Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WAR Private Server

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Oyun kapandıktan sonra mutlaka Private Serverlar'ı çıkmıştır diye düşündüm ve yanılmamışım. Bir site buldum ama daha denemedim. Bi bakın.

http://www.warhammer-server.com/join-us/

Bu da WAR Private Server Top 100 List

http://topofgames.com/WarhammerOnlineAgeofReckoning/

Şöyle bir hata alıyorum Launcher'da Play Now'a tıklayınca.

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler war-emu.com'un sohbet kısmında hala Private Server'ın olup olmadığını sordum. Ordaki elemanlardan birisi olduğunu söyledi ve bu sefer server Online olarak gözüküyor ve 10 GB boyutundaki clienti hiç patchle falan uğraşmadan direkt indiriyorsunuz. Oyun kurulabilir değil sanırım, portable diye düşünüyorum çünkü oyunun içinde bütün dosyaları vardı.

http://www.returnofreckoning.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon oyunun Launcher'lı versiyonu da varmış. Ben oyunu nereden indireceğimi bilmediğim için direkt Join Us'a tıkladım. Oradaki linkte de client'in bütün dosyaları kurulu halde indiriliyor. Oyunun Launcher versiyonunu indirmek için şu linke tıklayın:

http://www.returnofreckoning.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=18

Buraya da forum sekmesinden Server Development Bölümünden Return of Reckoning Launcher'a tıklayarak ulaşıyorsunuz. Ben Warhammer Private Server diye aratınca bu site çıkmıyordu. Ben de Return of Reckoning Private Server diye arattım "How to Install Warhammer Online Private Server Return of Reckoning Launcher" diye bir video buldum. O videoda da gösteriyor oyunu nereden imdireceğimizi ve Hakkında kısmına da linki eklemiş zaten.

Video da şu: Oyunun nasıl kurulacağını gösteriyor.

Beyler Launcher tek başına işe yaramıyor. WAR.exe'yi istiyor işlem yapmak için. Yani öyle de böyle de 10 GB'lık torrent dosyasını indirmek zorundasınız. Ben de Launcher otomatik patch yapıyordur diye %15'e gelen torrenti sildim. :'(

%15'teydi ve 375kB/sn ile çekiyordu. Şimdi Connecting to peers diyor. :S

Neyse tamam inmeye başladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda çok bug var. Görevler buglı. Görev alıyorsunuz görev yeri orijinal WAR'da olduğu gibi kırmızı sınırlarla çizilerek işaretlenmiyor. Başkasının linklediği itemleri ve questleri göremiyorsunuz. Ancak kendi linklediklerinizi görebiliyorsunuz. Alternatif bugsız bir server bulmaya çalışacağım war-emu'dan.

Yalnız skilleri otomatik satın alıyor galiba. 2 level oldum, skill almadım hemen gelmiş 2. skill. Skiller dolmadan vurma efekti çıkıyor, siz de skilli vurduğunuzu sanıyorsunuz ama vuramıyorsunuz, çok dandik server harbiden. Onun dışında oyunun şöyle bir güzelliği var mesela görev yaparken alacağınız bir şeyi anında alıyor, hiç beklemeden. Ve yanındaki düşman bot da saldırmıyor size. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlara buglarını yazdım, 3.9.0.2 versiyonunu, yani yeni sürümünü çıkarmışlar Launcher'ın hemen. Oyunu kapattım, diğer hesaba geçip Order açacaktım. Baktım update gelmiş. :D Questlerin yeri kırmızı sınırlarla çizilerek işaretleniyor artık fakat hangi görevi alırsanız alın Nordland'in taa Order'ın doğduğu yere yakın bir yerde questin adında çıkıyor. "Quest Waypoint Return to your giver" yazıyor questlerde. Baştaki görevleri yaptığım ve diğer görevlerin nerede olduğunu bilmediğimden sufurdan karakter açtım. Hani Garik Bludfist ile konuşuyorsunuz. Hani ilk NPC ile konuşuyorsunuz sonra ileride iki tane NPC var biri Marauder, diğeri Chosen. Onun adı da Skurlorg Blackhorn. Garikle konuşunca yanındaki kitabı almanız gerekiyor, hiç öyle uzaklara falan gitmenize gerek yok. Ama görev yeri olarak taa Nordland'in başlarını gösteriyor anasını satayım, anlayamadım. Şimdi görevi yapmadan oraya gideceğim bakalım ne olacak. :D

Bu arada yazdıklarımdan Destruction tarafında olduğumu anlamışsınızdır.

Sosyal ağlarda paylaş

Order'a gidemiyorum ya 1 level Choppa'yım, 6 level wolfler kesiyor. Kimse de yardım da etmiyor, o kadar yardım istediğim halde. ALLAHSIZLAR!!! :( Neyse soldan iç taraflara doğru ilerledim ve bölgeye ulaştım. Bir tane Warp Gate buldum aha dedim kesin görevleri burada verecez ama o gate kırmızı sınırlarla işaretlenmiş yerin dışında kalıyordu. Yani sonuç olarak bir elemanın dediği gibi "orada bir bok yok". Gerçi eleman böyle dememişti ama ben böyle harmanladım. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun bir güzel özelliği ise ne kadar yüksekten düşerseniz düşün canınız inmiyor. WAR'da çok büyük sıkıntıydı bu kaçarken falan düşünce ölüyordunuz. Hatta başlarda knock back olduğunuz zaman ölebiliyordunuz, çok can sıkıyordu. Sonra düzelttiler onu. Eğer sizi biri skille ittirirse canınız inmiyordu uçurumdan da düşseniz. Bazen hayat bile kurtarabiliyordu düşmanın sizi ittirmesi. 5-10 düşmanın arasından sıvışabiliyordunuz bayağı ileriye uçtuğunuz için :P Onun dışında Berserk olmuyor Choppa'da. :S Onun dışında mouse'un sağ ve sol click'ine basılı tutarak karakterinizi hareket ettirince basılı kalıyor bazen, sinir ediyor. WAR'da da vardı bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Onun dışında free serverda Collector's Edition kafalarının olmaması kötü. Deneyeyim dedim belki vardır ama yokmuş. :S

NPCler'in yüklenmesi çok uzun sürüyor yalnız. Tamam WAR'da da bayağı uzun sürüyordu da bunda çok aşırı uzun sürüyor ve sclerde acayip lag oluyor. :S

Mountlar'ı Chaos Houndlar'a tıklayarak alabiliyorsunuz ve mount kullanırken Flee ability'sini kullanabiliyorsunuz. :D Bir an için mount'um gider mi diye tereddütte kalıp Flee yapmayayım dedim ama hadi basayım bakayım dedim ve gördüm ki mount gitmedi ve daha da hızlandı. Aslında serverın ekstra özellikleri süper. :D Çok kolaylık sağlıyor cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...