Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bu arada bu indirim gece yarısı bitiyor sanırım. Bir ara saat görmüştüm şimdi göremedim not düşmek istedim. Kaçırmak istemeyipte sonraya bırakırsanız indirim bitebilir.

Şuanki indirimli fiyatı 28tl ye geliyor.

https://www.g2a.com/wildstar-standard-edition-cdkey-proerder-eu.html

Millet genelde Hazak serverında, Exile tarafında mı?
Sosyal ağlarda paylaş

pvp / pve diye serverlar ikiye ayrılmış. Yani (büyük ihtimal) pvp de açtığın için karakterin pvp ye taşınmış ama senden soy isim koymanı istiyordur. Onu koyunca karakterin aktif olacak yeniden. Zaten lvl 3 üstü herşey taşınmış diye okudum.

Bu arada spillslinger açtım, arkadaş ne bayık geldi ilk levellar. Oysa benim izlediğim videolarla alakası yok şuan oynadığım şeyin :P

EK (arka sayfada kalmış):

Wildstar kampanyada fiyatı 28tl (yada 12$)
https://www.g2a.com/wildstar-standard-edition-cdkey-proerder-eu.html

birde 40-55 ping ile mmo oynamak? gözlerim yaşardı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten mega server olayı demek serverın bi anlamı kalmadı demek :P. Herkes el bebek gül bebek aynı yerde.

Sağ tarafta "Free Realm Transfer" var. istiyorsan pve ye gidebilirsin.

Bu arada oynayan varsa Bende Senin e bir gıdım gold yollasın, en azından binek ısmarlayın :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet zaten mmo bağımlısı değilki? Oyun arama bağımlısı :P..

Warhammer, guild wars 2 sözde neler patladı ama oynayan oynuyor. Final Fantasy gibi bir oyunu aktif oynayan türk guildleri var şuan yanılmıyorsam.

edik: bu oyunun content sorunu var mı? yani genelde mmo larda endgame content den yakınılıyor ama bu oyunda ne ağlandığını gördüm ne muhabbetini gördüm. Yada kaçırdım oraları :P (tek konu olunca takibi zor)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa bir oyunun ilk başlarının bu kadar kötü olduğunu gördüm ya.. İnanamıyorum... Oyun yeni güzelleşmeye başladı..

Bu arada 2 gündür twitch.tv de endgame takılan bir warrioru izliyorum (oynarken yandan izliyorum)... Tek kişilik content mi var bana mı öyle geldi? Raid ve pvp dışında adam sürekli birşeyler yapıyor.. Ne bileyim dün bir zindanda bulmaca gibi hareketler yapıyordu. Bir yerden kod alıp, diğer yere gidip birşeyler yapıp boss kesiyordu (tomb raider sahneleri gördüm sanki :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...