Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskiden pederle yaşadığım olay

yasarkemal

Öne çıkan mesajlar

Bundan 5 sene önce cuma vakti birlikte namaza gidecektik, ben fazla önemsemedigimden bazen abdest almadan gidiyordum ama zorla götürdüğü için. Dükkan ile ev arası 5 dklık mesafe, dükkana geldi 'hadi namaza gidiyoruz,abdestin var mı?'dedi. Ben evet diye geçiştirdim hatta yalan söyleyip 'Eve cıkıp almıstım az önce' dedim. Yürüyerek gidiyoruz bana dedi,oğlum sen abdesti ne zaman aldın diyince, '40-50dk önce aldım' dedim ama(dükkan yakında oldugundan wc cıkıp kendisine görünmeden geri dükkana gelirdim) kapıyı sürgülediğini ve benim zili calmadıgımı söyledi ve olayı direk caktı, :D s.kt.r git dükkana beni bekle ağz.na sıc.cam namaz sonrası dediydi.

Sonuc olarak ısrar etmedi bir daha götürmek için ama gidersek birlikte abdest alırdıyırdu. zorla beni müslüman yapamadılar,cünkü boy abdesti almaya üşeniyordum :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır abi böyle değil ya. bu değil.

aradığım dram B U D E Ğ İ İ İ İ L

hadi hikaye devam etsin ve baban seni taciz etmiş olsun.
sonra sen bu olayı yıllarca herkesten sakla. bu sebepten aseksüel ol. bi kız sana aşık olsun. bigece evde kızla yalnızken kız seni ağız yoluyla tatmin etmeye çalıştığında senin kamış şarj etmesin.

sonra kıza herşeyi anlat. kız seni psikoloğa götürsün. sen iyileş ve sana bunca iyiliği yapan o kızı aldat ve gel burda dert yanıyo ol.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

ya hayır abi böyle değil ya. bu değil.

aradığım dram B U D E Ğ İ İ İ İ L

hadi hikaye devam etsin ve baban seni taciz etmiş olsun.
sonra sen bu olayı yıllarca herkesten sakla. bu sebepten aseksüel ol. bi kız sana aşık olsun. bigece evde kızla yalnızken kız seni ağız yoluyla tatmin etmeye çalıştığında senin kamış şarj etmesin.

sonra kıza herşeyi anlat. kız seni psikoloğa götürsün. sen iyileş ve sana bunca iyiliği yapan o kızı aldat ve gel burda dert yanıyo ol.

lan bu yaşanmış hikaye ne dramından bahsediyon sen,değişik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...