Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Interview (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

yok gayet bizi de ilgilendirir izleyici olarak kayırılan kişi rezilse. alakadar ediyor çünkü komedi filmi yeteneksizleri adam sandler, ben stiller filan devam ederken bir de bu çıktı başımıza. eleştiriyorum zaten gidip evine bomba koymakla tehdit etmiyorum, eleştirmek de herkesin hakkı.

imdb forumunu açınca zaten en tepede direkt bu konuyu işleyen başlık varsa demek bu kanıya varan tek ben değilmişim.

Ben Stiller Tropic Thunder ile lifelong pass aldı abi, çıkarabilirsin listeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

lazerbulbul said:

Bu film inşallah Seth Rogen denyosunun kariyerini bitirir.

kariyerini bitirmek bir yana çoşturdu ya, adam last murican hero oldu neredeyse.

aynen öyle oldu, adam milli kahraman şu an.

önümüzdeki 20 sene ne yapsa garanti izleyicisi var artık.

şu youtube ve başka ortamlar(google play vsvs) üstünden kiralama olayını duyurmak için yaptıklarını düşünüyorum bu olayları. yani hype hype hype üstüne youtube üstünden 25 aralıkta izleyebilceksiniz ne demek?

böyle mi savaşıyolar kuzey kore ile?
Sosyal ağlarda paylaş

işte obama girdi araya glorious leader'ı son çare durdurmak için seth rogen'e sarıldı.
https://s3.amazonaws.com/ksr/assets/003/042/160/2d9e45a801420e513f50bb75dd591e8a_large.png?1418432236
ama glorious leader durmayacak!
https://s3.amazonaws.com/ksr/assets/003/040/005/44a29b564bec96327b041c2f83b6fa70_large.jpg?1418388106
Sosyal ağlarda paylaş

sinemalarında çakallarla dans 3 oynayan ülkenin insanları seth rogen'in kariyeri bitsin falan diyor ya. seth rogen ve franco kardeşler gayet eğlenceli adamlar. kendi kitleleri var, beraber oynadıkları filmleri de eğlenceli. rogen'in francosuz oynadığı komedi filmleri de güzel.

sevmiyorsunuz diye niye bok atıyonuz lan. size iki posta pineapple express yazıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sinemalarında çakallarla dans 3 oynayan ülkenin insanları seth rogen'in kariyeri bitsin falan diyor ya. seth rogen ve franco kardeşler gayet eğlenceli adamlar. kendi kitleleri var, beraber oynadıkları filmleri de eğlenceli. rogen'in francosuz oynadığı komedi filmleri de güzel.

sevmiyorsunuz diye niye bok atıyonuz lan. size iki posta pineapple express yazıyorum.

gidip ben mi izliyorum abi çakallarla valsi. ikisini de izlemiyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...