Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

abi su zor bu zor olmamali attitude iste, yapicam ve olucak olmali.

Nerde CAN-DO attitude nerde? Gozu kapatip girisme nerde? Fatih Terimin saldirin aslanlar mentalitesi nerde?

Ben ilk deadliftimde 20 kilo ile yetinip ay bu zormus deseydim su an 120-140 kilolari kaldiramazdim.

Buyuk dusun, istikbal goklerde ve sky is the limit bro!
what doesnt kill you makes you stronger!
Sosyal ağlarda paylaş

75% nabıza falan tempolu yürüyerek çıkıyorsa eğer koşmasa da olur. spor yaptıkça zaten daha yüksek hızda çıkmaya başlıyorsun, zamanla koşmaya başlıyorsun. lisanslı sporculuk yaptığım dönem salonda 8km/h ile ısınmak için yürüyor 12 ile koşuyordum, şimdi 9 da koşunca 5 dakkaya kitleniyorum asdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

hızı filan geçin. o kişiden kişiye değişir. nabız ölçümü yaptırın doğru yağ yakım nabız aralığınız neyse ona göre ilerleyin.
benim misal 153-166 arası yağ yakım aralığım. buna da 7km hafif bi tempoyla ulaşıyorum. nabzım normale göre biraz hızlı o yüzden yüksek tempo işime yaramıyor.

ha ben ne yapıyorum. 10 dk hiit koşu + 15-20 dk yağ yakım nabzıyla kardiyoyu tamamlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu nabız olayı ile yağ yakma olayindan muzdaribim bende. İki günde bir 6-9 km hareket ediyorum. Ortalama 16 dakikada 3km temposu ile koşup kalanı 500 koş, 500 yürü yapıyorum. Kilom sabit, spor yapsamda yapmasamda 80 e sabitlendim.Acaba eve yürüyüş bandı alıp akşamları 6-7 km daha yürüsem faydası olurmu
Sosyal ağlarda paylaş

sabah kepek ekmek + fıstık ezmesi yiyip veya aç gidip
gogo spor
öğle yemeğinde tavuk veya et, şirketin yemekhanesinde o da, en az yağlı şeyleri seçmeye çalışıyorum
akşam yok sdfsdf

işten sonra direk kursa gidiyorum o hafta içleri
o yüzden akşam yemeği yalan oluyor
kurstan eve 10.30 da geliyorum zaten direk yatış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...