Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BABA oldum

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Aman aman bende görmemiştim.
Hayırlı olsun Absolut.
Her yerde gösterdiğin babalığını artık kendi yavruna göstericek olman çok güzel.
Mutluluklar ailenize.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Doktor gösteriyo kızı, sen mutluluktan ne diyeceğini bilemiosun; "Kakalı çıktı kıçı" diosun, mutluluk böle bişi olsa gerek.. :utaniem:
:tebrikz:[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

Doğum detaylarını anlatmadım o yüzden kakalı çıktı kıçı dedim :)
Normalde Salı günü 16.30 sezeryen saatiydi kızımızın. 1 hafta geçiktiği ve doğmaya niyeti olmadığından sezeryene karar verilmişti. Fakat pazartesi saat 4.05 sancılar başlayınca hastaneye gittik ve beklemeye başladık. Saat 6gibi epidural takıldı fakat 10 dakika sonra eşimin su kesesi patladı ve suda kaka olduğu görüldü ve beklemeye gerek olmadan sezeryene başlandı. O yüzden kıçı kakalı diyorum :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Evet işe geri döndüm :)
Baba olma duygusu ilginç bir duygu yani daha ne oldugumuzu anlayamadık :)
Ama bebegi ilk elinize aldıgınızda "bu ne? yani bu benimmi artık? gibi sorular bir anda kaplıyor beynini insanın . Daha sonra biraz alışınca yani onu kırılcak kristal gibi değilde canınızdan bir paça gibi tutmaya başladıkça hem o hem siz duygu olarak yüklenmeye başlıyorsunuz. Gerçekten çok sıcak bir his, hele de ağlamadan bir kaç saniye size boş boş bakınca insan hemen "hah tamam beni tanıyor havasına giriyor :)
Artık annemlerin neden beni hep bebek olarak görüp üyle davrandıklarını daha iyi anlıyorum yani Duru benim gözümde hiçbir zaman şu ankinden daha büyük olamaz. O her zaman bebeğimiz olacak. Görüldüğü üzere duygu anlatımı çok karmaşık. :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 26 Nisan 2004 11:52 tarihinde demiş ki:
Artık annemlerin neden beni hep bebek olarak görüp üyle davrandıklarını daha iyi anlıyorum yani Duru benim gözümde hiçbir zaman şu ankinden daha büyük olamaz. O her zaman bebeğimiz olacak.

şimdi anlaşıldı işin sırrı, bu açıdan bakınca çok mantıklı geliyor. imaj baştan öyle yani, dünyanın hakimi olsan değiştiremezsin.. :)[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...