Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

dışardan yiyorsa moriaty güzel iki yer söylemişti, taksime yakın. maslakta granola ve fit bites var birde.
Kahvaltıyı atlıyorsan ilk nezaman yiyorsın gece en son nezaman yiyorsun.
Yulaf süt yumurta meyve yoğurt seçeneklerinin karışımı işini görür aslında ben öyle yapıyorum. 9.30 gibide hazırladığım sandwich vari şeyi yiyorum( alman ekmeği ve yağsız hindi füme bugün).
Kolayı tüketmiyorum artık benim en büyük sıkıntım o idi. Geriye kalan tek beslenme sıkıntım öğle yemeği. Okulda çıkan yemekler güzel değil ve aşırı yağlı olabiliyor. Dışarıdan söylüyorum mecburen.

Kahvaltıyı es geçme bence, sabah çok erken çıkyıorsun gerçi akşamdan hazırlayabileceğin şeyler ve meyve ile yolda giderken bile halledebilirsin. Suyu ihmal etme birde en büyk eksiklerden birisi yeterince su tüketilmemesi.

Programı yazdırmışsın zaten bir müddet devam et bayarsa aynı bölgelere alternatif yazdırırsın bir müddet daha götürür.
Sosyal ağlarda paylaş

hacıt şimdi günümü yazayım sana

sabah 5.50de kalkıp 6da evden çıkıp spora gidiyorum.
1 saat neyse sporumu yaptım go go iş.
8 gibi işte oluyorum, 8.30 - 9.00 arası bi kahve çakıyorum.
12-13.30 arası öğlen yemeği.
5-5.30da işten çıkıyorum
7te kursa gidiyorum
9.30 da kurstan çıkıyorum.

pzt to perş böyle. cuma kurs yok.

sıkıntı işte işten çıkıp kursa gidene kadar ne yiyeceğim. kadıköyde kurs. buralarda da maslaktaki konseptte yerler var mı hiç sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben daha beterim abi. Normal yani ne var.

Sbaha 6.30'da evden çık, işe git. İşten çık okula git. Okuldan çık eve 11.30-12.00 gibi dön. Az dinlen 1am gibi yat.

Sabah kalk tekrarla.

Bu pazartesi-salı bu sene neyseki. Eskiden 3 gündü. Kalan günlerde de çoğunlukla mesai vs oluyor bayadır.

Bu hafta sonu da çalıştım mesela.

Senko ağlama yani. Şişkoluğun tamamen senin yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yarın spora başlıyorum ilk defa spor salonuna gidicem.sfsdf

boyum 1.80 kilom 81 göbek var hafif.

orda hoca var gerçi ama size de sorıyım nasıl bi program yapmalıyım.

bi de ne bulursam yiyorum ben abur cubura falan da çok düşkünüm beslenmemi nasıl düzelticem hiçbir fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ya bu arada bişi sorcam
ben kahvaltı yapmıyorum dedim ama
ağırlık için yapmak mı lazım acaba
aç açına gidince bir sıkıntı çıkar mı dersiniz

aç gidersen verim alamazsın. antremandan 1-2 saat öncesinden karbonhidrat yüklemen lazım bulgur makarna falan.

sen saat kaç gibi çalışıyorsun? hangi öğünden önce yada sonra olacak antremanlar onu bilmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah shake hazırlayabilirsin kendine. Çok fazla şey koymana gerek yok, şişirmesin seni. Meyve sebze yumurta karışımlarından bişeyler yapabilirsin. İç git spora direkt 2 saate gerek yok. Eğer sıkıntı olmazsa sporda öyle yaparsın bi dahaki seferlerde de.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

antremandan 2 saat öncesi sabah saat 4e denk geliyor :(

o zaman yaz; 1 dilim şu tahıllı ekmeklere fıstık ezmesi sürüyorsun. yanında 1 fincan şekersiz filtre kahveyle götürüyorsun.kalkınca sunu yesen yine spora başlamadan rahat yarım saatin olur.

sonrasında kahvaltı yapacaksın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...