Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

1 tane path den.
1 tane rep. kasıp alacaksın
1 tane endgame (elder point midir nedir) onunla alacaksın.
gerisi drop sanırım.

Bu nedenle, main karakterle uğraşmak gerek. öyle 50 yapıp yapıp kenara karakter dizenlerin harcı değil pek.

tanesi 10plata geliyor sanırım. 40+40 = 80 platı geçer.. yanılıyorda olabilirim ama ben böyle biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

amp power, ability işi kötü oldu ya. Bu arada pvp gear için başlangıç itemlarını aldım. 15-20g arasında hepsi. paranız varsa direk alın.
Benim main accountum jabbit exile pve'de. zamanında herkes orda açıyor diye açmıştım öyle kaldı. dominionda toplanırsanız diye bi tane açtım dominionda da bakalım duruma göre hangisiyle takılıcam görücez.

Jabbit exile tarafında oynayan varsa haber verin birlikte dungeonları deneyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

@CuteButPsycho Benim orada spellslinger ım varda.. Herkes dominion tarafında diye önceden açtığım 40 stalkerı kastım.

Canım ss oynamak istesede riske atıp, exile a yatırım yapmayacağım sanırım. Buradaki stalkerı adam edeceğim. İlerde illaki bırakanlar olacak, kalabalık yerde durmak iyi bir fikir gibi geliyor.

---
2k kişi sıra yazdı, alt+f4 diyip yeniden denedim içerdeyim :p. Bazen f2p sırasına sokuyor sanki.

+ 50 den sonra ne yapamak gerek diye bir rehber bulursanız linkleyin :P. f2p işi ile birlikte kolaylaşmış olması gerekiyor endgame hazırlık işinin.
Sosyal ağlarda paylaş

@Lectre

extra şeylerin büyük bölümü "Drop" adı altındaki patch notlarda.

Sırasıyla okuyup bakabilirsin (şuan drop 6dayız. Drop 4,5,6 yı okusan kafi olur sanırım anlamak için.)

f2p kısmı için drop 6 gelmiş sanırım. Burada ağırlıklı olarak zindanların kolaylaştırılması, 40 kişilik raidlerin 20 ye düşüürlmesi.. solo zindanların eklenemsi, sınıf dengesi, yeni content gibi şeyler olmuş olması gerekiyor.

Ha f2p deki hype ı soracak olursan, ağırlıklı olarak endgame için yapılan hazırlıkların artık daha kolay olması. Bunun dışında oyun zaten kötü değildi (buglar hariç :P). Zorluktan bırakanlar yeniden şans vermeye çalışıyor bu gibi şeyler yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 10 adventure eklemişler proto academy diye

diğer mmolar tarafından incelenip, mandatory olarak oyuna konulmalı.

solo exp dışında oynamak isteyen herkes bu deneyimden geçmeli öncelikle

bi' de şu "call" konseptini getiren umarım kovulmuştur, sorunlu kız arkadaş gibi sürekli cır cır telefon çalıyor. mail atsın, istediğimde alırım questi anasını satayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...