Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

neyse konuya geri dönecek olursak dün ölçüm yaptırdım 1kg yağdan 1kg kastan vermişim. Geçen hafta hiç spor yapmadığımı ve evde camış gibi yediğimi ayrıca nikah stersinide sayarsak çok kötü değil esasında ama biraz daha irileşme, kuvetlenme ve kastan yemeden yağ yakmam lazım. Beslenme ve kardioyu artırmaktan başka çözüm yok gibi?
Kaslılar bir yardımcı olun 10 aydır düzenli devam ediyorum beslenmede hala ufak tefek eksiklikler var multivitamin kullanımı bunu etkilemesede multivitameine başladım , protein tozum var ama kalitesiz olandanmış yenisini alıcam bcaa ve l-carnatine de döşeyesim var ama bunun kullanım döngüsü nasıl olmalıdır ciğerleri çökertmeyelim birde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o etkileri elde etmek icin maddeleri toxik dozda kullanman gerekiyor..normalde hipertermi vucudun istedigi birsey degil hatta yasayis nedenimiz kendimizi hipertermiden korumak ..

onun disinda efedrin de bildigin su meshur hapin hammaddesi..onu iceren ilaclari oksuruk suruplarini bile piyasada sıkı takip ediyorlar..

ha vucut neden kendini hipertermiden korumak istiyor ne ayak hipertermi dersen malum protein yapili organizmalariz proteinler de belli isi araliklarinda saglikli calisiyor..o ayarlar atinca denature oluyor proteinler..ki bunlarin icinde hassas mekanizmalarda gorevli enzimler de var..
Sosyal ağlarda paylaş

Efedrinsiz tip tarihi yok abi.

Paracetamolden sudafede her bokun icinde efedrin var. ayni zamanda meth uretiminde de kullaniliyo falan. Her neyse.

efedrin candir, kullanin kullandirin. Ama dozunda sdfg

Vucut yapicam diye efedrin almak nedir yani. Kafeinli preworkout lar neye yetmiyo?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

neyse konuya geri dönecek olursak dün ölçüm yaptırdım 1kg yağdan 1kg kastan vermişim. Geçen hafta hiç spor yapmadığımı ve evde camış gibi yediğimi ayrıca nikah stersinide sayarsak çok kötü değil esasında ama biraz daha irileşme, kuvetlenme ve kastan yemeden yağ yakmam lazım. Beslenme ve kardioyu artırmaktan başka çözüm yok gibi?
Kaslılar bir yardımcı olun 10 aydır düzenli devam ediyorum beslenmede hala ufak tefek eksiklikler var multivitamin kullanımı bunu etkilemesede multivitameine başladım , protein tozum var ama kalitesiz olandanmış yenisini alıcam bcaa ve l-carnatine de döşeyesim var ama bunun kullanım döngüsü nasıl olmalıdır ciğerleri çökertmeyelim birde.

demişim efredine nerden geldiniz. ramses karıştırdın ortalığı :D
Sosyal ağlarda paylaş

öteki başlıktada yazılmış ama bidaha sorayım. şimdi yüksek ağırlık ve az rep ile başlasam sonra önce repi artırsam sonrada ağırlığı artırmaya çabalasam nasıl olur.
crossfit vs bodybuilder gibi olacak ama zaten hedefim lean olmak.

Son ölçümlerden sonra baya hevesim kaçtı aslında boşa kürek çekiyormuşum gibi. göbek üstü gayet zayıf, göbek hayvan gibi belirgin sonra ince bacaklar. Baya iğrenç bir görüntü aslında. 2 ay sonra bidaha ölçülürüm yine gerileme varsa yapacak bişey yok diyip bırakırım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

şunu yapıyorum 2 gün şeklinde ilk 8i 1. gün 2. 8 2.gün

Bunun dışında 1 gün nike training ve 1 gün hiit. Şimdi birde iron mac var cumartesileri 1 günü es geçip ona başlamayı düşünüyorum. 1 saat ağır antrenman 1 saat kardio gibi oluyor.
Ama baya zorlanıyorum ve ortalarda pil bitiyor.
Hayvan gibi terliyorum. Duşa girip çıkıyorum eve yürürken terlemeye devam ediyorum. Dinleniyorum yatakta yine terliyorum. Vücut bişeyden rahatsız ama neyden emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

paşalar evdeki eliptik bisiklet ci ci oldu, yerine ne alayım?

http://www.hepsiburada.com/voit-d30-silver-coll-eliptik-kondisyon-bisikleti-p-SPOR1VTBSD30

bunu kullanıyordum, çatur çutur sesler gelmeye başladı içinden. servis çağırdım bilyeler dağılmış, bütün aksanı değiştirmek gerek onu yapana kadar yenisini al dedi ki adam haklı alet 3 defa taşındı başı götü ayrı oynuyor bütünlüğü yitirdi baya.

diz kapaklarında sorun var, ondan koşamıyorum. eliptik bisiklet bu konuda beni yormuyor.

kardio için evde eliptik bisiklet veya türevi (dizleri örselemeyecek) ne önerirsiniz? 1k üzerine çıkmaktan yana değilim.

şu çok rahat görünüyor ya http://www.hepsiburada.com/voit-pixel-20-eliptik-kondisyon-bisikleti-p-SPOR1VTBSPIXEL20 asdasdasd

oturmakla ayakta durmak arasında ne fark ediyor, var mı önemli bir fark
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...