Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kendine dikkat eden hintli de çinli de kokmuyor. Bu ikisinde kişisel hijyen kültür olarak ta zayıf, bir de yiyeceklerinde kokular bize değişik geliyor iyice batıyor da işin bilincinde olanlar dikkat ediyor kokmuyor

sen ben nası işe gitmeden önce sumak soğan çemenli pastırma gömmüyorsak, aynı şekil.

yoksa türk te kokuyor merak etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Hintliler kokuyor mu kokmuyor mu simdi sdf

Kori gibi ter dahil her biseyle birlikte atilan baharatlari tuketenleri kokuyor 24/7, digerleri kokmuyor.

Kori oyle dus almakla gecen, kurtulunan bisey degil. Bi yeyince 3 gun kori isiyosun.

Muhabbet nerden cikti anlamadim bu arada ama konuyu baya derail ediyo gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşimin 2 tane hintli arkadaşı geldi bizde kaldı 3 yıl önce. Bunlar ingilterede yaşayan mühendis hintliler, apaçi değil yani :p . Ne koku var ne birşey, 1 kız 1 erkekti. Hep beraber normal yemek yiyorduk, 10 tane kokan baharatı atmıyorlardı yemeklere.

Koku isteyen uzakdoğuya gitsin, anlatılmaz yaşanır :p
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.netflix.com/tr-en/title/80118100

A Netflix Original Series documenting various stories about exposing the greed, corruption, and crime spreading through the global economy.

*özellikle 2 tarafı da anlattığı bölüm iyiydi, şu pay loan business, 300 usd kredi verip ömür boyu krediye bağlamak vs. şirketi kurana 1 milyar dolar cezalar vs.

netflix de, tavsiye edilir. 8/10.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

neutrino said:

Hintliler kokuyor mu kokmuyor mu simdi sdf

Kori gibi ter dahil her biseyle birlikte atilan baharatlari tuketenleri kokuyor 24/7, digerleri kokmuyor.

Kori oyle dus almakla gecen, kurtulunan bisey degil. Bi yeyince 3 gun kori isiyosun.

Muhabbet nerden cikti anlamadim bu arada ama konuyu baya derail ediyo gibi.

Aynısı pastırma yiyince bana oluyor çemen terliyorum ve işiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

birazdan thor ragranrok izleyecem de o kadar önyargılıyım ki muhtemleen beğenmiyecem.

düşmüş hdfilmcehennmi'ne sdf

5/10 film
o da sadece görsel efektlerin ve 80ler döneminin retro havası hatrına ve de hadi klişerle dalga geçelim temasının güzel yerlerde kullanılmasına.

hikayeyi 5 yaşındaki cocuğa okusan siktir çeker, zaten filmde herşey o kadar ardı ardına oluyor ki gülmeye başladım bir süre sonra.
cadı ablayı arka sokaklar dizisindeki bi kıza versen daha iyi çevirirmiş. Bruce'u kim oynuyordu unuttum elemanın ismini de, 300milyon dolarlık filmin cast'ine nası girebiliyor hayret açıkcası.

adamlar tanırıyız biz allahız diye gezip şok silahı yiyince azer bülbül moduna giriyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...