Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

Predator_Movie.jpg

Predator/Prey > Predators > AvP > Predator 2 >>>>> The Predator

Predator 1-2-Predators seyrettim bi kaç gündür. Öbürlerini çıktığında seyrettiydim zaten.  Pred 1-2 eskiden tv de seyretmiştim. Oturup düzgün izledim ilk defa. 1 hala efsane de, 2 meh. Atmosfer, çekimler, dark future of 1997, 8x scopelu desert eagle, scopelu sawed off shotgun, voodoo gangler, herkes bi terli filan, böyle 80 ler sonu 90lar başı çekilen filmlerin çoğu sarmıyor beni sanırım sdf. Bide Predator 1 zamanın aksiyon filmlerini eleştirirken, 2 düz meh aksiyon filmi olarak gitmemiş. Predators da iyi sayılır aslında ama Prey'i daha çok seviyorum. Hatta 1 ile aynı seviyede benim için. Predators ilk sinemada seyrettiğimde beğenmiştim çok da, şimdi Adrien Brody'nin cool olmak için devamlı fısıldayarak konuşması rahatsız etti sdf En kötü film tabii ki The Predator ama. Çıktığında bir kere seyretmiştim. Otistik çocuk peşinde koşan predator temalı gerizekalıca bi filmdi. Bir daha seyretmeye hiç gerek yok sdf  Seneye yeni Alien filmi çıkıyormuş, arada Prey'e de bi devam filmi çekseler. 

Sosyal ağlarda paylaş

MV5BNDQxOGI4ZjItM2NhZC00Y2FhLWEwZTAtZTc2

From season 2 (MGM)

Bu kadar gizemi, soruyu 1.5 bölümde çözdüler. Nedense sıkmadı ve güzel aktı. O kadar trip dolu olmasına rağmen haha

images?q=tbn:ANd9GcTdEKbiInRTvSnlqI76qR7

Silo (Apple+)

Ağır yerleri olmasa daha iyi olabilirmiş, bazı kısımları fazla uzatıp yavaşlatmışlar. sanki 10 bölüme uzatmak için. Onun dışında özellikle sonu ile gayet güzel dizi. Nedense Lost'ta kapağı buldukları son gibi hissettim sonunda. Tim Robbins neden seçilmiş onu anlamadım. Ortada onluk bir durum veya rol bile yok.

images?q=tbn:ANd9GcREFMfMTjDd4XshBb868sR

I'm Virgo (Amazon Prime)

30 dakikalık bölümler, fantastik bir hikayesi var. Çocuk dev, onun gibi farklılar da var. Ailesi 21 yaşına gelene kadar insanlardan saklamaya çalışıyor filan filan.. Sonra hikayeler gelişiyor. Umduğumdan çok daha iyi, değişik kafalar. Gideri var.

Sosyal ağlarda paylaş

MIDR1_US_2023_SA_16x9_1920x1080_NB_22151

6/10 Bi Fallout daha yapamamışlar. Hikayesi sarmadı çok. Rogue ai muhabbetini sevmedim. Bide kötü adamın aynı konsepti Westworld sezon 3 te de vardı. Aksiyon da bi John Wick Chapter 4 değil. O motorla atlamasını reklamlarında o kadar gösterdiler ki filmde görmenin çok da bi etkileyiciliği kalmadı. Trenli sahne de Uncharted çakması olmuş biraz. Baştaki çöl çatışması da meh. Yani kötü filan değil de, daha iyi, daha orjinal bir şey beklemiştim. Bide buda yarım film. Bu sene ne kadar çok film hep Part One olarak çıktı. Hepsi Avengers parası peşinde asdf Kadroya yeni gelen Haley Atwell ve Pom Klementieff baya iyiylerdi ama, Part 2'de de bol bol görünürler umarım. 

bide bide filmde aşırı derece de close up çekimler ve dutch anglelar vardı. Her dialog sahnesinde kamera bi yamuk durdu, oda rahatsız etti asdf

Spoiler

Ilsa'yı öldürmeleri hiç hoşuma gitmedi. 2 filmdir Ethanla ilişkilerini gördükten sonra bu filmde harcadılar karakteri. Hem de sevdiğim bir karakterdi. Üstüne bide direk yerine Grace'i koymaları olmamış. Takımda max 1 kadın mı olabiliyor sadece sdf Sadece birini kurtarabilirsin muhabbeti de saçmaydı çok. Senaryo da bi sıkıntı var genel olarak.

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

spacer.png        

Mitoloji seviyorsanız ilginizi çekebilir internette var telefondan izleyebilirsiniz ama Tv den izlemek istiyorsanız Tv internetinden açınca görüntü kalitesi düşüyor. Ben  🍎tv den 4 tl ye kiralayıp izledim kalitesi daha iyiydi.

bildiğiniz mitoloji konulu filmler varsa önerirseniz sevinirim…

Sosyal ağlarda paylaş

images?q=tbn:ANd9GcS2rJHp-JnoJNOenEEHKoi

Greek Salad (Amazon Prime - 1 Sezon)

Cédric Klapisch'in baya eğlenceli bir yapımı. Tek sezon, uzayacağını sanmıyorum. 

İki kardeş dedeleri ölünce bir şekilde buluşmak zorunda kalırlar. Abi, Atina'ya gider (adı üzerinde) ve kardeşini bulur, olaylar gelişir. Salata atıfı da olayların karmaşıklığına (hadi canım!!). 

Mutinasyonel bir dizi, maşallah 6-7 dil konuşuluyor ama geneli fransızca ve ingilizce. Kardeşlerin baba fransız, anne ingiliz muhabbetinden. Ama ben baya beğendim diziyi, 7 bölüm filan olması lazım, akıp gidiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

images?q=tbn:ANd9GcS-0SfVBCpNmerfaozi2no

The Idol (HBO) 5 Bölüm 

Euphoria'nın yapımcısı Sam Levinson'ın yeni dizisi. The Weeknd ve Lily Rose-Depp başrolde. Dizi normalde bir popstarın yeni albüm sürecini anlatıyor. Tek sorun bunu modern p.rno ile yapıyorlar sdkajkda 

2. bölümde diziden olmayacağı anlaşılıyor zaten, dizi de iptal edildi zaten. Yine de 5 bölümün gideri var, en azından fena şarkılar dinlemiyorsunuz. ama Sam Levinson'u duyunca baya heyecanlanmıştım, zaten pr'ı da baya yapıldı ama sonuç hüsran...

Sosyal ağlarda paylaş

Athene, 18.07.2023 06:20 tarihinde dedi ki:

spacer.png        

Mitoloji seviyorsanız ilginizi çekebilir internette var telefondan izleyebilirsiniz ama Tv den izlemek istiyorsanız Tv internetinden açınca görüntü kalitesi düşüyor. Ben  🍎tv den 4 tl ye kiralayıp izledim kalitesi daha iyiydi.

bildiğiniz mitoloji konulu filmler varsa önerirseniz sevinirim…

abi bu bildiğin BattalGazi çıktı yahu sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...