Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu ev kiralanmaya değer mi?

benhakimimmasumbey

Öne çıkan mesajlar

Anaaa ne güzelmiş lan. Sen tutmazsan söyle de ben tutayım. eşyalarımı da depoda tutarım açmam bile.

Yahu ben eşya deposuna 400 lira veriyorum adam eşyalı eve 600 fazla mı dio kasjldasjd

Edit; Yapracık mış ya lan. Orada normal tabii o fiyat. eşyasız 300 e ev bi sürü ayrıca. hep bana "uzak ora uzaaaeeaak" dediler :|

Ayrıca ilanda yazan "Ufku açık, ferah bir dairedir" güzel ayrıntı
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Anaaa ne güzelmiş lan. Sen tutmazsan söyle de ben tutayım. eşyalarımı da depoda tutarım açmam bile.

Yahu ben eşya deposuna 400 lira veriyorum adam eşyalı eve 600 fazla mı dio kasjldasjd

Edit; Yapracık mış ya lan. Orada normal tabii o fiyat. eşyasız 300 e ev bi sürü ayrıca. hep bana "uzak ora uzaaaeeaak" dediler :|

Ayrıca ilanda yazan "Ufku açık, ferah bir dairedir" güzel ayrıntı

gopta kot 1 eşyalı daireye 1.200 veriyorum ancak üni.ye uzak kaldıgından karşısına taşınacağım yoksa 50dk sürüyor burdan servisle, yaprakcık üniversitenin arka tarafı, bu toki turkuaz daha yapılanmış bölge
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Xaenin said:

di said:

barbu said:

600tl kira ne güzel lan :(

Bizim kirayi TL olarak hesaplayinca 13 kati ediyo lan. Evlat acisi. Adam da 600 versem mi diye dusunuyo.

Orada kazandığını orada harcamak saylanmaz abi.

Ilk 10 ay cepten harcadim abi burda. Acim her sekilde buyuk. =)

di ingiltereye outsource prens olarak mı gittin. ne yapıyorsun. bizi de aldır yanına. birlikte cloud şirketi kuralım. sonra 2. malikanemizin kiralık linkini yapıştırırız patide.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

di said:

Xaenin said:

di said:

barbu said:

600tl kira ne güzel lan :(

Bizim kirayi TL olarak hesaplayinca 13 kati ediyo lan. Evlat acisi. Adam da 600 versem mi diye dusunuyo.

Orada kazandığını orada harcamak saylanmaz abi.

Ilk 10 ay cepten harcadim abi burda. Acim her sekilde buyuk. =)

di ingiltereye outsource prens olarak mı gittin. ne yapıyorsun. bizi de aldır yanına. birlikte cloud şirketi kuralım. sonra 2. malikanemizin kiralık linkini yapıştırırız patide.

Abi Ankara Anlasmasi. Bizde bilinen adi o, burdaki esas adi ECAA ya da Turkish Business Person Visa.

IT ile ilgilenen ve az cok kendini gelistirmis hemen herkesin buraya gelmesi ve calismasi gayet olasi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...