Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ş.L 3. Ön Eleme: Feyenoord - Beşiktaş | 30 Temmuz Çarşamba - 20.00

PZero

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

madcow said:

en ballı tur geliyo asudhf. bi korner bi defansın ayagından sekip iceri giren topla deplasman da 2-0
mac tek tarafli yorma kendini

burda birileri calmıs ben onla oynuyorum sen niye araya giriyosun. ben zaten besiktas kotu oynuyo da demedim MAC SIKICI ve BESIKTAS BALLI dedim.

sanki burda destanlar dizdim vay yetersizler biseyi beceremediler falan yazdım. macta hic bisey olmadı yazdım git hepsini oku tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

İzleyemedim ama helal olsun Beşiktaşa! Turu geçti bence bu sonuçla

Umarım başkanınızın kafası basar CLden gelecek para ve reklamın değerine ve stopere-sağbeke-sağ açığa-10 numaraya adam alır hemen.

Yoksa bi dahaki tur daha zor rakip var ve giremezseniz paranın hepsi GSye kalacak, gider bi Şınayder kıymetinde daha alırlar o parayla al başına belayı sonra, biraz kafayı kullansa Fikred.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

arcane said:

madcow said:

en ballı tur geliyo asudhf. bi korner bi defansın ayagından sekip iceri giren topla deplasman da 2-0
mac tek tarafli yorma kendini

burda birileri calmıs ben onla oynuyorum sen niye araya giriyosun. ben zaten besiktas kotu oynuyo da demedim MAC SIKICI ve BESIKTAS BALLI dedim.

sanki burda destanlar dizdim vay yetersizler biseyi beceremediler falan yazdım. macta hic bisey olmadı yazdım git hepsini oku tekrar.

adam söylediğinde hakli.
adamların kaleyi bulan tek topu 90+5 penaltı.
Tolga yere falan yatmadi üstü kirlenmeden mac oynadı.

tekrar diyorum abi Beşiktaş bugün futbol olarak kötü görünüş vermis olabilir. ama özellikle alan daraltma ve pres konusunda derslik bir oyun oynadı. atiba Necip çok iyidi.
feyenoord oynayamadidan çok Beşiktaş oynatmadi durumu vardi sahada
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Llama said:

lan senin açtığın başlıkta kazandık
ilk maçta bu sene kırarmıyız bu uğursuzluğu : )

cidden ya PZero bu sefer turu getirmiş çok ilginç:)

demeki şampiyonlar ligi maçlarında açınca kazanıyoruz. lig maçları sizin olsun şampiyonlar ligi benim.
Sosyal ağlarda paylaş

mac 0 taraflıydı ne besiktas bisey yaptı ne feyenord sunu anlamıycak ne var. kornerden attı ustune yattı bi de birine carptı gol oldu tamam işte. ben bundan baska bisey demedimki son 4 sayfada. ne besiktas kotu oynadı dedim ne bisey. sadece bana olan nefretin yuzunden kac mesajdır sanki "besiktas sıctı batırdı yerlerde surundu" dedim gibi yazıyorsun.

besiktas ileri dogru 4 pas yapmaya calısmadı ki. yapmaya calısaydı da beceremeseydi ve buna yorum yapsaydım bi anlamı olabilirdi. topu verdi feyenorda oturdu 30 metreye savundu. feyenordda bişey yapamadı/besiktas bisey yaptırmadı. ustune de kendi de bisey yapmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

mac 0 taraflıydı ne besiktas bisey yaptı ne feyenord sunu anlamıycak ne var. kornerden attı ustune yattı bi de birine carptı gol oldu tamam işte. ben bundan baska bisey demedimki son 4 sayfada. ne besiktas kotu oynadı dedim ne bisey. sadece bana olan nefretin yuzunden kac mesajdır sanki "besiktas sıctı batırdı yerlerde surundu" dedim gibi yazıyorsun.

besiktas ileri dogru 4 pas yapmaya calısmadı ki. yapmaya calısaydı da beceremeseydi ve buna yorum yapsaydım bi anlamı olabilirdi. topu verdi feyenorda oturdu 30 metreye savundu. feyenordda bişey yapamadı/besiktas bisey yaptırmadı. ustune de kendi de bisey yapmadı.

ben senden neden nefret edeyim ki abi :)
şu forumda 1 tane insana karşı kişisel bişeyim yok yani (silp dışında o videomu editleyip youtube'a koydu sdsfsg)
bazen aynı duşünürüz bazen farklı olay bu. hep birbirimize katılcaz diye bişey yok.

Beşiktaş bugün savunma oyununu iyi oynadı, fırsatları gole çevirmeyi bildi sadece onu söylemeye calıstım. yoksa ben de farkındayım maç sıkıcı ve kısır bir maçtı.

ama işte Atiba'nın inanılmaz performansı, iyi bir Necip, ileride koşan basan Mustafa Olcay falan derken takım kaliteli bir savunma oyunu cıkarttı bunu demek istedim sadece, yoksa oyundan memnun değilim bende, ama işte bu yeterliydi, böyle oynadık =)

Beşiktaş iyi değildi, ama işte maç ortada da değildi, Motta 90+5de hata yapmasa 3 gün daha oynasak gol atamazdı feyenoord bize, ama biz duran top bal falan filan yine atmaya devam ederdik yani.

cok uzadı konu ya kusura bakma :) Beşiktaş'ın iyi olmadığına katılıyorum, ama feyenoord'u oynatmayacak kadar iyi bir savunma oyunu oynadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...