Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bana niye otomatik fites aldınız?

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

çok uzun süre manuel araba kullanıp sonradan tam otomatik araba kullanınca en basitinden konsantrasyon bozukluğu yaşanıyor.vites değiştirmeye çalışma sol ayakla sürekli boş olan debriyaj yerine abanma vs gibi.

o araba tam otomatik yokuş yukarı gaza basmasan bile öne doğru atar kendini.uzun yıllar vitesli araba kullanan en ufak yokuşta bile kayan debriyajı ufacık kaçırınca stop eden bir arabayı kullanan birinin tam otomatik arabayı anlama/alışma süresi uzun olabilir.teyzemde 70 küsür yaşındaymış zaten.uzay gemisi sanmıştır o arabayı. konsantrasyon olayı bozulunca vitesin D de olduğunu fark etmemiştir vs.

şu olayın farklı versiyonu daha kötü. ehliyet sınavında ben babişkomun x5 ini çok iyi kullanıyorum niye kalkarken stop ettirdim anlayamadım :( çok heyecanlandım sanırım :( lütfen beni sınavdan geçirin zaten otomotik araba kullanıcam :( diyen tipler.

teyzenin oğlu olsam gel lan erkek geldi diyip o adamı sopayla döver sonrasında al bu da dükkanının zararı diyip üstüne para atardım.
Sosyal ağlarda paylaş

Herifin yaptığı trip çok anlamsız ya, altında x3le gezen adam senin zararının iki mislini öder hayvan gibi dalaşmazsan böyle. Adamın ödeyeceği varsa da şu videoyu gördükten sonra mahkemeyle uğraşsın dursun pezevenk der.

That being said, teyze de hakkaten nası bastıysa geri vitesde, direk içeri dalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

"...gebersin, olan benim malıma oldu..." tadında konuşan adamın ağzının ortasına çakıcan.

Bu arada şu "vermicem vermicem" diyen hatunun videosu hangi başlıkta verildi, sabah açılan versiyonu kilitlenmiş? Orjinalini okuyalım da az kopalım.

http://forum.paticik.com/read.php?73,7586764,page=88#msg-7660311
Sosyal ağlarda paylaş

Adamda tutturmuş iyi ki bayansın bayansın. İzbandut gibi adam olsun da ötsün. Bulmuş yaşlı teyzeyi+kamerayı artistlik basıyor. Birde orada böyle sakinleştirmeye çalışanlar falan var ya daha çok havaya giriyor. Tutuyorlar onu falan böyle. Çenesine burunu geçireceksin allahını şaşıracak.
Sosyal ağlarda paylaş

forumda bu kadar "mantıklı insan" şaşırttı beni. Bu kadar medeni misiniz bea? Başınıza gelse böyle tepki vereceksiniz sanki.
Adamın dükkanı dağılmış. Bilmem kaç saat iş yapamamış. Çalışanların parası bilmemnesi. Mallarına da zarar gelmiştir.

Kaza tabi, istem dışı. İyi de arkadaş 20 yıllık şoförüm ben ilk defa oluyor.. E beni mi buldun der insan... Ayrıca marifetmiş gibi söylüyor. Madem o kadar tecrübelisin, niye hemen frene basmadın da girdin içeri. Şimdi kaza olur, kaldırıma çıkarsın, kaza olur dükkanın önüne doğru gidersin, kaza olur vitrine çarparsın.. Kadın dükkanın içine girmiş! O kafayla kullanmaması lazım. Kullanıyorsa küfür de edersin, oğlunu oraya getirtip ibreti alem için azına da sıçarsın.

Ama adam da kadına değil, kadere sövüyor. Sonra kadına baktıkça kaderi geliyor aklına, daha çok sövüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...