Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kurtlar vadisi polat'a dayak

stan-marsh

Öne çıkan mesajlar

said:
GeeM, 05 Ocak 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
ama işte malesef felsefe kitaplarının dünyasında yaşamıyoruz bayat. fikirlerin gibiymiş nickin de.

donnie darko olum o felsefe kitabı değil..
said:
stan-marsh, 05 Ocak 2005 15:26 tarihinde demiş ki:
way be I love donny darko!!!

yok artık. donkey darko.
said:
Obscura, 05 Ocak 2005 16:35 tarihinde demiş ki:
said:
fordcus, 05 Ocak 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
Yüzüklerin Efendisinden etkilenen insanlar normal şahane yaratılışta kişilerdir.
Kürtlar Vadisinden etkilenenler kro, delikanlı ayaklarına yatan ''Kağrdeeeeş'' diye konuşan bişedir.

o kro die nitelendirdiğin herkim bilmiorum ama
o "kaaağrdeeeş" diyenlerde senın için gerçekle alakası olmayan abidik gubidik şeylere ilgi gösteren insan fln diodur
empati yapmadıın için bunu anlaman biraz zor tabi
tek taraflı düşünen at gözlüğü takmış insanlar zewklerin insandan insana deişebileceğini ve bunu tartışmanın mantıksız olduğunu anlayamaz..

ben , ne gandalf gibi ne de aragorn gibi giyiniyor yada konuşuyorum. benim yüzüklerin efendisi olayına olan duygum. ''Keşke bu anlatılan gibi bir dünyada yaşasaydım'' demekten öteye geçmemiştir. ben kurtlar vadisini izleyipte -eskiden saçları dikip, düşük belli pantolon giyen adamlarken- birden takım elbise giyip kağrdeeeş diye konuşmadım. bu bir kıroluktur aksini eden kişi ise 10 kıro değerinde mega kırodur.[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xanthe, 09 Ocak 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
adam bara olaydan bir gun once gitmiş yane barda bıole deilmiş
said:
-Melancholy-, 06 Ocak 2005 21:52 tarihinde demiş ki:
yilbasi gecesi tam olarak arkamdaydi adam. dayak mayak olmadi basinin abartmasi.
Hanginize inanalim simdi?[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla her mekanda kendini filmdeki gibi mafya babası zannetmesinden dolayı aşırı kıl kapıyorum o adama.aynı mekanda bulunduğum zaman çok dikkatle izliyorum adamı ve resmen filmdeki gibi mafya babası sanıyor kendini.haraketleri tavırları falan çok komik resmen.[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fordcus, 09 Ocak 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
said:
GeeM, 05 Ocak 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
ama işte malesef felsefe kitaplarının dünyasında yaşamıyoruz bayat. fikirlerin gibiymiş nickin de.

donnie darko olum o felsefe kitabı değil..

olum?[signature][hline]en sevdiim çiçek dağdaki tiken,
en sevdiim hayvan çöldeki defe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...