Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

gwen two crown arası aslında traktör çokta şey deil.

bir kere hammaddeyi ah den alman lazım.
2.si çok labor gıdıo, labor potlar ucuzladı evette yınede COK GIDIYO.

onun yerıne lilyuta kadar eşşekle gidiosun, lilyuttan denize açılana kadar kayık, ordan basıosn clipperı sonra biraz daha eşşek hop gelmişsin.

gecen bırı goturdude baya uzun suruo traktör fuelsız.
Zevkine kullanılır tabi ama ham madde saglayamıosan sıkıntı

two crons gwen arası 30 dakika sürüyo o yüzden laborun en efektif kullanıldığı rotalardan biri. eşşek, airship, carriage kullandigin an 3 tane tasiyacagina 1 tane tasiyosun. söylediğin istikamette mal taşıyıp hesabını yaptınmı? yoksa bence bu kadar kazanılırmı diyosun?
çok subjektif konular değil aslında bunlar, herşeyin fiyatı belli, harcanan zamanı belli, harcanan labor belli.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

onun yreine size eşşekle 15 dkda gidebileceğin bi rotasyon vereyim size ben
white ardena gidiyosun
haritadaki işaretli yerden malzemelerden sadece bi tanesini üretin diğerini alın hiç yoksa bile, trade packini yapıyosun
eşşeğe binip havuç basıyosun
kolay bulursunuz nerden çıkıldığı yeri

white arden

http://i.imgur.com/yR4woiU.jpg

gwenodie götürüyosun
15 dk falan sürüyo dün 6golda yakın para vermişti

gwenoid

http://i.imgur.com/0624gIO.jpg

dedeler, material ne kadar tutar, kaç labor harcarım, kaç dakika da götürürüm'ü hesaplamadan, bunları konuşmamak lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

gwenoid White arden daha uzakki

bak rota şu gwen --> lilyut bilmemne girişi,
orda bi nehir var ordan salıyosun denize aşşa kayıkla
ordan yapıştırıyosun clipper
sonra biraz daha eşşek bitti gitti işte

Suark said:

daha faydalı bi route olabilir ama işte hesaplamak lazım.Mat bu kadar tutar, su kadar dakikada su kadar traderun yapılır, su kadar labor harcanır, etc. Bir kac mesaj yukarida
matlar Ah den alınıp saatte 27-30 gold kar edilebilinecek bi route söylemişim. sen de hesaplasan kendi traderun larını, mat/zaman/ labor olarak , yeni traderun yapacak arkadaşlar için en azından başlangıç için bir kaynak olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

la bi haritaya bak
white ardendan gwenoide kestirme var dağlardan
bi bak HARİTAYA BAK HARİTAYA
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Suark said:

la bi haritaya bak
white ardendan gwenoide kestirme var dağlardan
bi bak HARİTAYA BAK HARİTAYA

tünel falan mı var
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

loop said:

Ya bende aktif bir virüs programı da yokki. Geçenlerde malware i kurdum sadece, inşallah ondandır .

linkte yer alan flasbolts nickli kullanıcının yorumunu oku ve uygula.
Muhtemelen onboard ekran kartı var ve oyun inatla onu görüyor.

Belki biraz geç kaldım bu sorular için ama, en hızlı şekilde nasıl bir farm sahibi olabilirim ? Galiba public farmları kullanabiliyoruz, bunun için gerekli questler ne zaman gelir. Lvl 16 falanım..
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

fir3blad3 said:

loop said:

Ya bende aktif bir virüs programı da yokki. Geçenlerde malware i kurdum sadece, inşallah ondandır .

linkte yer alan flasbolts nickli kullanıcının yorumunu oku ve uygula.
Muhtemelen onboard ekran kartı var ve oyun inatla onu görüyor.

Belki biraz geç kaldım bu sorular için ama, en hızlı şekilde nasıl bir farm sahibi olabilirim ? Galiba public farmları kullanabiliyoruz, bunun için gerekli questler ne zaman gelir. Lvl 16 falanım..

doğuda isen bilmiyorum ama batı için Lilyut'ta windshade e gidip public farmın önünde duran Merchant Recruiter dan görevleri alacaksın. Küçük tarla çok kolayca alınabiliyor. Büyük tarla için birtakım ticaret görevleri var arka arkaya onları yapman gerekiyor. Son görevde karşı kıtaya malı götürmen gerekiyor o biraz zorlayabilir gemin yoksa. Hangi serverdasın belki buradakilerden biriyle aynı serverdasındır yardımcı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Fili said:

doğuda isen bilmiyorum ama batı için Lilyut'ta windshade e gidip public farmın önünde duran Merchant Recruiter dan görevleri alacaksın. Küçük tarla çok kolayca alınabiliyor. Büyük tarla için birtakım ticaret görevleri var arka arkaya onları yapman gerekiyor. Son görevde karşı kıtaya malı götürmen gerekiyor o biraz zorlayabilir gemin yoksa. Hangi serverdasın belki buradakilerden biriyle aynı serverdasındır yardımcı olur.

Aier deyim. Burası en son açılan server dediler burada başladım.. Firran ım.. Merchant Recruiter ile ilgili bir görev vardı, sanırım iptal ettim. Tekrar alınabiliyordur değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Fili said:

Aier deyim. Burası en son açılan server dediler burada başladım.. Firran ım.. Merchant Recruiter ile ilgili bir görev vardı, sanırım iptal ettim. Tekrar alınabiliyordur değil mi ?

tigerspine anvilton'da görev veren npc
Sosyal ağlarda paylaş

selam,

bu arada server dahuta, diğer serverlara nasıl gönderirim, şimdilik bilmiyorum.

komple acc.u 300tl'den satıyorum, artık zaman ayıramıyorum pek elimden çıksın bari oynayacak adama gitsin. baya kelepir sayılır.

link

Mosquito said:

bu arada patron status almak isteyen varsa 10tl'den apex satayım isteyene.

normalde patron status 15$, 1 apex 10$ sitesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

idle gg.

10g tax istediler. siegoyun lan dedim. çıktım guildden.

productive tek bir olayları yok. ne bir hidden farm basma, ne bir pve boss kesme, ne adam gibi trade run... freedichde de ellerine alıp alıp duruyorlar. sonra 10g tax. la sg.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sende zaten idledayken arkanda jolly ducks ablemiyle geziyordun lol

idle fıkra gibi guild zaten. land grab videosunu koydum, ana avrat küfreden adam, abi çekmeye başladı. dün bir saat kitledi beni birşeyler sorup duruyor, videoyu gördüm kaldırabilirsin falan diyor ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...