Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Bir defa bana öyle denk geldiydi berabere bitti maç elim ayağım terlediydi kasmaktan, bi baktım altimda 2. Olan adam supreme ben daha yıldızlı Keleştim. Anlamıyorum bu adamlar nasıl o kadar yükseliyor o seviyelerde de mi taşıyorlar nedir

evet mesela senle ben aynı rütbedeyiz :(
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

geforce 780 gtx
i7 4770 3.5 ghz

1920 x 1080 çözünürlükte arkadaş nuke de d2 de filan 130-150 fps alıyormuş? sebep ne olabilir

Eğer öyleyse kartı değiştirmiyeyim boşuna, eski kartla idare ediyordum sdfds.

i7 4790k
radeon hd 4770

1920 1080pde 130-180 arası alıyorum, 1320 768 de 200-300.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

geforce 780 gtx
i7 4770 3.5 ghz

1920 x 1080 çözünürlükte arkadaş nuke de d2 de filan 130-150 fps alıyormuş? sebep ne olabilir

Eğer öyleyse kartı değiştirmiyeyim boşuna, eski kartla idare ediyordum sdfds.

i7 4790k
radeon hd 4770

1920 1080pde 130-180 arası alıyorum, 1320 768 de 200-300.

Sparkcaster said:

http://i.imgur.com/KjEn8jH.jpg
Kondu mu

Renkler de tutmuş yanlız onu nasıl yaptılar acaba, lobby sırası herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

lobbyde ayarlayabiliyorsun renkleri.

fpsye çok aldanmayın bu arada, en karmaşa anda bile çok düşmüyorsa 60 fps bile ideal. ben de bütün her şey en yüksek ayarda açık sabit 60 fps alıyorum, hiç bir fps düşmesi donma vs. olmuyor. anti alisingi biraz kısıyorum sabit 130-150 arası gayet iyi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

bişe sorucam bende bu silah skini var:

http://steamcommunity.com/market/listings/730/M4A1-S%20%7C%20Cyrex%20%28Well-Worn%29?filter=%22Cyrex%22

bu bıçak ile takas teklifi geldi üzerine 1 2 item daha koymam şartıyla

http://steamcommunity.com/market/listings/730/%E2%98%85%20Flip%20Knife%20%7C%20Safari%20Mesh%20%28Field-Tested%29?filter=%22Safari%20Mesh%22

colt skinini kullanıyorum da bıçakta istiyorum şimdi arada kaldım.

fikir verin bana

http://csgolounge.com/trade?t=19500991
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

Lectre said:

mailde attım küfür etmeden, hoş sinirle mal gibi yazmışım ama olsun ahah

said:

Hello dear steam support team,

At last week i got banned for doing so much damage on my team mates who were shooting me but not killing at the beginning of the round for 7 days.

I can understand this, that was my mistake to kill them because yeah it was a bit rage and u can't tolarate it no matter what, and can't inspect all games cos it'll take ages etc.

But today my ban limitation gone and i decided to not rage and play good for better ranks, unfortunately because of my "bad" isp i have lost connection to game and internet. There was an issue about dsl signal and they sent a team now its fixed.

Just to be clear when i dced we were a decent team and we were winning the match 8-2 if i remember right, or something like that, when i entered the game back after 1 hour, i saw a devestating warning that i got banned for 7 days agen.

And as u guess, i won't be able to play anymore in my life if this issue won't get fixed.

The cooldown penalty doesnt reset anytime? lol

if u are able to fix this, i demand justice and my cd to be removed.

if not, i srsly won't play cs:go agen and for sure u'll lose some money from micro-transactions.

I'm not threatening u, im just expressing my feelings.

Have a nice day

King regards.

agen ne abi dfg

abi ahahahah bunu 3-4 sayfada bir uplayın

ruslar ağladı yanımda bir de kalkıp bizim ingilizcemize bok atıyonuz diye

king regards beyler
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de benim de sinyal düştü bugün oyun oynayamıyorum paso gidiyor. arıyorum gelip kutuyu düzeltiyorlar max 30-35 gün ilk yağmurda tekrar düşüyor sinyal. en sonunda gidip muşamba geçircem telefon kutusuna.

bu düşenlerin ban yemesi pek mantıklı değil. zamanında 1.6 steam gatherda bile düşen adamın yerine eşit güçte başka bir adam girebiliyordu. hiç 5v4 oynadığımı hatırlamıyorum. yıllar önce 300 saat oynamışım en az 250 maç atmışımdır orda. benzer bir sistem getirip hem oynayanların hem düşenlerin mağduriyeti engellenebilir ama volvo işte ne beklersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...