Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Archeage ÇAR SATILIK. Oynadığım serverda (shatigon) karakter açma kapandı. 3 aylık subs'ı var (1 ayı bitiyor yani 11. ay sonuna kadar var) Two crowns'ın falezinde süper manzaları evim var traktörüm var tarlam var (büyük 16x16 ve küçük 8x8) 62 gilda var 17k gathering 13k alchemy 37k commerce (commerce level atladıkça Labor tüketimini azaltıyor) Karakterin Level'ı 50 Cleric buildde (Vitalism,Songcraft,Auramancy) . 3x Apex var (kullanılmamış) Hazır 1250credit var kullanılmamış. 200 gold var içinde. Farmer's workbench i de var. 300$ satıyorum acccount'ı almak isteyen varsa iletişime geçsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

üzerindeki evler katlar mı bu kadar para edio?

Two crownsta falezin orda ev var Çok güzel manzarası var + 2 traderunun kesintisiz yapılacağı yerin ortasında. Evet güzel spotlar iyi para yapıyor + traktör yapmak sıkıntı büyük uğraş.Zaten vazgeçtim 300 dolar cok ucuzmuş bu ÇAR için
Sosyal ağlarda paylaş

ben sevdim oyunu ya, daha craft vs. hiç bakamadım gerçi full level kasıyorum ama sub alacağım ben de sanırım.

bir de şey craft olarak gathering - alchemy başlayayım diyorum. Genelde her oyunda alchemy kasarım. İyi midir?

Bu tarla işleri için vs. bir meslek almak gerekli midir? Yani yapmak için değilde işte şu mesleği kullanırsan daha iyi olur vs. sonradan + meslek alınıyor gerçi sanırım da ben başlangıçta işte ne yapsam diyorum asdf
Sosyal ağlarda paylaş

dün piratelık yapayım dedim sahildeki bebeleri örgütleyip sahildeki kırmızı botlar vardı bizim sahile gelmişler 6 tane onlara daldık. allahım ne eğlenceliydi trade run yapıyorlardı galiba hepsini yağmaladık. ama şimdi bunları ne yapıcam bilmiyorum. peşimden geliyorlar her yere guild kuralım pirate olalım diyorlar olm daha erken ona önce bi levelleri fulleyelim herkes friend yapsın birbirini sonra kurarız deidm de du bakalım. yağmaladıklarım da duruyor öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...