Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Abi dün bizim takıma bildiğin 2 özürlü geldi. Adamlar round boyu base de bekliolar. Zıplıolar fln paso ölüolar tabii. Arada suya atlayıp ölüolar fln. Vote kick açıyoruz birbirlerine hayır basıp oyunda tutuolar fln. Report içinde abusive behaviour diye bişey de yok rapor bile edemiosun (ne işe yarayacaksa). 3 - 12 mi ne oldu oynamaya karar verdi zibidiler ya. tabii ne işe yaradı hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

dün bizim takımda bir adam vardı.

26 round sürdu oyun 25 kere öldü bu adam.

24te 24 giderken dayanamadım sövdüm, takımdan birisi mental olarak engelli demişti. 25te ölmeyince cılgınca sevinmiş oyunu kaybetmiştik sorna sdsfs

goldberen i mi diyosun seni spamlayan ?
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

sslerin hepsi benim hayattada 100$ basmam :)
gozukuyo zaten ne bastigim orada max 10-15

dun ldlc den 5$ kaybettim onceki maclara yetisemedim.

kaybettigim seyin ss ini koysam zaten ne olacak :D

ben takimlari taniyorum senelerdir fps oyunlari icindeyim takip ediyorum. guncel haberlere bakiyorum. bu zaten benim hobim.
boylece betlerdede basarili oluyorum. bilgileride sizle paylasayim sizde kafaniza gore oynayin iste.

bugun is cok yogun degil yazabiliyorum ama cogu zaman yazacak zamanim olmuyor malesef.

yazabildigimde yazarim boyle guncel bilgileri atarsiniz 2 3 item yolumuzu buluruz :D

bir de oyunu oynayabilsen tam olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

Silphatos said:

genel koordinatör

ben kartalim sen keles.

lutfen rutbemize gore hareket edelim

aynı maçtayken görüyoruz rütbeye göre hareketi, ben 40 sen tek haneli frek sdf. bu rütbe olayında ratingi etkileyen en büyük şeyi win/lose yaptıkları için dargınım gabena, sürekli premade oynayan rütbesi uçuyor tek başına taşıyıp yenilen gg :(
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

Silphatos said:

şaka olm şaka burdakilerin hepsinden iyisin yine de sdfhj, bana bi titan vs hr tip at. hr'ye basıom ağır

aferim adam ol :d

abi hr bugun bir yerde patlayacak bumu olur fanatikmi olur bilemem.

titanin son macini seyrettim toparlanmis gordum.

agir girme

free tipi kaptık yalan övgüyle lel

ilk maçın sonucuna göre diğerlerine oynayacam, pro betting.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Odeon said:

Silphatos said:

genel koordinatör

ben kartalim sen keles.

lutfen rutbemize gore hareket edelim

aynı maçtayken görüyoruz rütbeye göre hareketi, ben 40 sen tek haneli frek sdf. bu rütbe olayında ratingi etkileyen en büyük şeyi win/lose yaptıkları için dargınım gabena, sürekli premade oynayan rütbesi uçuyor tek başına taşıyıp yenilen gg :(

hacı rütbe için daha önce de yazmıştım, tekrar merak eden varsa diye yazayım. win/loss ile direktman alakası yok.

accuracy ve headshot percentage en önemli şeyler.
smg kullananların geç, awp cileirn çabuk rütbe atlamasının altında yatan şey bu.
bunlardan sonraki en önemli nokta yendiğin takımın rütbe durumu.

bi de şerif gerçekten lanetli bir rank, çok geç rank atlıyorsun. çok çabuk düşüyorsun.

ama dediğim gibi ez rank = awp
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...