtemelen yapıştırıp geçmiştir.

AAA oyunlar da tek tük Mena regiona göre ayarlamışlar, tabi yine son tl fiyatından yine pahalı. Baldurs Gate 3 ile mb 2 yi gördüm regional Price yapan, gerisi 59-69 Usd den geçirmiş beklenildiği gibi

Sosyal ağlarda paylaş

önümüzdeki bir hafta içinde değişmeyen fiyatların bir daha değişme ihtimali 0 herhalde. "bekleyin daha değiştirirler" diyenler var steam reddit'te ama pek sanmıyorum bu hafta değişmediyse sonra değişeceğini.

epic ve winstore'a bakacağız artık.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 21.11.2023 03:39 tarihinde dedi ki:

Wishlisti olduğu gibi sildim. Notification almaya bile gerek yok artık.

sanırım tek ucuzlayan robocop rogue city olmuş düzinelerce oyun içinde listemdeki.

hepsini silme seçeneği gibi birşey vr mı abi?

tek tek silmesi ölüm olack şimdi

Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos, 21.11.2023 19:20 tarihinde dedi ki:

demin ucuz bir alışveriş yaptım, 1 dolar=30.15tl'den almış visa işbankaası kk, mesai dışı bir şey alırken dikkat edin 60 70 dolarda güzel fark yapar makas

artık dolar, euro hesabı olmayan yoktur sanırım. kredi kartınızda da dolar euro harcamaları ekstreye o para cinsinden yansıttırıp o para cinsinden ödemek bu tip sürprizlerin önüne geçiyor, tavsiye ederim

Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_, 21.11.2023 18:47 tarihinde dedi ki:

artık dolar, euro hesabı olmayan yoktur sanırım. kredi kartınızda da dolar euro harcamaları ekstreye o para cinsinden yansıttırıp o para cinsinden ödemek bu tip sürprizlerin önüne geçiyor, tavsiye ederim

Bu olay döviz ekstresi diye geçiyor. Yalnız her kredi kartında yok.

Akbank'ta vardı ama kartı kapattım. Enpara'da yok. O yüzden yeni bir aidatsız döviz ekstreli bir kredi kartı arayışındayım.

Deathblade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...