Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WAR Private Server

rapper256

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

adam kendi çapında takılmayı yeni bir boyuta taşımış

Kendi çapında takılmak? Ben burda serverda keşfettiğim yeni şeyleri aktarıyorum ki millet bilgilensin. Yazdıklarımı iplemeyip cevap vermiyor olmanız sizin suçunuz.

FromTheHell said:

abi sen ne değişik bi insanmışsın

Valla ben gayet normalim de asıl siz "değişik bir insan"sınız. O kadar faydalı bilgi yazdığım halde benimle dalga geçiyorsunuz ve "değişik" olan ben oluyorum öyle mi? Komiksiniz gerçekten.

miyaw33 said:

Araya girmeseydiniz keşke, ne güzel kendi kendine takiliyordu

Araya girmeleri sorun değil de böyle yazacaklarsa hiç girmesinler gerçekten. Aynen ben ne güzel kendi kendime takılıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Deneme

Hah, burda yönetici onayı yokmuş. Şimdi işinizi bitirdim liseliler.

downwhereiam said:

said:
Vhailor: When the injustice is great enough, Justice will lend me the strength needed to correct it. None may stand against it. It will shatter every barrier, sunder any shield, tear through any enchantment and lend its servant the power to pass sentence. Know this: there is nothing on all the Planes that can stay the hand of justice when it is brought against them. It may unmake armies. It may sunder the thrones of gods. Know that for ALL who betray Justice, I am their fate... and fate carries an Executioner's Axe.
The Nameless One: I see.
Vhailor: No, you do NOT see. Pray you NEVER will.

Türkçesi?

Asteroth said:

rapper256 said:

Google'a Vhailor yazdım bu çıktı

Yuh, hem Warhammer başlığığna yaz, hem Vhailor'u tanıma.

Ne var lan Warhammer başlığına yazmak için illa Vhailor'u tanıyor olmak mı gerekir? O kadar ünlü birisi olsaydı tanırdım mutlaka. Ayrıca 40K lore'unu bilmediğimi de 123412342343 kere söyledim bu konuda. Tabi sen konunun başlığında yazıp, ondan sonra konuya uğramadığın için bilmemen normal. Oyunlarını da fazla oynamamıştım ama bir ara bütün oyunlarını oynayacağım Warhammer'ın.

Bu resimler çıkıyor Google'dan "Vhailor Warhammer" diye aratınca. Ki o kadar ünlü olsa direkt Warhammer'dan resim çıkması gerekirdi ama illa Warhammer diye eklemen lazım. Ben Vhailor değilim, ben Eliphas the Inheritor'ım. Ama Dark Crusade'deki versiyonu. :P Bir Chaos'u bir Empire olarak tanımlamak ona yapılacak en büyük hakarettir.

downwhereiam said:

ingilizce bilmeyen adam diyaloglarından kitap yazılan bir oyunun badassını nerden bilsin

"Diyaloglarından kitap yazılan bir oyunun badass'ı"? ahuasdhaudhaudhas Lan tamam 40K evreni çok güzel bir evrendir de diyaloglarından kitap yazılacağını da sanmıyorum yani. Ayrıca lore bilmediğime göre kitaplarını da okumamış oluyorum. Gerçi Türkçe versiyonları satılıyormuş galiba ama.

Asteroth said:

Doğru diyorsun, gitmiş yatmış zaten baksana.

Tam tırsak çıktı, Warhammer 40k Online oyunu çıkarsa oynayamaz umarım.

Yatmadım koç. Sayfayı kapatmıştım sadece. Yatmam gece 3'ü, 4'ü buldu.

Sizden tırsan sizin gibi olsun lan! Lafını geri al lan! İnşallah sen ve senin gibi troller oynayamaz 40K'nın Online oyunu çıkarsa!!!

3xodite said:

Su gezegendeki en tehlikeli varlık türündensin rapper vurdukça öleceğine güçleniyorsun

Çünkü bana vuruldukça vurulan damage'i emip enerjiye çeviriyorum canım.

DA2019 said:

Lan neler dönmüş dün gece. Kaçırmışız eğlenceyi.

/Summon RRA.

Panpa gel seninki coşmuş yine.

"Seninki"? Ben nereden RRa'nınki oluyorum lan? Ayrıca konuyu birini çağıracaksın madem adamın nickinden alıntı yapsana. Böyle nereden görecek konuya çağırıldığını. asdasdasdasda

dreagloth said:

Bence uyuma, çünkü sabaha kadar bir sürü cevap gelecek sana, alay edilecek, türlü türlü şakalar falan, ama ben sabah kitlicem konuyu ve sen cevap veremeyeceksin, kafayı yersin sonra diyim ben.

Hani lan kitlememişsin konuyu? Ya da kitledin de dayanamayıp açtın mı sonradan? hahaha

Edit: Mesajlarımı yönetici onaylı yapmış. -.- Ama np. Dediğim gibi başka konudan yazmaya devam ederim.

dreagloth said:

garbıç modu da tanıdık olur kitletiriz ona da konuyu, birde gizletiriz mis

Neyi gizletiyon olm?

Konuya gelmeyecektim aslında. Sırf arkadaşa konuyu atıp, sizin şaklabanlıklarınızı okutmak için girmek zorunda kaldım mecburen.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Sümer Kolçak ?

O kim olm? Baktım şimdi. "İlk olarak psikolojisi bozuk olarak görülse de yaptıkları ve yazdıklarıyla sümerin hiç de öyle olmadığını görüyoruz. Sumerin inanılmaz zekâya sahip olması nedeniyle şimdiden birçok hayranı var." diye yazıyor bir sitede. Halt etmiş yanımda.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

arkadaşlar bende başladım bugün oyuna
hatta uzun süre oynayacağım diye 14 aylık peşin yatırdım ücretini.
henüz girmedim oyuna ama çok güzeldir inşallah

Adam troll'ün dibine vurmuş. Private Server'a ücret yatırmak ha. Çok zekisin kermit. :D La ayrıca sen TW değil miydin?
Sosyal ağlarda paylaş

başka bölümlerdeki başlıklardaki tartışmalara cevabı başka bir bölümdeki başka, alakasız bir başlıkta vermeyin. başlıklar açanın malı değil. ilgili bölümden uzaklaştırma alınırsa bunun çözümü konuyu başka bölüme taşımak değil.

ayrıca kullanılan ifadelere de dikkat. çizgiyi aşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

başka bölümlerdeki başlıklardaki tartışmalara cevabı başka bir bölümdeki başka, alakasız bir başlıkta vermeyin. başlıklar açanın malı değil. ilgili bölümden uzaklaştırma alınırsa bunun çözümü konuyu başka bölüme taşımak değil.

ayrıca kullanılan ifadelere de dikkat. çizgiyi aşmayın.

Ee ne yapalım kardeşim adam gidiyor durup dururken mesajlarımı yönetici onaylı yapıyor, ne yapmamı bekliyorsun yani? Başlığı açtığım için değil, başka konudan da yazabilirdim aynı cevapları. İlgili bölümden uzaklaştırma alınırsa bunun en etkili çözümü konuyu başka bölüme taşımaktır.

Kullanılan ifadelerde ne varmış, pardon? Ne demişim de çizgiyi aşmışım ben admin bey?

Ayrıca DynamicK reyize başvurdum sağolsun o kaldırdı banımı. Gerekli konudan gerekli cevapları verdim. Konuyu kitlemediğine dua ediyorum. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

yöneticiler bir yaptırım uyguladıysa özel mesaj yoluyla veya mail ile onlara ulaşıp sorabilirsiniz, çözümü forumda yazmak değil. Buna izin de vermiyoruz.

Gene başka bölümde şayet uzaklaştırma alındıysa cevaplarınızı başka bölümde alakasız başlıklarda veremezsiniz, cezaları öyle aşmanıza elbette izin verecek değiliz.

Devamlı "lan", "olm" gibi hitaplar ve hakarete yaklaşan ifadelere hoşgörü göstermeyiz. Bu hususta gerekli uyarıyı verdiğimi varsayıyorum. Detaylı bilgi forum ve bölüm kuralları başlıklarında.

Modlara dönük sorularınızı da lütfen öm yoluyla sorun, başlıkları moderasyonla ilgili konularla işgal etmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Sam said:

yöneticiler bir yaptırım uyguladıysa özel mesaj yoluyla veya mail ile onlara ulaşıp sorabilirsiniz, çözümü forumda yazmak değil. Buna izin de vermiyoruz.

Gene başka bölümde şayet uzaklaştırma alındıysa cevaplarınızı başka bölümde alakasız başlıklarda veremezsiniz, cezaları öyle aşmanıza elbette izin verecek değiliz.

Devamlı "lan", "olm" gibi hitaplar ve hakarete yaklaşan ifadelere hoşgörü göstermeyiz. Bu hususta gerekli uyarıyı verdiğimi varsayıyorum. Detaylı bilgi forum ve bölüm kuralları başlıklarında.

Modlara dönük sorularınızı da lütfen öm yoluyla sorun, başlıkları moderasyonla ilgili konularla işgal etmeyelim.

Tamam da, bu neyi değiştirecek? Yaptırım uygulayan yöneticinin yaptırımını kaldırıp, konudan cevap vermemi sağlayacak mı? Ayrıca yaptırım uygulayan yönetici beni takmıyor artık. Çözümü, bir bölümden uzaklaştırılmışsak, başka bir bölümdeki konudan yazmaktır.

Başka bölümlerden uzaklaştırma aldıysam, cevapları başka bölümde verebilirim ki verdim de görüldüğü üzere. ^^ Cezaları öyle aşmama izin vermemeniz gibi bir durum söz konusu değil. Ki cezayı öyle aşmamı da engelleyemediniz. Warhammer 40k Online konusundaki mesajlara, bu konudan cevap verdim, görüldüğü üzere. Sen de mesajları sildin, ama bölüm uzaklaştırılması cezasını öyle aşmamı engelleyemedin. :)

Devamlı "lan" ve "olm" gibi hitaplar ve hakarete yaklaşan ifadelere nasıl hoşgörü göstermiyorsunuz? Burada afedersiniz "m(g)öt oldun" gibbi argo bir ifade ve "m(ç)iç" gibi küfre bile hoşgörü gösterilirken, devamlı "lan" ve "olm"(ne alakaysa? olm demenin neresi sakıncalı? Hiçbir forumda "olm" kelimesinin kullanılmasına hoşgörü gösterilmesi gibi bir durum söz konusu değildir) gibi hitaplara ve hakarete yaklaşan ifadelere hoşgörü gösterilmemesi söz konusu olamaz. Kaldı ki Warhammer 40k Online konusunda Kanuni nickli üye bana "mal" diye hakaret etmişti ama dreagloth ona ceza vermek yerine taraflı davranarak ona değil de, bana "bölüm uzaklaştırması" cezası vermişti. Tabi ben dreagloth'a, Kanuni'ye "bölüm uzaklaştırması cezası versin", demiyorum. "Kanuni bana 'mal' dediği halde onu neden banlamadın? 10k mesajı olanlar banlanmıyor mu bu forumda? Ya da üyeye hakaret ban nedeni değil mi?" deyince de "flamer olan sensin, samimi olmadığın insanlarla gereksiz muhabbete girip, cevap verenlerle saçma sapan dialoglara girmeye çalışıyorsun. Az dinlen, zamanı gelince aynı şekilde davranmayacak olursan açarız." diye karşılık vermişti. Ben de, şikâyet sistemi için adminlerin, şikâyet sistemini kullananların, şikâyet ettiği kişiyi tahrik ettiği tespit edilirse, o kişinin de ceza alabileceğini yazmaları üzerine şikâyet etmemiştim, Kanuni'yi. Valla sen istediğin kadar uyarı yap, eğer haksız yere ceza alırsam, gereğini yaparım.

İyi de, ben bu konuda modlara dönük herhangi bir soru yazmadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

rapper256 said:

Saeros said:

ne ağlamışsın ya

Sen bu mesaja "ağlamak" mı diyorsun, liseli? Ben ağlamam. Şimdiye kadar ağladığım zamanlar da sayılıdır. Senin gibi liseliler ağlar anca. Uza şimdi, liseli.

önceki topicte evlat diyodun şimdi liseli diyosun bi karar ver

Ben, duruma göre kullanıyorum, hitap şekillerini. Eğer liseliysen, "evlat" dememde de bir sakınca yok, evlat.
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Rapper hep aynı konuda sabıt kalma dıger konularada yardır bıraz

Zaten takip ettiğim 2 konu var, biri Warhammer 40k Online, diğeri bu. Tabi takip etmekten kastım, forumda "Takip Et" butonuna tıklayarak takip etmek değil, arada bir o konuya uğramak. Bu arada takip edilen konular nerede görünüyordu la? Bulamıyorum. Bu konunun, takip ettiğim konular listesindea olup, olmadığına bakacaktım da, "Takip Et" seçili değilmiş zaten, neyse, gerek kalmadı. :D
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Saeros said:

rapper256 said:

Saeros said:

ne ağlamışsın ya

Sen bu mesaja "ağlamak" mı diyorsun, liseli? Ben ağlamam. Şimdiye kadar ağladığım zamanlar da sayılıdır. Senin gibi liseliler ağlar anca. Uza şimdi, liseli.

önceki topicte evlat diyodun şimdi liseli diyosun bi karar ver

Ben, duruma göre kullanıyorum, hitap şekillerini. Eğer liseliysen, "evlat" dememde de bir sakınca yok, evlat.

delir
Sosyal ağlarda paylaş

modlara "siz birşey yapamazsınız bana, istediğim gibi at koştururum" demek yapabileceğiniz en anlamsız hareket olacaktır, zira yapabiliyoruz gayet de. Şekil 1-a, başlığı yaratan kişinin başlık konusuyla alakasız olarak başka bölümlerdeki ikili tartışmalarına başlığı alet etmesi ve mod uyarısını sallamayıp aynı şekilde devam etmesi üzerine başlığın işlevini tamamen yitirdiğini tespit ediyorum ve kitliyorum görüldüğü üzere.

benzer şekilde modların uyarılarını kaale almayarak, yaptırımları bypass etme girişimleri bölüm uzaklaştırmasıyla sonuçlanır. Şansını zorlamasın kimse, yeterince uyardım sayıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...