Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

stalker tanklıyor.
Eşyalar ortaya düşüyor işte, fakat bind puckup olması gerek. Yani farklı karakterle, farklı karaktere kasamıyorsun galiba.

Oyunda level kasaaması kolayda, arkadaş o kadar amp ve skill point uğraştırıyor.

Bu arada oyundan çıkarken karakterinizi benim eve bırakabilirsiniz. Extra rested bonusu için (2 tane bonus med. görünüyor ama onlar stacklandığından aslında large) Gerçi f2p lerin rested hızı 2 kat yavaş ama olsun.

Benim ev için, eve gidip üstden tıklayıp, visit bölümüne "Deadly Assassin" yazın. Kendi evinizdeki bonusları düzeltene kadar kullanırsınız.

not: Evin dandikliğine aldırmayın, henüz yapım aşamasında. Bir arena hazırlıyorum (2-3 tane duel yeri, dps testleri için dummy ler vs... Sade birşey olacak)
Sosyal ağlarda paylaş

Telegraph ayarlarını kendinize göre kurcalamayı unutmayın. Ne bileyim saydamlıkları azaltarak daha hoş bir görüntü elde edebiliyorsunuz.

Yine dış hatları için olan kısmı %100 tutarsınızda, ne bileyim belki iç kısımları azaltmak isterseniz. Biraz oynayınca daha iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

@densiz
demek istediğim şöyle wowda mesela dungeon'a tank girip loot spec'i dps yapınca loot dps olarak geliyor. (tabii ordrda personal loot var. diablo gibi herkese kendi loot'u düşüyor)

öteki türlü group loot'ta tank girip ben dps'e roll atıcam diyince dramalol oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Yalan olmasın o kısma hiç dikkat etmedim. Sınıfına uyduğu sürece "need" diyebilirsin sanırım. Sonuçta dps setimi dizmek için, sıra çabuk gelsin diye illaki tank girmek isterim. Umarım böyledir :P. Drama olsun, sıra işi kısa sürsün :D

ek: zaten lfg yi bu oyunda kullanmak pek akıllıca değil. Girecekler kendi arkadaşlarıyla giriyor. En kötü adam buluyorlar.. Lfg çok arka planda idi f2p öncesi. Hatta kimse kullanmıyordu neredeyse. Tabi ozamanlar içeriler zordu, nerflerden sonra nasıl olduğu hakkında fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bir çoğunda düşük.

Altda bir rehber var oradan kopyalayayım

"Bazı görevlerde kestiğiniz yaratıklardan xp alamazsınız. Eventler vs.. Bu yüzden derdiniz xp ise, yukarıda söylediklerimi yapın sadece. Pve de takılırken, path görevlerinide ihtimal etmeyin (yanından geçerken)."
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

başladım esper oynuyorum chua mı ne ondan açtım şirin şirin jabbitteyim, ama herşey çok mu karışık bana mı öyle geliyor? uiye mi alışamadım nedir milyon tane şey kapatıyorum sürekli ekrandan vs, gözlerim yoruldu yemin ederim.

ayarlardan telegraph görünürlüğünü azaltabilirsin (dış çerçeve aynı kalsında, içi.. Ben biraz rahatladım böyle)
Sosyal ağlarda paylaş

çok hoş costume'ler varmış. Satan var mı diye baktım ama markette bulamadım. Zaten olanlarda pahalı. Bana birkaç parça düşmüş. Inventory'de duruyordu. Onlarda pek güzel gelmedi gözüme. Bakalım arayışlarım sürecek. Var mı tavsiyesi olan? nereden bulunur nereden alınır?

1

http://www11.pic-upload.de/04.10.15/cruvt8omic6y.png

2

http://i.imgur.com/i68XywU.jpg

3

http://i57.tinypic.com/15ebrmb.png

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...