Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

şu ronaldo messi muhabbeti bill gates, steve jobs gibi. steve daha iyi bi kişilik olarak tanımlanıyo, bill gates'e gösterilen saygı sıfır ama bill gates'in açtığı ve yardım ettiği tonla yardım kuruluşu var, jobs'dan hiç böyle birşey görmedik. keza bu olayda da aynısı ronaldo tam bir züppe gibi geziyor ama fakir fukaraya da yardım ediyor, öte yandan messi humble rp'si yapıyor ama insanlara yardım etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ibrahimovic > Milan

Bonservis yok. Yıllık 7.5 milyon euro alacakmış. 3 aydır sürekli görüşmüşler hem oyuncu hem PSG ile lel

GS'nin girişimi de saçma değilmiş ama yıllık maaş olayından bayağı zormuş gördük. Bonservissiz olması ilginç, FFP için kadro boşaltıyor PSG zaten anladık. Fio da Gomez de bize benzerini yapacak deniyor işte bakalım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam 33 yaşında. 34 -35 tamamda 36 yaşında ne yapacak milan ibo yu.

Ayrıca başkan açıkça söyledi ibo ile ilgilenmiyoruz, bizim taraftarın ünal döneminden kalan imkansız gibi görünen transferlerin olması ile acaba bu da olur mu diye gaza gelmesiydi o haberler
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Bu adam 33 yaşında. 34 -35 tamamda 36 yaşında ne yapacak milan ibo yu.

Ayrıca başkan açıkça söyledi ibo ile ilgilenmiyoruz, bizim taraftarın ünal döneminden kalan imkansız gibi görünen transferlerin olması ile acaba bu da olur mu diye gaza gelmesiydi o haberler

Ünal döneminde o transferlerin gerçekleşme nedeni açısından vizyon ve beceriden çok, paranın savrulması da bir etken. Yoksa Galatasaray zaten Avrupa'da tercih edilebilecek bir takım, imza parası+yıllığını verdin mi bonservissiz yıldızı alıyorsun. FFP olmasa olurdu yine bu hamleler

Zaten imza parası ayrı bir ayar konusu, menajer gidiyor "hacı zaten cillop gibi adama bonservis vermiyorsun imza parasını da ateşleyiver bir zahmet" diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...