Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Emre333 said:

Silphatos said:

source sadece cpuya baktığı için anormal değil

yani bunu alsak da iş görür mü her türlü?

başka oyunlarda ikisi arasında fark çok büyük olur ama csgoda 650ti bile yeter (boost olmayan bende ondan var), işlemci i5'se ikisi arasında 5 10 fps fark olur ama ilersi ve başka oyunlar için düşünüyosan ikisini de alma yeni nvidia 9xx serisinden al
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Emre333 said:

Silphatos said:

source sadece cpuya baktığı için anormal değil

yani bunu alsak da iş görür mü her türlü?

başka oyunlarda ikisi arasında fark çok büyük olur ama csgoda 650ti bile yeter (boost olmayan bende ondan var), işlemci i5'se ikisi arasında 5 10 fps fark olur ama ilersi ve başka oyunlar için düşünüyosan ikisini de alma yeni nvidia 9xx serisinden al

1920 x 1080 de kaç fps alıyorsun 650ti de.

işlemcin ne bir de
Sosyal ağlarda paylaş

işlemciyi az overclock et, 6850 o kadar kötü değil her şey low sabit 200 verir csgoda, bence csgo için alırsan hayal kırıklığı olur çünkü gpu değil işlemci limitliyo zaten şu an senin gördüğün fpsyi. 6 core'un var ama hepsini adam gibi kullanamadığından core hızı önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

ne arkaplanı abi baya aim movement falan değişiyo 100le 200 arasında, olmaması gereken bir şey ama source motorunun aptallığı. silver adam bile fark eder yani

ben mesela 2 3 yıl önce betada fps_max 101'le oynuyodum, sonra bu tick muhabbetini öğrenince 129 yaptım 128 fps için apayrı oyun oldu. ardındna 0 yaptım bu sefer yine değişti oyun sdf. kendiniz deneyin şunlarlar 1er maç tın, üçünün arasındaki farkı hemen hissedeceksiniz,

fps_max 101
fps_max 129
fps_max 300
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...