Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankara....

chrome

Öne çıkan mesajlar

ne var abi ankarada hiçbirşey,her yer avm,bir barın cafenin alternatifi yine saçma sıklık tıklım başka bir cafe bar.valla hatayı (şimdiki hali kötüymiş gerçi malum suriyelilerden sonra) iskenderunu gördükten,uzun süre yaşadıktan sonra ankara neymiş diyorum ben..
Atam başkent yapmasaydı yozgatdan hallice,kayseriden kötü olurdu..
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Ankara'ya köy diyenler istanbulun Arabistan+Erbil karışımı bir yer olduğunu görüyorlar mı acaba?

bu da herhalde son yüz yılın en fail yorumu olmuş.

şehir kapıştırmak nedir ya. seven sever sevmeyen sevmez abi ne saçma yorumlar bunlar yani. bir de istanbul'da yaşamayanın istanbul'a bok atması da çok ilginç. gelip yaşasanız bunu deseniz tamam diyeceğim de başka şehirden istanbul'a bok atmak bayağı garip kaçıyor.

şimdi ben durup hayatımda 4 kez gittiğim ankara'ya "fifim gibi bir yer" desem mantıklı mı yani sizce? tabii ki kötü diyip burada yaşayanı da vardır da, genel olarak konsept zaten başlı başına nereden tutsanız elde kalıyor yorumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

Frostbite said:

ne var abi ankarada hiçbirşey

Klişeler klişeler...
Bir de bunun "tüm dünyayı dolaştım İstanbul gibi güzel şehir yok be abi"si vardır. Onu da diyelim tam olsun.

lan hayatımın büyük çoğunluğu ankarada geçti ve malesef hala (ailevi nedenlerden dolayı) ankaradayım.Ankaralıyım(hatta baya baya yerlisiyim) i.melih bile başlı başına nefret sebebi olabilir ankaradan..

daha bunun suyu(kullanamadığın suya içme suyu parası alınması) var,aşırı pahalı ulaşım sorunu var (son iş yerime 2 vesait ve 10 dk yürüme mesafesi heybeye cebimden çıkan 300papel)..
güzel savunmalarla gelin abi şuyu şuyu var diyin bende evet haklısın derim ama klişe demen saçma.hatta eskişehir ankaranın eline verir her konuda insanı da iyi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...