Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ş.L 3. Ön Eleme: Feyenoord - Beşiktaş | 30 Temmuz Çarşamba - 20.00

PZero

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

madcow said:

en ballı tur geliyo asudhf. bi korner bi defansın ayagından sekip iceri giren topla deplasman da 2-0
mac tek tarafli yorma kendini
kendimi ne yorucam anadolu takımı macı izliyoruz işte. pozisyon yok la macta.

ki ben bu turu gecin istiyorum. 2 macı da kazanarak gecin hem de. sonra zaten porto mu arsenal mi derken biz yayın gelirlerini cukkalarız.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

abi dovemezsini o ayrı mesele de

macı izliyoruz ileri dogru 4 tane ust uste pasınız yok la.

ben hala diyorum zaten kazanın istiyorum diye ama yok ben aglıyorum. ulan izliyoruz iste macta hic bisey olmadı. su macta heyecanlandıgınız ne oldu bi anlatın da bilek da.

rapidden mi ne 3 tane yiyince; ya ama onlar sezonu 15 gun once acti :(((
ondan daha iyiler yoksa biz de iyiyiz :((( hazir değiliz onlar hazır :(((
diyen adam sezonun ilk resmi maçı için neler demiş ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

ben hala diyorum zaten kazanın istiyorum diye ama yok ben aglıyorum. ulan izliyoruz iste macta hic bisey olmadı. su macta heyecanlandıgınız ne oldu bi anlatın da bilek da.

hakkaten cl tur macı ile hazırlık macını mı karsılastırıyoruz burda? sizin bu maca hazır oluyor olmanız lazım bu bir gereklilik. yoksa elinizden milyon euroları alırlar.

siz feyenorddan daha hazır degildiniz sadece daha sanslıydınız kornerde hata yapıp yediler kapandınız atacak kuvvetleri yoktu. hata yaptılar bi tane daha attınız. tum mac bu kadardı.

ki hazırlıgınızla bi alakası yok. taktiksel olarak maca boyle cıkmıssınız cunku korner golunden once de bisey yoktu ortada feyenord biseyler yapmaya calısıyodu. ben bisey demiyorum ama acayip sıkıcı oldugu bi gercekti bunu neden bu kadar tartıstık cozemedim.

sıkıcı defansif anadolu takımı kıvamlı bir mactı. kazandınız iyi oldu penaltıyı yemeseydiniz keske.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

madcow said:

hakkaten cl tur macı ile hazırlık macını mı karsılastırıyoruz burda? sizin bu maca hazır oluyor olmanız lazım bu bir gereklilik. yoksa elinizden milyon euroları alırlar.

siz feyenorddan daha hazır degildiniz sadece daha sanslıydınız kornerde hata yapıp yediler kapandınız atacak kuvvetleri yoktu. hata yaptılar bi tane daha attınız. tum mac bu kadardı.

ki hazırlıgınızla bi alakası yok. taktiksel olarak maca boyle cıkmıssınız cunku korner golunden once de bisey yoktu ortada feyenord biseyler yapmaya calısıyodu. ben bisey demiyorum ama acayip sıkıcı oldugu bi gercekti bunu neden bu kadar tartıstık cozemedim.

sıkıcı defansif anadolu takımı kıvamlı bir mactı. kazandınız iyi oldu penaltıyı yemeseydiniz keske.

her maci iyi oynayarak kazanamazsin. bazen o maçın gereklerini yapman gerekir. ölüm grubundan Kosta Rika nin lider cikmasi gibi. super top oynamazsin bir tane atar savunursun.

ki dedigim gibi bu takim hazır değil. Beşiktaş bugün iyi futbol oynamadi. ama dogru ve hatasiz futbol oynadı son uzatma dakikasi disinda.

burda 1 tane Beşiktaş li cikip cok iyi oynuyoruz, gelsin reale 5 cakariz demedi.
hazir olmasak da gerekeni yaptik o kadar.

sen kendin çalıp kendin oynuyorsun. sanki Beşiktaş çok iyi çok güzel oynamak zorundaymis daha temmuz ayında ama oynamamis o yüzden kotuymus gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...