Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

asagidaki hesaplar bana ait, ekleyebilirsiniz, friend listte namessar varsa benimdir. paticik tayfasi ile rutbeden bagimsiz her zaman oyun atarim. rutbe dusmekten de korkmam. gercek oyun seviyem nova4&tek tufek araligi civarinda.

Namessar (cift tufek)
FC (sirmali tufek)
Zangetsu (sirmali tufek)
Kazeshini (tek tufek)
Şirin Baba (nova 3 civarlarinda bir yerde, ama rutbesiz)

neden bu kadar cok hesap var derseniz eger, arkadaslarim ile oynayabilmek icin nova bir smurf aciyorum. tufeklere tirmandiginda onu birakip tekrar bir yeni smurf accounta geciyorum, 10 maci kaybederek vs novalara geri sokuyorum.

bu arada aiko nun da smurf accountu sirinbaba imis, ozel mesajdan saydiriyordum kendisine, benim account olmadigini farkedince dumur oldum biraz :P

not: namessar hesabini ekleyeceginiz zaman ozel mesaj atin buradan soyleyin. iki tane bicka koydum satisa, trader abiler surekli friend request ile damlamaya calisiyor. bicak traderi misiniz paticikten misiniz ayird edebilmem icin.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben ufak ufak rekabetçide oynamaya başladım. 3W/2L gidiyorum şuan. şimdiye kadar 3 oyunda takımdan elemanlar çıktı, yerine bot verdi. (gerçi birinde adam bizden birini sürekli vuruyodu kickledik) haliyle botlarda 6-7 roundda 1 kill fln alıyor. Çıkanın arkasından kulağını çınlatmakla kalıyorum bende.

5W/5L gibi bi istatistik yakalasam hangi ranked'e atıyor ?

birde rekabetçide hiç Türk'e, normal oyundada hiç yabancıya rastlamadım. Normal oyunda valva takımları ikametgaha göre mi koyuyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Biz seni deilde sen bizi ekle Nemessar çok fazla twinkin var aiko gibi.

Paticik sayfasındaki adamları ekleyin işte steamın.
Hadi maça.

yok benim sadece 2 acc'm var. biri aiko işte diğerinin nickini değiştiriyorum. o diilde sağlam küfür yedim dün akşam namessardan.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımın en üzüntü dolu anlarından birini yaşıyorum.

Geçen yıl bana bi Glock düşmüştü. Normal oyundan, yanılmıyorsam Arms Race de droplamıştım. Neyse 12.5-13 dolar mı neydi. Hemen satmıştım, o dönem ne yapacam bunları diyordum. İşte oyun almak için satmıştım :(

Şimdi publicte elemanın birine M4A1-S Nitro düştü de 12 dolarlık, bana da düşmüştü vs. muhabbeti başladı. Ne kadar acaba o silah diye bi dönüp bakayım dedim.

http://i.hizliresim.com/nYoJAl.jpg

Ben zaten o silahı satarken o zaman bile pişmandım da, şimdi evlat acısı gibi koydu asdfads
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

türkler yok olsun fakirler ölsün csden sevgiler.

bu kadar mal beyinsiz bir millet olamaz ya, kendi başımıza bunca yıl nasıl yaşadık bilmiyorum.

takıma 2 tane türk geldi, durduk yere team kill yapmalar, yer tutmayı bilmemeler. allahım yine sinir katsayım yükseldi, cıkardım pompalıyı vurdum 30dk ceza, rahatladım

asdffasd

biz karşı karşıya mı geldik ki senle :p

dust2, iki tane adam birden tenekelerin arkasında longu kamplıyor, arkadan kendi takımlarından biri geldi ct spawndan, ben longdan eco geliyorum elimde pistol vuramadım ama herif beni tınlamadı arkasına dönüp bakmadı bile kim vuruyor diye, gitti pompalıyla birini duvara yapıştırdı diğerine ateş edemeden 30 dk ceza yediydi
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bilmiyorum, tahminen o sebeptendir. İşte 2012 Kasım da mı ne düşmüştü. Oha 1 yılda değil, çok eskiymiş yalnız şimdi fark ettim :(

O zamanlar skin toplama sevdam yoktu, girip tdm atıp çıkıyordum vs. Geleni de direkt satıp oyuna, noel kartlarına vs. yatırıyordum.

Bildiğin mallıkmış ya, gerçi aynı dönem düşen Stattrak-Famas / Doomkity halen değersiz de asdfs

Neyse ben ağlamaya devam edeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Havadan 200 lira lan.

Hem de iddia kumar betting falan da yok bak helal para, sen steamden o parayla alacağın oyunlardan daha da çok zevk alırdın sfds :p

Diablo3 oynamadın mı sen, millet itemlere dolarları yüzer yüzer sayıyordu, hatta burda biri vardı millet o itemlerle sen kumda oyna diyince bin dolarlık item toplayıp banka ekstresini buraya postladıydı falan. Alıyor millet valla paraya acımıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Havadan 200 lira lan.

Hem de iddia kumar betting falan da yok bak helal para, sen steamden o parayla alacağın oyunlardan daha da çok zevk alırdın sfds :p

Diablo3 oynamadın mı sen, millet itemlere dolarları yüzer yüzer sayıyordu, hatta burda biri vardı millet o itemlerle sen kumda oyna diyince bin dolarlık item toplayıp banka ekstresini buraya postladıydı falan. Alıyor millet valla paraya acımıyor.

Yahu itemı parayla almak d3 de yine bir derece mantıklı çünkü "gücü" "dayanıklılığı" vs farklı

Burada sadece şekli farklı.

Çok param var demenin başka yolu 400usd verip bıçak almak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun zevkli bi o kadar da sogutuyor kendinden

herif official serverda amuda kalkip saatte 100km ile yurume hilesi acmis kicklenmesi bile yarim saat aliyor ban yedigini hic sanmiyorum. hayir bu tarz hackler engellenemiyor mu ufak patchle sene olmus 2014

bi de adam vurmayi asiri basit yapmislar. ben bile awp ile ziplayip hislerime guvenerek tuttugum noktaya ates ediyorum yuksek ihtimalle vuruyor adami. ulan arada 50 metre var bunun olasiligi nedir yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi aralar çok sövüyodum hackerlara,baktım çare yok bıraktım oyunu, 15-1 den hack açıp 500 metreden deagle ile herkese tek atan birini görünce insan ister istemez soğuyo oyundan.

sen bu oyundan para kazanıyosan, oyununun arkasında durman gerekir, lakin gaben karı kızla para yemekten half life 3'ü bile unuttu 10 senedir
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Nekro said:

takima almanci turkler geldi. adamlarin para yok 3 tane keles attim takima param bitti. digeri drop drop diye bagiriyor hala geldi arkamdan vurdu sonra.

sinirden iki el ben vurdum 30 min cd.

abi işte oyuna girişte sembolik de olsa iq testi fln lazım yemin ederim.

road to global elite abi yapacak baska birsey yok. Ustlerde boyle mallar yoktur bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Dragonfire said:

Biz seni deilde sen bizi ekle Nemessar çok fazla twinkin var aiko gibi.

Paticik sayfasındaki adamları ekleyin işte steamın.
Hadi maça.

yok benim sadece 2 acc'm var. biri aiko işte diğerinin nickini değiştiriyorum. o diilde sağlam küfür yedim dün akşam namessardan.

evet yahu, ozur dilerim. kufur etmedim gerci ama "sifremi nerden buldun serefsiz" dedim. sonra asagida bir sirinbaba daha gorunce (kendiminkini) ve steam profile da silph leri falan gorunce eyvah dedim zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

5 senelik steelseries qck var baya eskidi, parçalanmaya falan başladı. dün bira döktüm iyice gg olunca gittim logitech 240 aldım bitane.

eskisinin üstüne yağ gibi akıyor tabi. çok hızlı geldi sensivityi 1den 0.7'ye düşürmek zorunda kaldım. bu sefer de bazen çok yavaş kalmaya başladı. 1.5 2 saat dm oynadım alıştım baya, ama kolu çok yoruyor düşük sensivity.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

qck omru 1 bilemedin 2 yil max. Ben her yil sanalmarketimin qckdan aliyorum, ayni fabrikadan steelseriesle tamamen ayni sadece sol altda steelpad logosu yerine sanalmarketim bastirmislar

fail. rahat 5 6 yıldır kullanıyorum. kullandığım taraf biraz eskidi ama herhangi bi durumda yan çevirip diğer tarafını kullanmaya başlayabilirim. nası bi güç kullanıyorsanız artık mausa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...