Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ş.L Play-Off : Beşiktaş - Arsenal | 19 Ağustos Salı - 21.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

1) Arsenal kötüydü
2) Arsenal oyuncuları rastgele seçilmiş gibi. Takım yok
3) Beşiktaş iyi takım oyunu oynuyor.
4) Beşiktaş hırsını iyi kullandı.

bunları alt alta toplayınca benim çıkarırım Beşiktaş güzel oynadı ama hak ettiğini alamadı. "alkışlandı Arsenal sevindi hele hülü" bir durum yok. Hele başka takımlara laf edecek kadar bir durum hiç yok. Arsenal'i geçme normal şartlara göre yüksek bile bence.

Galatasaray'lıyım. Çeyrek final rövanşında Real'e 3 attığımız maç ile ilgili fikrim de aynı. Sevinilecek bir şey değil. Gerçekçi değil çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gs son 2 sene gruptan cıkmadan önce de 5 sene falan katılamıştı, mazisini ne kolay unutuyor bu insanlar.

Beşiktaş o dönem avrupada oynayan tek takımdı. Aynı gece gs-fb-ts nin elendiğini hatırlıyorum. Biz üst üste 4 sene tek başımıza avrupada oynamsak 7. torbadan girerdiniz cl'ye. o zaman braga-cluj falan gelmezdi :(:(

adam haklı yalnız ehuehe
Sosyal ağlarda paylaş

Valla beşiktaş arsenal ile berabere kalmış , bence gayet güzel sonuç . Bunda öyle yok galatasarayı işin içine sokacak , yok avrupada geçmişe gidecek bişi yok . Düne bakacak olursak beşiktaş güzel bir sonuç aldı , kısa ve öz.

Umarım rövanşta galibiyet gelir ve tur atlar en güzeli bütün ülke için bu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gs son 2 sene gruptan cıkmadan önce de 5 sene falan katılamıştı, mazisini ne kolay unutuyor bu insanlar.

Beşiktaş o dönem avrupada oynayan tek takımdı. Aynı gece gs-fb-ts nin elendiğini hatırlıyorum. Biz üst üste 4 sene tek başımıza avrupada oynamsak 7. torbadan girerdiniz cl'ye. o zaman braga-cluj falan gelmezdi :(:(
madem gecmise bakacaksın taa 2000 lerde de tum takımlarımız eleme ile gidiyordu sampiyonumuz bile direk katılmıyordu. galatasarayın ust uste basarıları ile sampiyonun direk katılması geldi. ozaman kulumuz kolemiz olun biz olmasak hic direk gidemiycektiniz bile.

bi de gruplardaki torban da takımın kendi puanından geliyor. siz de puanları toplayın siz de 3. torbadan girip cluj cekin.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

madem gecmise bakacaksın taa 2000 lerde de tum takımlarımız eleme ile gidiyordu sampiyonumuz bile direk katılmıyordu. galatasarayın ust uste basarıları ile sampiyonun direk katılması geldi. ozaman kulumuz kolemiz olun biz olmasak hic direk gidemiycektiniz bile.

bi de gruplardaki torban da takımın kendi puanından geliyor. siz de puanları toplayın siz de 3. torbadan girip cluj cekin.

ben cluj sevmiyorum söylerken ağzımda kekremsi bir tat bırakıyor
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

Abi biz kendimiz kazandık kendimiz katılıyoruz sürekli. Adamların taraftar tayfası öyle değil ama. Esnaf adamlar. Çalış çalış hep zenginlere yarar. O yüzden bu köle Beşiktaş sadece Burjuva Galatasaray gidebilsin diye berabere kalmaya çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

Esh said:

En azindan isimizin allah gibi anti pozitivist varliklara kalmadigini gorduk.

Sende de ne gurur varmış arkadaş. "BIZ YENELIM! KAR YAGMASIN! YAGMUR OLMASIN! RUZGAR ESMESIN! SUT ATALIM GIRSIN" kafasındasın herhalde.

Veya ben senin ne demek istediğini pek çözemedim.

Herkes arsenal 4 ler burada isiniz allaha kalmis diyordu da, oyle diyenler santrada dembabanin sutuyla soyle bi yutkundular.

Onu demeye calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

cluj braga vs diyenlerin ilk kura çekildiğinde cluj şöyle iyi top oynuyor braga böyle zor rakip dediklerini de unutmadık yani.

gruptan çıkınca braga bozmuş cluj pattize döndü olay sdfds

kim dedi abi onu. Braga'yı bir önceki sene selam vermeden eledik EL'de adamlar sonraki sene CL'de 2. torbadan cıktı lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...