Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurtlar vadisi polat'a dayak

stan-marsh

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar birbirinizi tanıyomusunuz da "aptal" gibi bir kelime geçti! şayet öleyse ok ama benim açtığım bir topic altında sorun çıksın istemiyorum. seviye düşürmeyelim.
fordcus bu adamlar senin yanında belki sana aptal demicek ama sende gidip bi kurtlar vadisi izleyicisine kırosun sen diyemiceksin.ha yakın arkadaşına dersin evet ama sokağa çıkıp yada kahveye girip diyemezsin. o nedenle sidik yarışına dönmesin.
hiçkimse izlediği yada okuduğu birşey için kıro yada muhteşem değildir. evet kendilerini kaybederler belki ama bu hangi kitapta, dizide, filmde olursa olsun aynıdır. kendini onlar gibi görüyosan zaten bi sorun vardır. çünkü onlar yoktur.[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

sahsen sanmıyorumkı elemanlar lotr dan etkılenıp kurusıkı tabancası olmayana kız vermıyolar psıkolojısıne burunsun veya okul onlerınde gang the bang ceteler kursunlar yetmedı bara gıdıp raconmu kesıyosun sorusuna ben racon kesmeme kafa keserım dıyıp ıkı kişinin beynını sıksınlar ıkı kurşun
lotr fanalrı maxımum elıne kılıc alır mal mal gezer bıyerde polıs o klıcı alır makattan verır adama[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

wayyttt be o yarayla nasıl yaşar şimdi :( :lol:[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wildpervert, 05 Ocak 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
said:
GeeM, 05 Ocak 2005 12:10 tarihinde demiş ki:
..Ha biri Kurtlar Vadisindeki karakteri kendiyle bütünleştirmiş, ha Yüzüklerin Efendisindeki karakteri.. Hepsi yazarları tarafından hayal ürünü olduğu açıklanmış şeyler.

aahha komedi

bi okumak vardır, bi de bakıp yorum yapmak.[signature][hline]senin için ağlamak nedir ki?
ben seninle gülmüşüm..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stan-marsh, 05 Ocak 2005 07:34 tarihinde demiş ki:
kurtlar vadisi dizisinde polatı canlanlarıdıran necati şaşmaz yılbaşı gecesi gittiği "margaux" ta çıkan kavgada yumruk yedi ve burnu kanadı.

az önce okudum burada kurtlar vadisini izleyenler vardır herhalde.tepkileri merak ettim.dayak yeseydi yer yerinden oynardı yok öyle bişey diyenler varmış.

beyler toplanıp gebertios adamları hade:P[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

yüzüklerin efendisiyle kurtlar vadisinin durumu biraz farklı.

yüzüklerin efendisi kv'nin aksine apayrı bir dünyadan bahseder, belki de tolkien kendini tanrı gibi hissetmeyi denemişte olabilir bilemem. elfçe, ve orkça sırf kitap için oluşturulmuş yeni bir dildir, daha bi ayrıntılı daha bi çatlaktır. sonuç olarak bir kaçıştır, bu yüzden "Başkan adayımız Gandalf!" gibi sloganlar vardır. bi bakıma hafif politiktir.

kurtlar vadisi ben gerçek değilim bunlar hayal ürünüyüm dese de, olmuş veya olma ihtimali olan olayları dile getiriyor bu gayet açık. ve verdiği mesajlar buraya yazan insanları etkilemese bile 10-11 yaşına kadar olan çocukların (veya benzer zeka seviyesindekilerin), ve ara sokakta bunun gibilerle karşılaşanların dünyalarını karartabilecek cinsten. sorun olan bu.

bu polat'a dayak atan da muhtemelen yanındaki kıza falan hava atmaya çalışam bi embesilin tekidir.[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !
Sosyal ağlarda paylaş

bence asıl müzik çeşitlerine böyle bir önyargıylayaklaşan kırodur diyorum.

ayrıca f,zban baştan beri söylemek istediklerime tercuman olmuş, kendisini kutlarım[signature][hline]senin için ağlamak nedir ki?
ben seninle gülmüşüm..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bayat, 05 Ocak 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
Ibrahim Tatlises dinleyene ne kadar gonul rahatligiyla kiro diyebiliyorsam, Kurtlar Vadisi izleyenlere de derim. Onlar da bana salak desinler, gul gibi gecinelim gidelim.

[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i cry after giving head.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bayat, 05 Ocak 2005 14:50 tarihinde demiş ki:
Ehe, seyi merak ettim simdi, bu Kurtlar Vadisi izleyenlere kiro diyemezsiniz, muzik kategorizasyonu sacmadir filan diyen arkadaslar hayatlarinda kime kiro diyorlar, neye gore diyorlar?

kime söylediğimi neye göre dediğimi söylemiştim
ama bi daha söyliyim,

asıl kroluk önyargıdır. at gözlüğünden daha dar bir bakış açısıdır kroluk.

krolar kv izleyebilir.. ama her kv izleyen kro değildir.
krolar ibo dinleyebilir.. ama her ibo dinleyen kro değildir.
krolar mercedes'e binebilir.. ama her mercedese binen kro değildir..

"her ibo dinleyen krodur" diyen, krodur.
özentiliktir.
kro dediği insanlara arkadaşlar diye hitab edendir, kime neye göre hitab edeceğini bilmeyendir.
kendi milleti hakkında saçma savlar ortaya atandır
kendi dini hakkında saçma savlar ortaya atandır.
kimliğini reddedendir.
böyle uzar gider.[signature][hline]senin için ağlamak nedir ki?
ben seninle gülmüşüm..
Sosyal ağlarda paylaş

Pekii, niye her KV izleyen kiro degil de, "her ibo dinleyen kirodur" diyen kiro? Demek ki neymis, herkese gore farkliymis kiroluk kistaslari.

Genelleme yapmaya ve onyargili davranmaya kiroluk diyorsan, sen de genelleme yapanlar ve onyargili olanlar hakkinda bir genelleme yapmis ve onyargili davranmis olursun. Kendi yarattigin loop-hole'unda catina ucak motoru dusene kadar yasarsin boylece.[signature][hline]3 yanlış, 1 doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...