Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

images?q=tbn:ANd9GcTCDF4ZZBsRtrqjFD4iWHK

One Life - 6/10

Bildiğimiz o meşhur çocuk kurtarmanın filmi. Başta detaya iniyor ama genel olarak yüzeysel bir anlatım olmuş. Sonu da çok hızlı bağlanmış. Hopkins çok iyi her zamanki gibi. 

Olay çok duygusal yere bağlanıyor tabi. Benim anlamadığım bunları yaşayan insanların şu an aynını yapan insanlara dönüşmesi.. Çok acayip cidden.

La_Passion_de_Dodin_Bouffant_2023_film_p

The Taste of The Things 7/10

Ne yazayım bilemedim... Yemek yapmayı sevenler kesin izlesin de, adamla kadının ilişkisi de çok tatlı.

Sosyal ağlarda paylaş

ems.cHJkLWVtcy1hc3NldHMvdHZzZWFzb24vNDBi

Genius: MLK/X 

Bu kadar güzel ve gaza getirecek hikayeyi çok yüzeysel, derine inmeden anlatmışlar. Duyguyu asla alamadım. Biri barışla, diğeri atar giderle savunuyor kendiniye getirmişler sadece. Godfather of Harlem'de çok daha derine ve duyguyla anlatmışlardı konuyu. 

ayrıca i have a dream'i bile duyamadık... o da olmayacaksa ne diyim... 

Sosyal ağlarda paylaş

GodzillaMinusOne_PayoffPoster_web.jpg?v=

Sonunda çıkmış torrenti. Çok iyiydi. Keşke sinemaya gelseymiş. Godzilla olunca beğenmediğim filmi yok gibi aslında sdf. Monsterverse filmlerini de seviyorum, Shin Godzilla'yı da. Bunu da beğendim tabii ki. Godzilla'nın her sahnesi iyiydi de, filmdeki karakterlerde çok iyi yazılmıştı. Hani filmden godzilla'yı çıkarsalar da gayet güzel post-war japan/PTSD draması olarak da gidiyor.  Godzilla'nın da en korkunç, canavarımsı halini yapmışlar. Sonuçta bayadır bekliyordum filmi hayal kırıklığına uğratmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

spacer.png

Resmen buram buram püfür püfür harıl hurul Fallout spinoff filmi gibi olmuş. 9/10

Spoiler

Çölde random nuke denemeleri, absürtlükte çığır açan araba arızası, Novac tadında bir yerleşim, alien blaster, Intelligence 11 çocuklar, side questler... 

Abi izleyin izlettirin 😄

Sosyal ağlarda paylaş

abigail-poster-pw-663a5df341973-1.jpg

korku/komedi. eğlenceli film ama biraz daha kısa olabilirdi. Bi kaç sene önce çıkan Ready or Not diye bi film vardı. Onu hatırlattı bitince film, aynıymış yönetmenleri zaten. Hatta aynı yerde çekmişler direk sdf.

kvJvGxsDLi3MmHzc9nregyJtOWY.jpg

Sanki Atlanta'ya yeni sezon çekmişler gibi. Espriler, muhabbetler Atlanta havasında. Donald Glover'da direk ordaki karakterini oynamış gibi. Aksiyondan çok ilişkilerine yoğunlaşmış dizi. Bir haftada seyrettim bunu da sıkılmadan. 1 sezon daha çekerlerse seyrederim.

Sosyal ağlarda paylaş

Aceace, 6.05.2024 10:01 tarihinde dedi ki:

spacer.png

Resmen buram buram püfür püfür harıl hurul Fallout spinoff filmi gibi olmuş. 9/10

Gizli içeriği göster

Çölde random nuke denemeleri, absürtlükte çığır açan araba arızası, Novac tadında bir yerleşim, alien blaster, Intelligence 11 çocuklar, side questler... 

Abi izleyin izlettirin 😄

ilk yarım saat ha başladı ha başlıycak diye bekledim,sonra inci tanelerini açtım aksiyon olsun diye.izleyebilene helal olsun

Sosyal ağlarda paylaş

eQltsKmPYE2gO8hE_MjBew.jpg?width=960&mod

Netflix'ten izledim. Güldürdü arada tabii ama ilki daha iyiydi. Çok fazla karakter var, çoğu figüran gibi takıldı. Daha dengeliydi ilk filmde. Espriler, sahneler hep gerekenden biraz daha uzun gibi filmde. Hep gereksiz uzun bağrışmaları birbirlerine.

Spoiler

bu şarkı 10/10 ama sdf

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33, 08.05.2024 20:22 tarihinde dedi ki:

ilk yarım saat ha başladı ha başlıycak diye bekledim,sonra inci tanelerini açtım aksiyon olsun diye.izleyebilene helal olsun

Ya evet kabul ediyorum ilk 10 dakikası ne diyonuz olm siz gibi başlıyo. Yarım saat falan değil şimdi.

İnci taneleri izleyen adama film önerisinde nasıl bulunabilirim ki zaten....

• Haha 1
  • Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BODYzZTE1ZTItYzA2Yi00NWY1LTliZjgtZDlj

A Man in Full - Netflix

6 bölümlük mini seri. Hikayede bir şeyler oluyor ama olmuyor. Fakat bir şekilde akıyor. Netflix son zamanlarda güzel işler yapmaya başlamış. Bence onlardan biri de bu.

s-5e4d41fe76d59fe7820ccff59e308075a8dcff

Kimler Geldi Kimler Geçti - Netflix

Hanım seviyor bu tip dizileri diye izledim. Yukarıdaki tezimi anında çürütüyor haha Kurgusu güzel sadece. gerisi klişe.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...