Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

futboldan anlamayanlar

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

recep vardı barzo Takoz recep
robeto baggio dino baggio kardeşler vardı kardeş değilller.

Valla benim de uo zamanına denk gelir fitbölden soğumam. Kaç zamandır hangi takımlısın diye sordukların ilgim yok tutmuyorum diyorum fakat aldığım tepkiler sonucu tekrar klüp adı vermeye başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim içinse tam tersi. İçerisine dahil olmakta en çok zorluk çektiğim ve dolayısı ile sıkıcı, itici ve nefretlik bulduğum şeyler sıralaması:

1. Askerlik anıları
2. Futbol muhabbeti
3. Tavla, batak gibi "muhabbet" oyunları

Edit: Ha maç izliyorum tabi, güzel maçları izlemek zevkli oluyo da, ne biliyim "ooo vasili'yi alıyomuşunuz", "haa geliyo muymuş o ya, xemnas gelecekti hani?" "onu wolfsburg almış 5 sene sözleşme imzalamış" gibi muhabbetler bitiriyo beni
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Benim içinse tam tersi. İçerisine dahil olmakta en çok zorluk çektiğim ve dolayısı ile sıkıcı, itici ve nefretlik bulduğum şeyler sıralaması:

1. Askerlik anıları
2. Futbol muhabbeti

Edit: Ha maç izliyorum tabi, güzel maçları izlemek zevkli oluyo da, ne biliyim "ooo vasili'yi alıyomuşunuz", "haa geliyo muymuş o ya, xemnas gelecekti hani?" "onu wolfsburg almış 5 sene sözleşme imzalamış" gibi muhabbetler bitiriyo beni

Oha aynen lan. Neyse yalnız değilmişim. Maç bile izlemiyorum. Çok sıkıcı lan.
Sosyal ağlarda paylaş

benim problemim biraz daha farklı
futboldan anlamıyorum çünkü hakketen anlamıyorum
yani bir maç seyretsem x takımı niye yenildi anlayamıyorum, orta da dönen taktikleri ufak ayrıntıları kaçırıyorum

basket'te anlıyorsun bak herifler artık alan savunması yapmaları lazım veya geri dönemiyorlar ondan sayı yiyorlar vs diyebiliyorsun maçın genelini anlayabiliyorum, keza snooker, bisiklet, atletizm de böyle benim için ince taktikleri farkına varıyorum bu da hoşuma gidiyor

ama futbol boş adamı bul ona pas ver oyunu gibi gözüküyor gözüme
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

AHHAHHAHKALKHJAHADAAHJDADHAADAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

hayır onu geçtim 100 senedir spor yorumcuları AYNI yorumları yapıyor insanlar da ağzını açıp bakıyor ya.

KANATLARDAN GELECEKTİK
KANATLAR ZAYIF KALDI
EVET GÖBEKTE KALABALIK OLMAFDS
KADRO ÇOK SIKINTILI TRANSFER LAZIM VASİLİ OLSA
VARYASYON YAPAMIYOR
PİVOT DUO QUARTET HÜCUM

arada kahve yanından geçiyorum falan ulan milyon yıl geçiyor aynı muhabbet.
Sosyal ağlarda paylaş

he onu diyorum işte denmesin bişey. ben de zamanında dedim wot attım bi halt olmuyor resmen işsiz ve orta sınıf geçirgeci. zaten yapan yapıyor zevk alacaksınız bitecek işte 90 dakika.

ne biliyim böyle 7/24 gezip her önüne gelene abi şu konserde jimmy page nasıl slide yapmış oha gördün mü diyor muyuz.

ama MÖSSÖ BÖ HÖFTÖ NÖSÖL GÖL ÖTMÖŞ diye gelmeyini dövüyorlar.

gidin niçenin duvardan kafa uzatmak deyimini falan sorgulayın. kıristiyan baroniyi birden fazla cümle içinde kullanınca bilin ki aptallaşıyorsunuz.

ha izleyin izlemeyin diyen yok. ama cips yemeden izleyin. çok yağlı lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem futbola laf ediyoruz, en anlamadığım şeyi yazayım. Fanatikler cevaplasın ltfn. Abi her derbi öncesi facebook wall um takımına destek olma sloganları ile doluyor. Bu tamam. Ama maç bitince, yenen takım taraftarları yenileni yerin dibine gömüp gömüp çıkartıyorlar, yenilen takım taraftarları geçmişten örnek vererek defansa geçiyor, yenenler "geçmişe mazi" diyor fln. E bir sonraki maçta bu sefer diğer takım yeniyor ama kimse demiyor ki "lan biz yenilince böyle laf soktular ben de sinirlendim, ben laf sokmayayım, zaten laf söylesem de geçen maçı vsvs hatırlatacaklar uzayacak"

Yani illa birbirine giydirme sonra küfretme olayı oluo. Niye ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

1. Askerlik anıları
2. Futbol muhabbeti

maçları izliyorum ama bende sıkılıyorum ve anlamıyorum şu 3 muhabbetten.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

şundan hallice oldukları için,

https://dausonstimpsongagnon.files.wordpress.com/2012/05/homo-erectus.jpg

hayatlarında değer verdikleri verebilecekleri başka bir şey olmadıkları için,
hayatları boş olduğu için,
koyun oldukları için

Yok abi, gayet üniversite mezunu, evli çocuklu ve 20 senelik arkadaşım (ki bu durumda futboldan anlamadığımı ve umursamadığımı biliyor olması beklenir) (erkek de değil hem işin tuhafı) , bir fotoğrafa yaptığım ufacık bir yorumdan sonra bana giydirdi giydirdi ben de siliverdim hayatımdan kendisini.

Hani farklı bir rage yaşıyorlar ya. Çocuğunu, eşini, ailesini sahiplenir gibi delice bir sahiplenmeye giriyorlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Yok abi, gayet üniversite mezunu, evli çocuklu ve 20 senelik arkadaşım (ki bu durumda futboldan anlamadığımı ve umursamadığımı biliyor olması beklenir) (erkek de değil hem işin tuhafı)

farketmez ki, kafada bitiyor her şey. mala bağlamışsa bağlamıştır okulla yaşıyla geçmişiyule aile yapısıyla alakası yok

abiş yani biyoloji profu olup evrim teorosine inanmayan akademisyenlerin olduğu bir ülkedeyiz

bir kere bir konu hakkında bağnaz olmuşsan olmuşsundur

bunlar futbol yobazı başka bir şey değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...