Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık GTX 680 Lightning

Playbook

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Hemen geldim, üşenmedim, dediklerini buldum çıkarttım;

Buyur;

2 said:

insanın gözünü bikere para bürüdümü o bedava ya vermek olayı nası koyar ona biliomusun ? ailesine bile satıyordur...

Hayır gelmes bu tip insanlardan
Bedavaya gelen şeyleri parayla satıp akıyor adam hayata
Bide gelmiş artislik yapıyor bişi almak isteyince...

yazık olmuş alana o fiyata o kart değmez. DH de seni karalama kampanyası başlatıcam biraz ağla orda

2 said:

Nekro said:

adam almis sli olarak kullanmis. bozulunca garantiden yenisini almis satiyor ne var bunda

sende inandın dimi ?

2 said:

Ayrı şeyleri konuştun yalaka kardeş...

Biz ürünleri nası bulup burda gelip DH ile aynı fiyatı çekip gıdım inidirim yapmadan satış yapması ve giveaway yapsın konusunu tartıştık.

Adama paso geliyor zaten ürünler... biz nerden geldiğini tartıştık lafladık.

ADAM PARASINI ALIYOR TABIKİ KALİTELİ YAPACAK YOKSA KİMSE SATIN ALMAZ !

olaya zibinleme atlamayın hemen düzgün anlamadan yazılanları.

2 said:

Ya şu adama yalakalık yapıyorsunuz ya daha bişi demiyorum bana laf edenlere zirnik saygım yok bundan sonra ne haliniz varsa görün direkt...

Nessaftw denilen adama nasıl güveniyorsunuz peki ? nerden biliyorsunuz nası aldığını bukadar emin konuşuyorsunuz ?

Aldığı ürünün faturasınımı gördünüz bukadar konuşuyorsunuz ?

Bişi biliyoruz ki söylüyoruz burda
Ne haliniz varsa görün ya aman banane... sonuçta adamın sattığı ürün pahalısını geçiyorum sonuçta iyi satış yapıyor satan memnun alanda memnun.

onun dışında nasıl tedarik ettiği o ürünlerin kimin umrunda dimi...

2 said:

bingildak said:

adam paticikte belki 50 tane ürün sattı, bir kişi sorun yaşamadı.

sen neye dayanarak konuşuyorsun çükübik. bir de gelmiş saygım kalmadı falan diyor, ulan sana şurada saygı duyan tahammül eden tek kesim elinden sikini düşüremeyen fap tayfası. çıplak kadın resmi paylaşıyorsun diye seviniyor gariplerim.

Bak hemen nası ragelemiş garibim kendisi msg attı ya ilk savunan olarak hemen atladı olaya...

LAN Dingil ! kim dedi sorun yaşıyor herkes diye ? niye millet 0 ürünlerde sorun yaşasın ?

ben adam BOK satıyor almayın yada alın demiyorum ki ?

siz niye anlamıyorsunuz yazdıklarımı ?

NERDEN ALDIĞINI NERDEN BİLİYORSUNUZ DİYORUM BİZ BUNU TARTIŞIYORUZ

Düşün sana bedava bir ürün geliyor testini yapıosun kullanıyorsun sonra bozup yenisini garantiden alıyorsun ve SATIŞA çıkartıyorsun..

ben diyorum ki onlara para vermiyor bu adam
Ben Para verip aldığım 0 LCD yi burda 1 TL ye sattım nolmuş ?

Adam bedavaya gelen kabloları 150TL ye satıyor lan insaf diyorum

Hayvan gibi para yapıyor diyorum. Olay bu halen bana gelip kimse sorun yaşamıyor diyorsunuz. :)

2 said:

Adama legal olan tek ürün denk gelmiş sanırım haha şaka gibi..
Gayet standart bir ürün almışsın pahalı bişi değil bu sonuçta

2. ürün ve fatura nerde ?

Ayrıca ismi cismi niye kapadın ?
adresi kapa tammam da isim ?

ahah şaka resmen
vergi no lar filan :) kişisel bilgisi yok orda

DH de çok oldu bunun muhabbeti ...

Ben senin bukadar bu adamı niye savunduğunu anlamadım...

adamı ne suçluyoruz ne mal kaçırıosun diyoruz...

ADAM PAHALI Satıyor kendisine 0 gelen malı. Bukadar basit.

Bana gelip en mainstream satışı gösteriyorsunuz örnek olarak HAHA

Ben nessadan çok alış yaptım DH de abi bana ben her ay 3 er tane ekran kartı alıyorum ayağı ile gelmesin... neyin ne olduğunu gayet biliyoruz.

nessanın söylediklerine göre Her ay 15bin para harcıo adam :D aslkfaslşf

Arabası yok ... Gitsin araba alsın önce kendisine bi Düzgün eve taşınsın.
Hayir bide bizim partner firmada yolladı ürün buna lan ben alıyorum lan bunları demiyormu

2 said:

ben gelip burda kendisinin açıklamadığı şeyi açıklamak istemiyorum kendisi söylesin... ama illegal bi olay değil yani...

Olay pahalı satış! Kar etmesi.

2 said:

OLAY 2. el normalinden pahalıya satması...

insanları kandırarak satıyor onu diyorum.

Abi,

Bak. Fark etmedin belki ama,

Adama yalancı dedin, hepimize dingil, dangalak, yalaka dedin. Önce aldığı ürünleri beleş alıyor satıyor dedin, sonra ikinci eli pahalı satıyor dedin. Arada "ürünler nereden geliyor biliyor musunuz?" diye sorarak olayın illegal olduğunu fln ima ettin. Sonra "ben bilirim ama söylemem" dedin. Yani bok attın izi kalsın istedin gibi oldu fln.

E adam sinirleniyor haklı.

Edit: Pardon arada kaçmış, arada fatura konulunca "sana legal tek ürün denk gelmiş" demiş, sonra da "illegal bir şey yok" diyerek kendinle çelişmişsin fln.

Hakaret yok olm bunlarda. bebe, dingil falan diyerek kopukler sacarak girdikleri vardi, onlari bulcan asil. =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya onları nessaya etmemiş. gördüm de direk nessaya edilen lafları toparladım.

yoksa her nessa haklı diyene giydirmiş zaten

edit: ayrıca benim satış yaptığım yerde bana gelip biri "legal ürün satmıo, beleşe geleni okutup sizi kazıklıo" fln dese bu da hakaret olur. hakaret küfür ile olmaz bence sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Al bende üşenmedim alıntılayıp bold yaptıklarını ayırdım...

Bunlarda sorun ne ? ne demişim

belki legal olan tek ürün dediğim yere takılmışındır
faturalı anlamında söylemiştim onu takıp etmelisin cevapları öyle aradan çek çıkarla olmaz...
hatta illegal bi olay değil bile demişim ?
bişi bildiğimi idda etmişim ve ondan istemişimki gel beni göt et eline miss gibi koz vermişim daha ne ?

hepimize bişi dedin diyorsunuz bana hakaret etmeyen kişiye asla hiç bişi demedim... ve asla hakaret edenede üstü bir karşılık vermemişimdir...

dingil... gayet güzel bi kelime bence :) komik buluyorum ben yani
yalaka ? SEn buna niye takıldın orataya söylemiştim ha doğru sende yancıydın. Nediyim abi bişi diyemiyorum size...

said:
Düşün sana bedava bir ürün geliyor testini yapıosun kullanıyorsun sonra bozup yenisini garantiden alıyorsun ve SATIŞA çıkartıyorsun..

Adam bedavaya gelen kabloları 150TL ye satıyor lan insaf diyorum

Adama legal olan tek ürün denk gelmiş sanırım

ADAM PAHALI Satıyor kendisine 0 gelen malı. Bukadar basit.

ben gelip burda kendisinin açıklamadığı şeyi açıklamak istemiyorum

illegal bi olay değil

Olay pahalı satış! Kar etmesi.

OLAY 2. el normalinden pahalıya satması...

Bişi biliyoruz ki söylüyoruz burda

Adama paso geliyor zaten ürünler... biz nerden geldiğini tartıştık lafladık.

sende inandın dimi ?

Hayır gelmes bu tip insanlardanBedavaya gelen şeyleri parayla satıp akıyor adam hayata
Sosyal ağlarda paylaş

nessa dan ürün alip ta burda kendinizi minnettar borçlu filanmı hissediyorsunuz nedir anlamadım ki ? abi ticaret bu

Burası sahibinden.com değil ayrıca... en ufak indirim bile yapmıyor size adam 450tl lik şeyi 440 TL hesapta sıcak para var onu yollayim dedim kabul etmedi adam. Donanımhaberde ne koyarsa buraya gelip aynısını koyan adam ayrıcalık ? hah! pati filan değil adam bu dediğimden en ufak bişi anladıysanız "pati" kelimesinden başka bişi dememe gerek yok sanırım.
Uçağı kaçırcam sizin yüzünüzden haha
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş hala anlamadın sadkjasldjas

1) adama legal tek ürün bidi bidi dediğinde bunun alt metni "diğer ürünleri illegal" oluyor. adama illegal iş yapıyor diyorsun.

2) sonra gelip "illegal değil" diyorsun.

3) adamın sattığı tüm ürünlerin bir firmaya ait olduğunu, kendinin olmadığını ve kendine ait olmayan ürünleri sattığını iddia ediyorsun. bu hırsızlıktır. adama hırsız diyorsun.

4) sen fatura koy dediğinde adam 30 40 ürünlük liste koyuyor, cevaben "bunlar hepsi değil" diyorsun.

5) sana "ne biliyorsun?" diyoruz, "bildiğim bende kalır söylemem" diyorsun. otomatik olarak sadece laf atıp çekilmiş ve iddiasını kanıtlayamayacak adam oluyorsun.

6) sonra gelip "olay ürünleri pahalı satması" gibi komik bir şey diyorsun, "eee nolmuş?" denince bu argümanda patlıyor.

hala neyi anlamadın acaba ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Arkadaş hala anlamadın sadkjasldjas

1) adama legal tek ürün bidi bidi dediğinde bunun alt metni "diğer ürünleri illegal" oluyor. adama illegal iş yapıyor diyorsun.
YUKARDA AÇIKLADIM ONU FATURAYI KASTETTIGIMI SÖYLEDİM

2) sonra gelip "illegal değil" diyorsun.
EVET değil demişim... ???=?=?so?
3) adamın sattığı tüm ürünlerin bir firmaya ait olduğunu, kendinin olmadığını ve kendine ait olmayan ürünleri sattığını iddia ediyorsun. bu hırsızlıktır. adama hırsız diyorsun.
Niye hırsızlık olsun, Sen hiç firma adına ürüntest edip o ürünü ücretsiz almadığın için bu olayları bilmediğin içi anlamamışsın hak veriyorum sana ben hatalıyım orda herkes anlamayabilir doğru diyorsun.

4) sen fatura koy dediğinde adam 30 40 ürünlük liste koyuyor, cevaben "bunlar hepsi değil" diyorsun.
30-40 ürün isimlerini göstermesi bişi ifade etmiyor bende pentadaki milyon TL lik ciromdaki sipariş listesini gösteriyim ? isim ad soyad olmadıktan sonra... firma nası olsa...

5) sana "ne biliyorsun?" diyoruz, "bildiğim bende kalır söylemem" diyorsun. otomatik olarak sadece laf atıp çekilmiş ve iddiasını kanıtlayamayacak adam oluyorsun.Söylemiştim işte başka bir firmadan geliyor coğu ürün hepsi değil bedavaya geliyor

6) sonra gelip "olay ürünleri pahalı satması" gibi komik bir şey diyorsun, "eee nolmuş?" denince bu argümanda patlıyor.
işte bende ona diyorum... EE Nolmuş diyebilirdi niye demedide agrasifleşti ?

hala neyi anlamadın acaba ya?

evet anlaşılmayan ne bak madde madde cevap verdim neyse ya amaan kapatın bu muhabbeti sıktı beni artık. Cebelleşiyorum burda ya ben kendimi anlatamiyorum sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam keselim madem.

Ama sana çok tarafsızca bir şey diyeyim. Bana da dendi zira zamanında. Hatta babacum bile demişti burada "senin iletişim 101 dersi alman lazım" diye.

Eğer 1 2 değil bir sürü insan senin tavrından, söylediklerinden vs sana tepkili hale geliyorsa, aynayı çevirip bakacaksın kendine "nerede benim yanlışım?" diye. Bu cidden faydalı bir şey.

Bir düşün? Ben nessadan alışveriş yapmadım. Tanımam etmem de. Niye onu savunuyor olabilirim acaba? Çıkarım sıfır (ha sen buna da inanmazsın şimdi bence ama neyse). Ben kankam olduğu, senin iddia ettiğin gibi yalakası olduğum için fln savunmadım adamı.

Tonla laf ettin, hepsini eleyince çıkan sonuç "eline ucuz/beleş gelen ürünü satıyor"

buna cevap da "eee?"

Ama bunu böyle yazmadın. Sadece bunu desen millet "eee?" derdi (ki ben 2 veya 3 kere dedim) ve biterdi.

Ama uzattın abi. Bak, benim alıntıladığım yerlerden de görülüyor uzattığın yerler. Uzatınca ve lafların benim algıladığımı söylediğim gibi algılanınca (demek ki ifade edememişsin kendini. adama hırsız ve yalancı demiyor isen cidden) tepki gördün.

Haydi uçak beklemez görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuğum benden ürün alan herkes fatura örneğini de alır. En ufak bir sorunda da mağduriyetini gideririm ki en ufak bir sıkıntı şuana kadar yaşanmamıştır.

Bu ürünler bedavaya mı geliyor sanıyorsun ? İncelemeyi yaparken bana ücretsiz gönderiyorlar sanıyorsun sanırım. Ben basıyorum parayı alıyorum ürünleri, incelemesini de keyfine yapıyorum. Kargosu gümrüğü her şeyi benim tarafımdan ödeniyor. Ne illegali ne hediyesi ne firması ? Sen benim cebimden çıkan para hakkında kimsin ki yorum yapacaksın ?

Aç bakayım ağzını.

http://i.imgur.com/djiQQt1.jpg

Kapat şimdi.

Gümrük vergileri ve beyanlarını içeren dosyalar bunlar. Ortada illegal bir durum yok sen ruh sağlığı bozuk bir velet olduğun için kafanda kurmuşsun bir şeyler onlara bağlanıp hayatını geçiriyorsun işte.

Durumun hakikaten ciddi doktora git yoksa elimde kalacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

nessa abi sen neden akıl hastasıyla bir oluyorsun ki

yani yönetim bir şey yapmayacak herhalde, bok at izi kalsın olayının sonu yok

sen ne koyarsan koy, ne kadar kişi referans olursa olsun bok at izi kalsın yaklaşımıyla hiçbir temeli olmayan şeyleri yazmaya devam edecek

deliyle deli olma yani

siktir et
Sosyal ağlarda paylaş

Akıllısı denk gelmez zaten bize.

Bir de kalkmış niye agresifleşti ki diyor. Ben hayatın her alanında dürüstlükten taviz vermeden bir duruş sergileyeceğim sonra suratı sivilceli bebe pcnin başına geçip klavyeden bana ithamlarda bulunurken ve götü dışında en ufak bir kaynak yokken ben gülümseyip ''Tamam'' diyeceğim öyle mi ?

Yöneticiler üzerine düşeni yapsın kimse bu veledi burada çekmek zorunda değil. Burada tonlarca insan var bu ruh hastasını kayırmak buradaki herkese hakarettir.

Bu forumda farklı farklı kişilerle farklı konularda tartışmalarım olmuştur yıllar içerisinde lakin ben bu kadar kalın kafalısını daha önce hiç görmedim.

Bu bebenin benimle olan tek derdi bu nicki yeni aldığında açtığı ilk konulardan biri olan hayali 295x kartıyla alay etmemden ibarettir. Nasıl içerlenmişse artık kafayı oradan takmış.

http://forum.paticik.com/read.php?6,7713628,page=1

Nessaftw said:

Yazık ama özenmiş belli :(

Olayın özeti bu. Kendi özendiği kartlar için google görselleriyle x aldım diye konu açtığından, para harcayıp alanların gerçek olmadığına inanıyor muhtemelen allahın şizofreni.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...