Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurtlar vadisi polat'a dayak

stan-marsh

Öne çıkan mesajlar

İnsanların zevklerine tahammül edemeyen kişilere imzamı armağan ediyorum.

[Tabi şimdi siz kesin birşeyler dersiniz diye belirteyim, bu zevkler ve renkler sizin hayatınıza ve zevklerinize müdahele etmedikçe..]
[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler

[Bu mesaj Ardeth tarafından 05 Ocak 2005 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fordcus, 05 Ocak 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
Yüzüklerin Efendisinden etkilenen insanlar normal şahane yaratılışta kişilerdir.
Kürtlar Vadisinden etkilenenler kro, delikanlı ayaklarına yatan ''Kağrdeeeeş'' diye konuşan bişedir.

o kro die nitelendirdiğin herkim bilmiorum ama
o "kaaağrdeeeş" diyenlerde senın için gerçekle alakası olmayan abidik gubidik şeylere ilgi gösteren insan fln diodur
empati yapmadıın için bunu anlaman biraz zor tabi
tek taraflı düşünen at gözlüğü takmış insanlar zewklerin insandan insana deişebileceğini ve bunu tartışmanın mantıksız olduğunu anlayamaz..[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi polatın dayak yemes,i yüzünden dersleri dinleyemedim
sürekli kafam ordaydı
yazık adama
hoca ne oldu yawrum bi derdinmi var dedi bende ağlamaya başladım fln
yani çok kötü bi durum[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stan-marsh, 05 Ocak 2005 07:34 tarihinde demiş ki:
kurtlar vadisi dizisinde polatı canlanlarıdıran necati şaşmaz yılbaşı gecesi gittiği "margaux" ta çıkan kavgada yumruk yedi ve burnu kanadı.

az önce okudum burada kurtlar vadisini izleyenler vardır herhalde.tepkileri merak ettim.dayak yeseydi yer yerinden oynardı yok öyle bişey diyenler varmış.

Elalemin derdi seni mi gerdi ?
Diye bi söz vardı ne kadar güzel dimi....[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...
*Rtük tarafından gösterimden kaldırılmıştır..
Sosyal ağlarda paylaş

bahsi geçen şahıs gezdiği mekanlarda pek bi "dayı" modunda geziyormuş, peşinde garsonlar "buyur abi, büyüksün" modunda.
dizi karakteriyle bütünleşen sadece izleyiciler olmuyor yani.. bilmem anlatabildim mi, sonu kötü bitmiş şekil 1a.[signature][hline]Hugocuların Dela Abisi
Sosyal ağlarda paylaş

DÜZELTME
05/01/2005 tarihli Sabah Gazetesi Günaydın ekinde “Kendilerini mafya zannediyorlar” ve Milliyet Gazetesi’nde “Kurtlar Gazisi” başlıklı haberler yayınlanmıştır. Milliyet Gazetesi’nde yayınlanan haberde; Kurtlar Vadisi yapımcısı Raci Şaşmaz, Senarist Bahadır Özdener ve Kurtlar Vadisi oyuncularından Necati Şaşmaz’ın yılbaşı gecesi Margaux adlı mekanda bir kavgaya karıştıkları ve Necati Şaşmaz’ın yediği yumruk neticesinde burnunun kanadığı yazılmıştır. Sabah Gazetesi’nde ise Kurtlar Vadisi ekibiyle yan masadaki müşteriler arasında kavga çıktığı ve ekipten birinin yan masadaki bir şahsın kafasına şişeyle vurduğu ifade edilmiştir. Oysa ki bahsi geçen gece, Necati Şaşmaz bir süreliğine kutlamaya katılmış, Bahadır Özdener ise o gece hiç orada bulunmamıştır. Margaux adlı mekanda meydana gelen olayda, ismi geçen şahısların ve Kurtlar Vadisi ekibinin hiçbir ilgisi yoktur.

kaynak: kv offical web[signature][hline]Kendercik içmiş içmiş ve demişki: diş fırçasıyla kendimi yaraladım ya...

AAL'05 - Alkolik Ayyaşlar Loncası "2005

yesil ejderha...[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayh3m, 05 Ocak 2005 08:09 tarihinde demiş ki:
oda güzel iyi olmus :D

oh be oh ben görsem sokakta kafa göz girişicem helal olsun iyi yapmışlar...!![signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...