Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2014-2015

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

lebron cavalierse gidiyo galiba sdf.

cavaliers forumlarına baktım kimse köpek cekmemis herkes istiyo adamı valla..

işin ilginci miami forumlarınıda okudum şimdi. hiç kızmam helal olsun 4 yıl bizim için her şeyini verdi diyo çok nadir psikopatlar dışında. hatta formasını emekli edelim diyen çok kişi var.genelde nba taraftarının nabzını realgm forumlarından takip etmek en güzeli oluyo.

ne güzel lan milletin spora bakışı.
Sosyal ağlarda paylaş

Parsons 46 milyon dolar 3 yıl Dallas, 72 saatte Houston teklifi karşılamazsa gidiyor.

Orhun Çolakoğlu güzel yazmış.

Houston, Bosh'tan gelecek cevaba göre hareket edecek. Bosh ise Miami'den gelecek cevaba göre, Miami'den gelecek cevap ise LeBron'a göre

Olay yine LeBron da bitiyor asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Cavs'ta J.Jack'ın kontrattan kurtulmak için Zeller ve Karasev'i de yanında paketlemiş saçma sapan bir draft hakkı için asdf

Harbi bir boklar dönecek bakalım.

Edit:

said:
Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA 20m
LeBron James left the meeting without committing to a deal with the Heat, league source tells Yahoo Sports.
Sosyal ağlarda paylaş

Lebron cavs'a gitmez demiyorum ama bu adama miamide sadece şampiyonluk teklif etmemişlerdi , sırf şampiyon olcam diye gitmediydi , aynı zamanda adam direk magic izleyerek büyüdüğünden böyle hafif pg gibi oynatıcaz seni pf-sf karışımı bişi yapmıcaz falan demişlerdi onun gazına gelip MAGIC JOHNSON OLCAM BEEEN diip gitmişti.

Şimdi cavsta napcak irvingi mi kesicek pg olup? Saçma.

He yine gider lebron bu 30 takımada gider bu herif ama yine cavs onun için doğru tercih değil açıkcası. Bir knicks falan yakışır melo giderse orda çok para kazanır reklam meklam falan derken basket dışında alacağı para 10 misli olur basketten aldığının.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim düşüncemde lebron şuan miamide pg oynuyor zaten. Saçmalama iki dakka , hani oyun kurucuya yatkın top sende takılcaksın falan diye kandırdı miami anlamında söyledim onu . Lebron pg oynuyor dedim sanki . Bana kalsa ayı gibi adam ligte ki bi ton pivottan daha iyi pivot bile olabilir zaten çoğu tırt ama transfer sırasında miami öyle kandırmıştı diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu geçtik şuan üç gram beyni olan her basketbolcu için Cavs, ligdeki en değerli 3-4 takımdan biri haline geldi.

Blatt hamlesi büyük etki yarattı. Değişim pozitif yönde, draftın bir numarasından yeni Wade olarak görülen adamı kaptılar. Ellerinde zaten iyi sayılabilecek tonla görev adamı var.

Üstüne üstlük birde Love hamlesi gelebilir deniyor. LeBron-Love-Wiggins ile direkt ligin yeni süper gücü olur adamlar, bir de çapa bulurlarsa al sana ligin en zevkli oynayan takımı vs...

Ben çok merak ediyorum bu adamların ne boklar çevireceğini, açık ara bir sezon önce başlı başına nefret sebebim olan takımdan Minnesota yerine en çok sempati duyduğum takım konumuna yükselebilirler asfds

Yine de Dallas he zaman bir numara benim içinde lel bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lebron - Love - Wiggins - Irving

Irvingte hani öyle ismi unutulacak adam değil ki şuan o takımın en iyi oyuncusu açık ara. Sezon sonu gitti mi noldu cavsta değil mi artık?

Irving oldukça öyle çok top bende oynayamaz lebron bence , irving aliim iki hareket yapiim dedikçe ağzına vurası gelir lebronun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Lebron - Love - Wiggins - Irving

Irvingte hani öyle ismi unutulacak adam değil ki şuan o takımın en iyi oyuncusu açık ara. Sezon sonu gitti mi noldu cavsta değil mi artık?

Irving oldukça öyle çok top bende oynayamaz lebron bence , irving aliim iki hareket yapiim dedikçe ağzına vurası gelir lebronun :D

Ya onu geçtik hani böyle deniyor sürekli de bu adamlar cap'i nasıl tutturacak. Yani geçen yıl 83 vermişler. Bu sezon kadro resmen şu halde, şuan tabii ki;

http://i.hizliresim.com/Z22m5a.png

Çaylak kontratından Wiggins gelecek işte buraya bir de, ikinci draftı var mıydı ya da kimi aldılar bilmiyorum da geriye ortalama 50 civarı bir şey kalıyor.

LeBron ve Love, Love olmasa bile o ayarda bir adam için kafadan 30-35 falan harcamaları gerekecek. 15-15 desek bile 30, kalıyor 20...

Yani 5 numarada sadece Varejao'nun olduğu bir rotasyondan bahsediyoruz. Oraya min bir tane adam bulmak gerekecek. Uzun dediğin değerlidir, Varejao bile 10 alıyorken iyi bir tanesi için kafadan benzer miktarları çıkarmak gerek.

Yani gerekiyor da, mesela pek gözükmezdi ama Bosh'un ve genelde Miami'nın kullandığı arkadaki çapa uzunların savunmaya katkısı LeBron'u da çok rahatlatıyordu. Love, savunma adına koskoca bir sıfır olabilir. Yani bir net uzunda şart...

Tristan Thompson ve deli fişek Waiters dışında güvenebileceğin yedek parça da kalmıyor takımda vs... Sakatlığı var, o var bu var...

Çok garip süreç cidden, aşırı merak ediyorum ne yapacaklar.

Bana gerçi sadece LeBron alıp geri kalanları dolduracaklarmış gibime geliyor da bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence lebron gelirse lovesuz gelir gibi duruyor. O zaman işte çok sağlam uzun alabilirler , 20 verilebilecek bir uzun alsalar harbiden sağlam pivot gibi pivot, ki ligte harbiden pek yok , o zaman coşar işte cavs. Irving wiggins lebron + pivot , kesin şampiyon.

Bu arada bosh için houston max denilmiş ama bu adamlarda zaten howard yok mu , niye o kadar kasıpta illa uzun alma ihtiaycı duymuşlar , kısalara odaklansalar daha iyi ederler bence.

edit : Kidd milvaki koçu olmuş. Koç olarak beklentim büyük ama çok pişmesi lazım direk head coach olacağına biraz yardımcı takılsaydı daha iyiydi. Çok zeki adam , çok kral oyuncuydu vs ama daha koç için çok tecrübesiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...