Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

Claiborne said:

Lectre said:

abi öyle değil, zaten oynadıklarımın %80ini kazanıyorum, ama bazı oyunlar çıkanlar gerizekalılar falan derken cidden baya zor durumda kalabiliyor insan onun önüne geçmek için.

abi burada, redditte, twitchte falan silverda oyunu taşıyamıyorsan çıksan da bir şey yapamazsın deniyor genelde. bütün rankler için geçerli aslında.

evet o konuda öyle, daha doğrusu stabil bir oyun şeklim yok, her zaman agresif oynadığım gibi gidip ace atsam sağa sola full yetsem sıkıntı kalmayacak, çoğu zaman baygın baygın oynuyorum sanırım ortalamam bu ikisinin arası onu yukarı çekmem lazım.

yinede carryleyin az lan en azından rus takım arkadaşım olmasın :>

takım saçmalarsa moral direk düşüyo bende de. bildiğin insanlarla oynamak şart.
Sosyal ağlarda paylaş

benim durum çok komik ya,

nova 1 - nova 2 - nova 1 - silver elite - nova 1 - silver elite - nova 1 - nova 2

böyle gidio

silver elit e gelince orada çok durmuyorum takımda 2 dangoz birden çıkmaz veya karşıya premade gelip de bizde birisi oyundan düşmezse fln.

ama takımı tek başına taşıyamıyorsan nova üstünde gg sin durumu varsa zaten ben durayım novada. su güzel burada valla.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi bu rank olayına niye takıyorsunuz ki o kadar?

ben oyunu çıktığında aldım yanılmıyorsam, maks birkaç ay sonra diyelim, halen 15 mi ne win'im var ranked da adfasd

canım sıkılınca giriyorum public atıyorum, bitmeden çıkabiliyorum. TDM - Arms Race at çık.

Ne kastırıyorsunuz ulan bu kadar oyun için
Sosyal ağlarda paylaş

ranked eğlenceli ya. gidip amaçsız adam vurmanın hiç mantığı yok ki bir süre sonra

misal cod oynarken de paso adam önüne bi amaç koyuodu. amacın ne kadar salakca olduğu önemsiz. misal diamond skin açmak için debelenmek bayağı aptalca ama yapıo insan. niye? işte bunu yaptım diyebilmek o yani.

burada da rank o. ben beyle beyle iyiyim diye sevinmek için var sadece (bkz: bingildak)

gerçi ben hala low ranklerde beceriksiz ve umursamaz tip sayısının daha fazla olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim umursamadığım çok oluyor ya, farkedince kızıyorum kendime. Bazen takımdan biri çıkıyor, sonra bi bakıyorum salmışım ben de alıp silahı kafama göre oynuyorum. Ya da takımda kimse konuşmuyor mesela, ben bi yer söyleyip oraya gidiyorum, peşimden gelmezlerse de kızıp onların gittiği tarafa gitmiyorum falan. Ya da oyun sonu gelmiş, salıyorum bazen. Klasik kötü ve dengesiz oyuncuyum işte.

Ama güzel iletişim olsun, herkes adam gibi oynasın, ayrılan-çıkan-takım arkadaşını vuran/öldüren-saçmalayan olmasın, ben de güzelce oynarım. Tek kötü tarafım aim konularıyla olur, biraz da tecrübesizlik tabi
Sosyal ağlarda paylaş

aim geliştirmek için local/botsuz haritalar var arkadaşlar. Oradaki ayarları zorlaştırarak çok güzel kasılabiliyor.
Kas hafızası, reflex, aim, spray.

gelişmek isteyene örnek:
mesela en çok kullandığınız silahlar ile spray yapabiliyor musunuz?
Local botsuz bir deathmatch açın (yada sınırsız ammo komutu kullanın).

sv_cheats 1
sv_showimpacts 1

bu komutları kullanıp, bir duvara gidin. Şarşoru boşaltıp bakın ne tarafa çekiyor. Daha sonra mermileri aynı noktaya vurmaya çalışın. Önce 1, sonra 2, sonra 3, sonra 4, sonra 5... sonra 20...

http://www.youtube.com/watch?v=vg91pL5GEF4

ne bileyim böyle ufak tefek şeyler var işte. Hızlı gelişmek isteyen bu şekilde bir yol izleyebilir. Bu yolun pratikliği tamamen oyun süresiyle alakalı. Örneğin normal bir oyunda bir hareketi 50 kez yapabiliyorsanız 1 saat içerisinde burada 3 dakikada yapıyorsunuz.

isteyene aim için atölye haritası.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=241148414
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871

not: haritadaki ayarlar ilk başta biraz kolaya göre ayarlanmış olabilir. Seçeneklerden zorlaştırabilir veya daha rastgele bir hale çevirebilirsiniz. Örneğin fast aim de süre 0.75sn de. Bu yüksek. Bunu 0.5 e çekip, çıkacak hedef sayısını 25 den 100 e yükseltirseniz iyi olur.
Gerisini kurcalayıp halledersiniz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...