Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robin Williams İntihar Etmiş

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

@sabonis: zaten intihar edenler senin sağlıklı psikolojik durumunda "aaa dur len öleyim" demiyorlar. Empati kuramaman doğal

çoğu insan kurabiliyor "vah vah neler çekiyordu zavallı acaba?" diye. ben onu da kuramıyorum. ulan sonsuz paran var, ne çekiyor olabilirsin. tabii ki para illa mutluluğu getirmiyor ama çoğu kapıyı açıyor sana.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Dworgian said:

@sabonis: zaten intihar edenler senin sağlıklı psikolojik durumunda "aaa dur len öleyim" demiyorlar. Empati kuramaman doğal

çoğu insan kurabiliyor "vah vah neler çekiyordu zavallı acaba?" diye. ben onu da kuramıyorum. ulan sonsuz paran var, ne çekiyor olabilirsin. tabii ki para illa mutluluğu getirmiyor ama çoğu kapıyı açıyor sana.

"çok para" genelde tatminsizliği getiriyor beraberinde. istediğin her şeyi yapabildikten/alabildikten sonra eğer kendine bir hedef belirleyemez bir amaç belirleyemezsen boşluğa düşmen çok olası
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Dworgian said:

Abi mental hastalıklar var. Şizofreni düşün işte en bilineni illa her hastalık fiziksel zarar verir diye birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...