Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Desqpio said:

ESEC 2014 hedesine türkiye'den bu isimler gidiyormuş,

Salih “marqnue” Onaran
Can “XANTARES” Dörtkardeş
Uğur “Reaqs” Altıok
Cihan “only” Gönek
Engin “MAJ3R” Küpeli
Bahadır “j1n” Dilbas
Özgür “woxic” Eker
Eray “p4rker” Özgen
Buğra “calyx” Arkın
Koray “xall” Yaman

gözley ayıko ve silfi aradı tabii xD

ben cb ve eslde cod1-2 milli takımlarında oynadıydım ama artık yaşlandık panpa öyle takımlı turnuvalı şeyler bayar dsf

bu arada majer baya ünlü pro 1.6'cıydı fransız, goda leş sanırım yoksa top tier fransız takımlarından birinde banko oynardı titan epsilon vs
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

oyunu dün aldım da, şu 5-6 dolarlık paketi alayım mı ? item çıkma şansını falan bi şeyleri çok arttırır mı ?

3-4 haftada kendini ekarte eder paket sayesinde düşen kasayı marketplacede satarsan.

Bir sonraki paketi de çıkar çıkmaz al, ilk günü düşen item direk paket fiyatına hatta daha fazlasına gider hep, 3 tane paket geldi hepsinde ilk günden kar ettim no liferlar sağolsun :p

edit: artı yukarda dreaglothun söylediği görevleri de açıyor, çok nadir de olsa görevlerden yine 3-5 dolara marketplacede satabileceğin bir silah düşme şansı var.

edit2: öeh holy nerden çıktı
Sosyal ağlarda paylaş

Desqpio said:

ESEC 2014 hedesine türkiye'den bu isimler gidiyormuş,

Salih “marqnue” Onaran
Can “XANTARES” Dörtkardeş
Uğur “Reaqs” Altıok
Cihan “only” Gönek
Engin “MAJ3R” Küpeli
Bahadır “j1n” Dilbas
Özgür “woxic” Eker
Eray “p4rker” Özgen
Buğra “calyx” Arkın
Koray “xall” Yaman

gözley ayıko ve silfi aradı tabii xD

Öneleme hede hödö oynamadan direk katılıyorlarmış, helal team.
Sosyal ağlarda paylaş

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-AdTSD-9o8xd-b7DCF-eYXnk-hXWDJ

video burda bak bakalım öyle mi sdsfs diger adamı zaten pistolla öldürdüm, son kalana acımadan bıcak girdim direk sdsf
100 canı olan adama bıcakla koştum :D

buna rağmen bazı arkadaşların mapı ciddiye almayan sürekli shotgun oynayan yersiz tavırlarından dolayı kaybettik, ha olan kendi missionlarına oldu sdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

son patchden beridir adam vuramiyorum ben. degisen bir sey mi var?

size butun listemin sasirtici bir sekilde topluca novalardan guardianlara ciktigindan bahsetmistim 2-3 ay once hatirlarsaniz. simdi topluca hepsinin novalara geri inisini seyrediyorum. dolayisi ile tek sorun sadece bende degil sanirim.

bir sey mi yaptilar son patch de?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-AdTSD-9o8xd-b7DCF-eYXnk-hXWDJ

video burda bak bakalım öyle mi sdsfs diger adamı zaten pistolla öldürdüm, son kalana acımadan bıcak girdim direk sdsf
100 canı olan adama bıcakla koştum :D

buna rağmen bazı arkadaşların mapı ciddiye almayan sürekli shotgun oynayan yersiz tavırlarından dolayı kaybettik, ha olan kendi missionlarına oldu sdsfs

mist tam pompalı mapi öyle deme
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...