Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2014-2015

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

vaktiyle, designated player vermeyip normal bir extension imzaladılar adamla.
zaten sözleşmesindeki son sene serbest kalır opsiyonu da oradan geliyor. sonra takımındaki gm filan da değişti ama... bence bu bahane tuz biber oldu.

genel olarak minnesota'da bir lanet var, kent mi dandik yoksa başka bir şey mi bilmiyorum, ama gelen oyuncular biran önce kapağı başka takıma atma derdinde. draft vaktinde bile bacak kadar çocuklar ''minnesota bizi seçmesin'' diye açıklama yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen Barcelona ortamlarından Minneapolis'e kalk gel. Zor iş. Kuzenim üniversite Minnesota'da okudu eyalet olarak, şehri neydi unuttum. Eleman Söke'de yaşadı doğma büyüme, o bile imdat çekti özellikle angut halkı yüzünden. Fargo izliyorsanız zaten o yörenin gerizekalı insanlarıyla baya dalga geçiliyor

Phoenix-Denver-Minnesota NBA'in şeytan 3'lüsü tercih açısından
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

kemik kolay iyileşir kırık sekel bırakmaz, daha kalınlaşır hatta kırılan yer ama biraz zaman alır gerçi sezona daha var yetişir buyuk ihtimal

yetişmez ya. tibia ve fibia gitti büyük ihtimale kevin ware v2 işte. warede aynen böyle olmuştu birebir ama ligamentlerde sorun olmamıştı. bu da dizin aşağısında görünüyo ligamentler sağlamdır. ware döndü oynamaya recoveryden sonra. dolayısıyla o kadar korkutmuyo beni kariyeri açısından.

ama 6-7 ay gibi anca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...